Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Pět otázek pro..... MysaKa
Vydáno dne 01. 06. 2011 (1589 přečtení)

S dalším vydáním je tu i další pokračování rubriky pět otázek pro... Dnes jsem si pro krátký dotazník vybrala velmi sympatického hráče, kterého snad ani nejde mít nerad... V dalších řádcích se Vám tedy představí MysaK...
mysak

1. Ahoj MysaKu, moc děkuji, že sis na mě udělal chvilku času, na začátek našeho krásného rozhovoru bych se ráda zeptala na to, kdo vlastně jsi? Můžeš se nějak charakterizovat?

Ahoj, jsem MysaK, patřím asi k těm starším hráčům co měli delší pauzičku a teď opět začli hrát. Jsem typ hráče který se baví hrou, rád se seznamuje s hráči a rád komukoliv pomohu pokud je to v mých silách. Většina hráču mě má za obchodníka nebo Ordera, který tedy už teď nejsem. Rozhodl jsem se, že budu neutrální.

2. Ano, dozvěděla jsem se, že si opustil frakci Order. Samozřejmě vím, že to bylo kvůli tomu, že jsem si tě za to dobírala, máš však nějaký důvod, který budeš říkat veřejnosti?

Rozhodl jsem se, že nebudu zastupovat ani jednu stranu frakce... Nemám proti nikomu nic, dokonce si myslím, že jsou bezva kolektiv... ale možná je to tím, že mi chybí staří hráči, stará orderská rodina, stará doba guildy Play for Pleasure, se kterými jsem bojoval bok po boku za Ordery. Orderům jsem vděčný za to, že mě uvedli do této nové doby. Ovšem musím podotknout, že jim nejsem nic dlužen a oni nejsou dlužni mě. Doufám, že až se jednou setkáme s klukama na nějakém srazu, nebudou mi to mít za zlé a také uznávám že tam nějaká Ta moje malá “Mariánka” trošku drápečkem ryla, ovšem rozhodnutí vzešlo z mého úsudku, že jim nebudu moc nápomocen...

3. To bylo velmi diplomaticky řečeno... Říkal jsi tedy, že jsi začal opět hrát po dlouhé pauze, jaké si myslíš, že je tvé poslání ve hře?

Ano ano taková měnší sedmi letá pauzička, myslím si to- není ani až tak mé poslání, co tady předvádím, ale určitě bych chtěl ukázat hráčům, že Ultima by se měla hrat s lehkým důvtipem a nadsázkou... říkal jsem to kdysi a dnes to musím říct opět... hrajeme tuto hru, abychom něco dokázali a bavili se při tom, je hrozně fajn potom poznávat lidi se kterými jste něco vytvořili. Mimochodem jsem moc rád, že jsem poznal i Tebe (tvoji maličkost)...

4. Tak to mockrát děkuji :) k tomu mě napadá související otázka- je pro tebe někdo ve hře vzorem nebo se řídíš svým vlastním uvážením a děláš si vše po svém?

Mám spoustu kamarádů, ke kterým jsem vzhlížel, při hrani v UO, vždy jsem si vážil vůdčích typu, kteří opravdu rozumněli každé situaci, ať už v dungeonu nebo při pvp. Ale že bych Ti vysloveně řekl nějakého určitého hráče, to asi bohužel ne. V dnešní době si užívám svuj vlastní život, dělám si vše po svém a pomáhám kamarádům, kteří se mnou bydlí, se rozvíjet... Těžký sponzoring od regů až po bandáže, což mi vůbec nevadí, naopak jsem rád, že máme společnou zálibu, při které společně něco dokážeme.

5. Tak to je super :) A máme tu poslední otázku, ve které bych Ti ráda dala prostor, je tedy něco, co bys chtěl říct našim čtenářům? Nějaké tajné poselství, vzkaz nebo jen radu či rozloučení?

Určitě jedinou a to velice důležitou věc bych chtěl, každý náš krok, každý náš úkon ve hře ovlivňuje hráče, kteří teprve začínají nebo se snaží vyrovnat těm, kterým už nějakou tu dobu hrají. Můj osobní názor je, že bychom měli pomáhat všem, kteří si ve hraní této hry nevědí rady, ať už je to při nastavovaní programu pro podporu hry nebo přímo ve hře, vychytávky v dungeonech nebo při pvp, pomozme nové generaci, aby se bavila hrou jako my... Věřím v to, že se nám to potom vrátí. Děkuji kočko za rozhovor, bylo to fajn a doufám, že se opět uvidíme na srazu nebo přímo ve hře.

Já také mockrát děkuji za velmi příjemný rozhovor s hráčem, který jako jeden z mála myslí i na ostatní, třeba to bude inspirací pro mnohé z nás. Na závěr bych snad řekla jen tolik: Pokud si chcete zlepšit náladu, MysaK je ten pravý :)

mysak 2


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 63 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist