Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Stalo se ... 6. vydání
Vydáno dne 01. 08. 2011 (1634 přečtení)

V dnešním vydání "Stalo se ..." se okrajově podíváme na večerní nárazové akce, poté se podíváme na královský hrad, kde probíhá výplata za válečné mince.

Večerní akce a eventy

Měsíc červenec byl na eventy velice rozmanitý. Probíhala guildovní výzva, proběhlo několik turnajů a členům Rt se podařilo uspořádat několik večerních akcí. Jednou z nich byla akce GM Memoryho. Tato akce se odehrávala v podzemních kobkách upírky Carmily. Podle očitých svědků bylo doupě upírů plné Balronů a jiných démonů. Na své si určitě přišli sběratelé vzácných kůží, kteří si namastili kapsu na těchto stvůrách. Účastníci vypověděli, že akce byla jednoduchá na organizaci, velice ojedinělá a hlavně zábavná. Na konci dungeonu čekal odvážlivce Boss s pokladem.

Druhá akce v pořadí proběhla 26.7. Tuto akci pořádal GM Hypnotic. "Nadvláda Orca Talbotha", tak zněl název celého eventu. Osobně jsem se této akce účastnil jenom chvíli. Nápad se mi určitě líbil. O obtížnosti se nedá vůbec pochybovat. Smíšení orkové byli velice nevypočítaví, protože mnozí z nich byli velice silní. Celá akce probíhala v městečku Cove, kde byly umístěné truhlice se sladkou odměnou. Jediné, co zkazilo dojem z akce, bylo opět jako vždy nařčení člena Rt ze supportu. Ohraná písnička jako vždy.

Třetí event v podobě turnaje pořádal Memory. Turnaj s názvem The Last Hero probíhal v posledním patře dungeonu Despice. Více se dozvíte v článku, který sepsal šéfredaktor.

Válečné odměny

Král se rozhodl mezi odměny zařadit nové válečné koně jeho stráže, pamětní štíty z nejkvalitnějšího Minockého stříbra a také palác se zahradou, který pro něj navrhli mistři v Nujelmu.

Válečníci z Tsuranské války si nyní mohou vybírat své odměny za jejich činy. Výše uvedené odměny si můžete vybrat na královském hradě, kde je připraven králův sluha, který je mile rád vyplatí.

Mnohé odměny již byly vybrány. Na tržnici můžeme vidět překrásné obrněné koně. Jako dekorace nám poslouží dekorativní štít.

Nezapomeňte si odměny vybrat, protože na podzim bude toto platidlo zcela zrušeno![Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 126 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist