Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Když se pan Diablonegro dobře vyspí aneb kamínek, který potěší
Vydáno dne 01. 08. 2011 (1963 přečtení)

Když ke mně v neděli večer přišla Ellen, poklepala mi na rameno a v dlaních svírala malý modrý kamínek, ani ve snu mě nenapadlo, že budu poprvé v životě svědkem něčeho tak významného, jako je otevírání hatrat laboratoře.
Byla neděle večer, když jsem stála v Honesty a marně dumala nad tím, co se v uplynulém měsíci stalo zajímavého a o čem by mohl být další článek pro Zemského Trubače, málem jsem ani nepostřehla krásnou Ellen, která ladně sesedla ze svého dinosaura. Místo pozdravu mi s úsměvem na rtech vložila do dlaní malý modrý kamínek, na první pohled takový, na nějž naráží kdejaký kopáč v dole, na pohled druhý však kámen vzácný natolik, že by pro něj polovina obyvatel Kelevaru byla schopná zabíjet. Ano, měla jsem tu možnost držet ve své ruce Ice saphire, nejdražší kámen, který držet lze. Na Ellen byla vidět obrovská radost, jak by taky ne, když našla poprvé v životě vstupenku do Hatratových laboratoří.

ice saphire

V celé té záplavě nadšení a radosti jsem ihned vyrazila k našemu domu, oblékla na sebe ty nejkrásnější sváteční šaty a s očekáváním se těšila, co se bude nadále dít. Po příchodu k laboratoři jsem viděla, jak se Ellen třesou ruce. S magickou hůlkou v ruce se ještě naposledy zhluboka nadechla a pak bylo slyšet jen tiché cvaknutí zámku. Ve vzduchu bylo tolik napětí, že by se dalo krájet, na rtech se skrývalo snad milion nevyřčených otázek, ticho rušil jen zvuk tlukoucích srdcí. Pak Ellen vstoupila do malé místnosti a otevřela velkou truhlici. Já stála u vchodu a s napětím očekávala, kdy mi dá výrazem její tváře najevo, jak moc se právě raduje. Když vyšla ven, v rukou svírala luk, po němž by toužil snad každý. +15 elven bow of vanquishing s +6 pierce damage bonusem, no posuďte sami, kdo z vás by nestál o takový luk, který navíc nemůžete ztratit?

hatrat

Nejlépe nám však své nadšení jistě popíše sama Ellen… Zeptala jsem se jí na pocity, jež měla při nalezení (doufejme, že ne posledního) hatratu…

Ellen: Zabila jsem monstrum a najednou se mi rozzářily oči. Viděla jsem v jeho bezvládném těle ležet vzácný kamínek. Nikdy v životě jsem nenašla Hatrat krystal, ale dnes se na mě konečně usmálo štěstí a já ho našla. Je škoda, že to přišlo až teď a ne dříve, jelikož dříve, když jsem byla mladší, mě tato hra více bavila a moje radost by byla několikrát větší, než je tomu dnes. I tak mám radost, ale už to beru tak, že je to kousek pixelu a né věc, která nějak ovlivní reálný život.[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 158 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist