Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Časté odchody z Kelevaru
Vydáno dne 01. 06. 2011 (1944 přečtení)

Každý z Vás si určitě všimnul, že se na Kelevaru opět rozjel trend hromadného odcházení. Zeptal jsem se interně v naší redakci na názory našich redaktorů, které jsou rozdílné, stejně jako jsou určitě ty Vaše.Ahoj Mariane, co říkáš na poslední trend odcházení hráčů z Kelevaru? Je to skoro co týden, to člověk (a to nepočítám ty, co se veřejně nerozloučí)

Mariane: Podle mě je to opravdu škoda, ale asi je to díky situaci, která je na Kelevaru teď docela nevyhnutelná... Ať už je to novinkami, na které si někteří hráči již nechtějí zvykat, protože pořád myslí na to, co bylo kdysi a přijde jim to mnohem lepší nebo například tím, že se spousta lidí chce zabývat spíše aktivním životem než vysedáváním u počítače... Navíc - začíná léto, venku je krásně, třeba se nám hráči na zimu opět vrátí *směje se*


Odešel v poslední době někdo, kvůli komu přemýšlíš nad odchodem i ty? Respektive uvažuješ kvůli nýnější situaci nad odchodem?

Mariane: Odešlo pár mých dobrých přátel, ale Ultimu jsem začala hrát sama, proto odchod kvůli někomu určitě neplánuji... A co se týče situace... Samozřejmě je tu spousta věcí, které se mi nelíbí a nechápu je, ale tak to prostě chodí... Někdo si na to nezvykne a odejde a někdo se přizpůsobí... Já patřím zatím k té druhé variantě...


Co si myslíš, že by mohlo Kelevaru navrátit minulou slávu? Jak přilákat více hráčů a zabránit odchodu těch stávajících?

Mariane: Minulou slávu asi vrátit nejde... Co se týče mého názoru na lákání nových členů a odchodů starších hráčů, o tom by mohl pojednávat celý jeden dlouhý článek, ale ve zkratce bych asi řekla, že hráči neodcházejí kvůli tomu, že jsou tu PKčka, že je zabíjí frakce nebo jsou z nějakého důvodu na Blacklistu... Odcházejí, protože se tu jen těžko hledá člověk, kterému můžeme absolutně věřit a být přesvědčení, že nám nikdy nic neudělá... Každý si hrabe na vlastním písečku a slovo kamarád zde platí jen velmi zřídka... Dále si také myslím, že si lidé musí dávat velký pozor na pusu, protože se často stane, že se jen nevinná zmínka o něčem obrátí proti nim a celá se překroutí... Lidí, kteří myslí i na ostatní tu je opravdu hrozně málo...

 

Ahoj Walmare, co říkáš na poslední trend odcházení hráčů z Kelevaru? Je to skoro co týden, to člověk (a to nepočítám ty, co se veřejně nerozloučí)

Walmar: Ahoj. Já se ani moc nedivím, že ti lidé odchází. Je smutné to řikat, protože na Kelevaru hraju 7 let, ale rozpadá se nám před očima. Osobně také přemýšlím o odchodu

 

Odešel v poslední době někdo, kvůli komu přemýšlíš nad odchodem i ty? Respektive uvažuješ kvůli nýnější situaci nad odchodem?

Určitě ano. Mám už zájemce na acc, takže jde jenom o ten pocit uvnitř, jak se rozhodne.

 

Co si myslíš, že by mohlo Kelevaru navrátit minulou slávu? Jak přilákat více hráčů a zabránit odchodu těch stávajících?

Co by tomu mohlo zabránit? No pamatuju doby, kdy byl status 120+ online hráčů. Stávali jsme u kovárny a běhali jsme PvP na Britainském hb... Pomohl by jednoduchý system bez resistů *usmál se*

 

 


Jelikož se seznam odcházejících hráčů rozrůstá opravdu každým dnem a loučící auditka vidíme v obecné diskuzi mnohem častěji, než v minulosti, rozhodl jsem se oslovit také Kelevarskou celebritu, které tímto děkuji za poskytnuté informace.

 

Ahoj Daywalkere. Mohl by jsi mi napsat, proč jsi vlastně odešel? Jak dlouho jsi to zvažoval? co byl hlavní důvod?

No... *Usmál se*
Působil jsem na Kelevaru už od roku 2005, kdy jsem přišel do světa Tutoriálu (ten byla tehdá velká novinka) a tak jsem tady potkal spoustu mých kamarádů. Odešel jsem tento rok, 2011, takže mám za sebou docela dlouhou dobu hraní (6 let je opravdu hodně). Dosáhl jsem toho mnoho, ačkoliv za mým jménem nebyl nikdy žádný titul, nejsem tak moc zmíněn v novinkách nebo jinde, tak jsem se postupně účastnil na ději, stal se GuildMasterem guildy, poznal i styl bojů (PvP a PvM). Také mám za sebou zhruba 1,5 roční dobu strávenou v Realizačnímu Týmu.
Z tohoto pohledu se dá říct, že můj život je z velké části naplněný.
Proč jsem odešel? Protože mám svůj osobní život a taky mám práci, která mi nedává možnost řešit věci ve hře. Také se systém hry změnil (nechci říct, že k špatnému, ale změnil se) a bylo potřeba řešit více personální věci, stížnosti, křivdy a obvinění, více než kdykoliv předtím. To už mě hraní přestávalo bavit. A to byl první impulz. Postupně přišel impulz soukromý a pracovní. A to už bylo skoro na konci mého hraní.

Co se týče zvažování, zhruba týden, abych to sepsal, pak rozdělil funkce v guildě, trochu s nimi strávil poslední časy ve hře, pořešil majetek a domy, no a pak už nezbývalo než si požádat o zmražení účtu. Bylo to krásné, opravdu krásná vzpomínka a předal jsem guildu do rukou Seliny.

Důvody - časový press, soukromé důvody, jiný styl hraní (více psaní, diplomacie, méně zábavy), také výstřely některých hráčů a "individuí", které mi řekly, že tady hrát prostě nechci. Nakonec to bylo to, že jsem si řekl, že na to, abych trávil svůj čas a podřizoval to tomu, jak jsou akce na Kelu nebo večer byl pichlý u PC a organizaoval svůj čas podle hry nechci.

 


 

A jaký je Váš názor na odchody hráčů z Kelevaru? Zvažujete odchod i Vy? (Samozřejmě za předpokladu, že stále hrajete). Podělte se s námi v komentářích ke článků.[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Patrick O'Reilly | Počet komentářů: 379 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist