Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Na slovíčko s Perseem aneb na co se můžete těšit!
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1684 přečtení)

Podařilo se nám na moment odchytit boha Persea, který byl ochotný nám prozradit novinky, na které se můžete těšit!


Patrick:
Ahoj Perseusi,
chtěl bych Tě požádat jménem našich hráčů, kteří jsou dychtiví po novinkách ve světě, jestli by jsi nemohl prozradit, na co se můžeme v blízké době těšit?
 
Perseus:
Po předchozích letech nadměrného přidávání novinek se nyní snažíme spíš systém stabilizovat, odbourávat chyby a vybalancovat stávající systém a vybavení.
Přesto se plánuje mnoho zajímavých věcí, v rámci možností. Pro hráče připravujeme daleko lépe vypracovaný systém bojů a fungování obou frakcí, k čemuž se přidá rozdělení světa mezi tyto frakce, úprava systému vlády, boje o města, různá spojenectví ve frakčních bojích. Toto připravuje kolega Riam a myslím že to bude zajímavé.
Dále s ohledem na dokončení válek s Tsurany zvažujeme částečný přístup do jejich světa a otevření trhu s jejich zajímavým sortimentem, od nábytku až po brnění, jakožto možnost učit se nové bojové pohyby, držení dvou zbraní a podobně, ale to zatím je na vedlejší koleji.
Zároveň stále probíhá velký quest o tajemné postavě Sciona a zajímavého odhalení a dalšího průběhu, během kterého bude otevřeno ještě několik dungeonů.
To je asi tak veškerý plán pro nadcházející měsíce.
Prioritou zůstává zbavit systém bugů a zajistit hráčům co nejpříjemnější hraní.Patrick:
Dále bych se Tě rád zeptal na blížící se koncil. Jaké věci se tam budou řešit? Budou se probírat i hráčské návrhy?

Perseus:
Na koncilu budeme probírat samosebou průběch výše zmíněných plánovaných úprav a questů, hráčské návrhy se probírají vždy, ale nemají již vysokou důležitost neboť poslední dobou hráči mají návrhy, které nejsou příliš přínosné a obohacující pro shard jako celek.
Přesto je několik zajimavých návrhů které určitě zvážíme a pokusíme se o jejich zavedení. Bohužel nyní bojujeme s nedostatkem skriptérů, takže některé věci se poněkud vlečou, ale bohužel je nedostatek kvalitních lidí a s ohledemna nedávné problémy s naším minulým skriptérem, jsme i trošku opatrnější ve hledání nových lidí.
Přesto doufáme, že nám hráči zachovají přízeň a že nám pomohou udržovat Kelevar hravý a zábavný. Například smysluplnými návrhy, které povedou k obohacení o zábavu všech hráčů (tedy ne návrhy typu, "líbila by se mi tato róba raději zelená než žlutá" atd..), pomocí s vyvažováním herních mechanismů a předmětů a podobně.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Patrick O'Reilly | Počet komentářů: 80 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist