Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * A tatínek vám vyhlásí válku!!!!
Vydáno dne 01. 08. 2011 (2265 přečtení)

Ukázka pohádkyJak názorně ukazuje předchozí úryvek z filmu S čerty nejsou žerty, spory o peníze, rozbroje a války jsou na denním pořádku i v pohádkách... V nedávné době se touha po pomstě a bojích donesla až do země kelevarské, kdy guilda Survivors podala závažné obvinění na guildu UniTy. Ta se měla spolčovat s vrahy a Temným Kultem, zabíjet nevinné členy guildy Survivors a kráčet po temných cestách. Dnešní článek však nebude obhajobou guildy UniTy, které jsem sama členem, ani útokem na naše soupeře. Měl by být pouhým poohlédnutím za těmi dny, kdy v jinak klidném Britainu začaly znít bubny na poplach a kdy se proti sobě utkaly tyto dvě guildy poprvé. Každá z nich bojovala za přesvědčení a za svou pravdu, která je, jak známo, vždy ta jediná a nejlepší.

Abych však předešla dohadům o tom, zda jsem důvody vzniku války nezkomolila, přikládám zde oficiální prohlášení guildmastera guildy Survivors:

Timto guilda Survivors vyhlasuje valku guilde Unity z nasledujicich duvodu. Poskozeni nasich clenu pri vyprave do dungu, kdy na nas Unity zavolali PK. Pri boji proti PK/TK davani nasich clenu na kill list mesta bez udani jakychkoliv duvodu, kde jsme v te chvili bojovali, coz zaprinilo smrt nekolika clenu a jejich poskozeni. Pokus o podvod, aby se dostali do nasi guildy za ucelem udavani, okradani a obohacovani na ukor clenu Survivors. Cristin Belafort guildmaster Survivors

c

A ač zde byly snahy o vyřešení tohoto obvinění i diplomatickou cestou, ani jeden z vůdců nehodlal ustoupit, neb každý z nich si bránil to, v co byl přesvědčen. Nikomu nepřísluší napsat tu jedinou pravdu, jež by měla být tou správnou, překročme tedy z příčin k samotné válce. Na názory jsem se zeptala sympatického Sagittariuse, který se bije za čest guildy Survivors.


Mariane: Ahoj Sagittariusi, proč si myslíš, že přišla tato válka?


Sagittarius: Ahoj, válka přišla proto, že neuznáváme fakt, že UniTy spolupracuje s vrahy a přívrženci TK.


Mariane: To my takové lidi také neuznáváme! *Usmála se*


Sagittarius: A ser(víruj)ou mě! *Zachechtal se* Ne, pouze vtipkuji.


Mariane: Celkově se tedy dá říct, že si válku užíváš? A co ztráty, jak to snášíš?


Sagittarius: Popravdě je to zpestření hry. Se ztrátami se v každé válce počítá na obou stranách, naše ztráty jsou bohužel zatím větší.


Mariane: Kdy podle tebe tahle válka skončí?


Sagittarius: Válka neskončí než jedna ze stran přizná kapitulaci a nenahradí škody způsobené válkou. Myslím, že obětí bude ještě mnoho.


Mariane: Dnes mě napadla taková zajímavá myšlenka. Pokaždé, když probíhám trh, vidím někoho z vaší guildy nakupovat na stánku Cristin Belafort, dnes jsi to byl shodou okolností ty, čím to je? Je natolik zdrcená a roztrpčená, že jí tímto dodáváte odvahy a nových sil?

S


Sagittarius: To je zajímavá myšlenka. *Usmál se* Je pravda, že spousta lidí z naší guildy nakupuje na jejím stánku, ale nemyslím si, že to nějak moc válka ovlivnila. Přesto, že je to náš guildmaster, člověk se raději ohlédne na ceny, které Cristin nemá nejlevnější. To, že tam při válce nakupujeme více je asi pravda, ale i samotná Cristin ztratí dost věcí, myslím, že obětuje stejně jako každý z nás.


Mariane: A co tví soupeři? Máš chuť jim plivnout do obličeje nebo to bereš jako zábavnou hru?


Sagittarius: Samozřejmě jako zábavnou hru, přestože to tak trochu pořád prožívam, je to přece Ultima. Ale jelikož je většina z nich bývalá parta spolubojovníků, nemohu to brát osobně.


Mariane: Je něco, co bys rád vzkázal svým soupeřům tedy i mně? Něco, čím nám naženeš strach?


Sagittarius: Řekl bych asi jen tolik, že tyto počáteční bitvy jsou jen testem jejich odolnosti a že mohou očekávat mnohem těžší odpor.


Já tímto mockrát děkuji Sagittariusovi, který nám ukázal, že se dá i o válce mluvit s rozvahou a klidem, že se dá soupeř tolerovat a válka se dá brát i jako zábava. Svým soupeřům chci popřát hodně štěstí a vítězství nechť si odnese ten lepší.[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 157 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist