Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Svatba Groyi a Walmara IV.
Vydáno dne 01. 07. 2011 (1803 přečtení)

Dne 5.6. se v našem království konala velká slavnost, na kterou jsem byl pozván od ženicha, Walmara IV. Pokud jste se nemohli zúčastnit, nezoufejte! Máme pro Vás všechny důležité informace, takže si při čtení budete připadat, jako byste tam samotní byli...
Vážení čtenáři, dovolte mi úvodem článku popřát hodně štěstí a lásky našemu kolegovi Walmarovi a jeho ženě Groyi. Jsme si jisti, že prožijí nádherný život plný radosti.

 

Nyní již k samotnému článku. Svatba se konala v Červeném kostele a mohli jste se tam dostat magickou bránou na tržnici. Již při vstupu na Vás vydechla nádherná atmosféra, která plynula z úpravy a vůně místa. Všichni byli dobře naladěni, chovali se slušně, ale pár jedinců začalo býti dosti neklidnými, jelikož nevěsta ne a ne se ukázat. Kdo však zná Groyu ví, že se ráda upravuje, aby se líbila svému milovanému a všechny ostatní ženy v kostele zastínila svou krásou. Jako již tradičně oddávající byla Lady Alžběta, která byla patřičně připravena odvést svou práci na jedničku.


Po malé chvíli se za zvuku skřípání masivních dveří objevila překrásná nevěsta v šatech od známého návrháře, kterého však z důvodu neutrálnosti článku nemohu jmenovat. Starý varhaník ihned začal hrát líbeznou melodii, která ke svatbě neodmyslitelně patří a nevěsta se vydala vstříc svému novému životu s Walmarem IV.

Novomanzele

 

Lady Alžběta začala předříkávat pasáže z její oddávací knihy a v sále nastalo hrobové ticho. Po několika minutách přišlo na svatební sliby a logicky dostala přednost naše nevěsta. Jelikož jsme náležitě poslouchali a zapisovali, můžeme Vám nyní přinést svatební sliby:

Groya: Ráda bych Ti, Walmare IV., přede všemi slíbila, že Ti budu dobrou ženou, takovou, jakou sis vždy přál. Budu tvým světlem v temnotách a vždy budu při Tobě stát.

Walmar IV: Já, Walmar, jak tu teď stojím, Ti drahá Groyo slibuji, že budu tvým mečem a štítem. Tvým vším, co kdy budeš potřebovati. Slibuji Ti, že veškeré zlo, které na Tobě bude spácháno bude po zásluze potrestáno. Slibuji Ti věrnost a lásku, která je to nejcennější, co můžeme kdy mít.

V tom se začalo ze sálu ozývat tiché fňukání a zadržování slz. Když jsem se otočil, viděl jsem Cleriona, jak se snaží zamačkávat veškeré slzy, aby nepůsobil zženštile. V momentě kdy si všimnul, že je středem mé pozornosti, poplácal silně Swifta po zádech, aby se mu vrátilo jeho mužné ego na klasickou úroveň.

 

Lady Alžběta: Moc krásné sliby. Groyo, bereš si zde přítomného Walmara IV. za svého muže? Budeš ho milovat přes vše dobré i zlé, co Vás v životě čeká, v bohatství i v chudobě, dokud Vás smrt nerozdělí?

Groya řekla "ano"

 

Lady Alžběta: A ty Walmare IV., bereš si zde přítomnou Groyu za svou ženu a budeš jí milovat ve všem dobrém i zlém, v bohatství i v chudobě, ve štěstí i neštěstí, v nemoci i ve zdraví, dokud Vás smrt nerozdělí?

Walmar rekl "ano"

 

Walmar a Groya byli prohlášeni za muže a ženu a následoval polibek, při kterém se celé obecenstvo postavilo na nohy a začalo tleskat. "Sláva, bráávoo", ozývalo se sálem.

Polibek

 

Následoval velice krásný ohňostroj, který musel stát celé jmění, ale nikdo z přítomných na tuto událost i díky němu určitě nezapomene. Následovala bujará oslava, kde se popíjelo a tancovalo až do rána a tím tento nádherný den skončil. Novomanželé se vydali na svatební cestu a my ke svým povinnostem.

 

Pár fotek:

Hodování
Tanec
Tanec2


[Akt. známka: 2,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Patrick O'Reilly | Počet komentářů: 72 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist