Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Stalo se ... 4. vydání
Vydáno dne 01. 06. 2011 (1715 přečtení)

Dnes se podíváme na pikantní novinky za tento měsíc. Jako první okusíme sílu Lorda Strikera. Po tom se podíváme ne bádání po informacích o Scionovi a nakonec se podíváme na jednoho z nejkrásnějších koní.Počátkem května začal quest Lord Brazier Nox, což bych řekl, že byl jeden z nejpovedenějších questů v historii Kelevaru. Zaměříme se na jednu část questu, která byla opravdu obtížná. Z počátku šlo o nevinné hraní s hady, ale z pozadí vše sledoval Lord Striker. Tato postava si obsadila Vodní palác na bojišti. Kruté a jedovaté mamby střežily jeho hnízdo. Po okolí poletovala banda TK a PK. Četné PvP boje doprovázeli celou bitvu. Lord Striker byl několikrát okupován. Až po necelém týdnu se ho podařilo zabít. Zabila ho skupina Orderů.

striker2

V polovině května proběhlo další pátrání po Scionově minulosti. Podle Sira Gabriela se další informace nacházely v útrobách Akademie kouzelníků. Skupina dobrodruhů v početní převaze Orderů se vydala vstříc dobrodružstvím. Frakce Order hlídala venku ve stejnokrojích, aby nedošlo k dohnání skupiny uvnitř Akademie. Na vlastní pěst se pustila skupina lidí z Adventurers do prozkoumávání Akademie kouzelníků. Pátrání byla úspěšná a informace byly předány Gabrielovi.

striker

Koncem května jsem při odpolední obchůzce krajinou objevil mrtvolu koně. O to více mě šokovalo, že je to mrtvola koně, který byl velice cenný. Dlouho jsem pátral po příčině jeho smrti. Zjistil jsem, že ho zabil sám majitel, což mě přijde krajně nelogické. Škoda, že přišel na zmar tak krásný kůň. Dále se mě nepodařilo z majitele vyloudit důvod zabití.

kun[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 76 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist