Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Zdrogované zvíře dopadeno!!
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1821 přečtení)

Nachytali jsme Lišku v Poště právě když žral rybu a byl zfetovaný léky proti kašli, tedy zdrogovaného, nenažraného a naježeného!


Patrick: Docela by mě zajímalo, co se skrývá pod tvou identitou v reálu? *směje se* Bavíš se s někým z Kelevaru i mimo UO?

  • Liška v Poště: Neřekli jsme si, že si nebudeme povídat o mně, ale o Kelevaru obecně? Ale dobrá, pod mou identitou, jak ty říkáš v reálu, se skrývá milý přátelský tvor, který nepřeje nikomu nic zlého a je na světě rád, proto chodí ozbrojen a je permanentně opilý. Z Kelu se bavím s mnoha lidmi o mnoha věcech. Onehdá jsem si začal dělat databázi lidí, co chtějí se mnou a) vydělávat prachy b) popíjet a bavit se c) dělat liškoviny d) mít sex. Co se déčka týče, zatím chce mít se mnou sex, jen Cyrus.


Patrick: Neboj se nic, k tématu Kelevaru se budeš moci vyjádřit ještě dost! Jací byli hráči v době, kdy jsi začínal na Kelevaru? A jaký byl RT tým? Zajímá mě hlavně mentalita lidí na fóru a tak obecně, ne RP styl. Jak moc myslíš, že se úroveň jak hráčů, tak RT, změnila od té doby po současnost?

  • Liška v Poště: Když jsem začínal na Kelevaru, což už je hodně let zpátky, tak bych řekl, že hráči byli stejní jako dnes, co se mentality týče. Sice řada starších hráčů říká, že za nich to bylo jiné, ale ve skutečnosti se jen změnilo to, že řada jejich přátel už nehraje a proto vnímají svět jinak. Co chci říct je to, že úroveň (mentalita hráčů) se nemění, mění se jen lidé. Ale jinak za "mých časů" RT víc chodilo chlastat do hospody.


Patrick: Tím jsi vlastně řekl, že jsou staří hráči ufňukánci a stěžují si neprávem. *lišácky mrknul* Pojďme k další otázce, která se tě bude asi týkat nejvíce - fórum. Já osobně jsem u žádné jiné hry nezažil tak aktivní fórum, jako máme u nás, i když 80% lidí už určitě nehraje ve hře. Proč myslíš, že tomu tak je? Přátelskou komunitou to určitě nebude, spíše naopak. Vnímáš ostatní spammery jako tvoji konkurenci nebo kolegy z týmu?

  • Liška v Poště: Já jsem také starý hráč...a jako liška nemám rád, když mi někdo vkládá něco do tlamy...Asi bych měl říct, že mladí hráči nerozumí tomu, o čem staří hráči mluví, neb u toho nebyli *usmál se*
  • Liška v Poště: Fórum Kelevaru je opravdu unikátní. Z prostého důvodu, je to komunitní fórum, združuje určitý typ lidí, kteří dokáží hodiny zírat do počítače, jak jejich postavě roste skill. To chce jistou mentalitu a ta je i pojítkem. A co se těch aktivnějších z nás týče, většina z nich je v S.o.K, kde až na Sarakirna uctívají můj ocas, tedy žádná konkurence.


Patrick: Hodiny zírání do počítače nebo vstávání ve 3 ráno, aby mohl člověk poslat jednotky na plenění - to mě přivádí ke vzpomínce na Travian, kde jste měli pokud si dobře vzpomínám dosti početnou skupinu lidí. Popiš alespoň stručně tu atmosféru, když jdou rozdílní lidé z ultimy do jiné hry, kde tvoří bratrstvo a musí spolupracovat. Jak jste si na Travianu vedli jako W.o.K.?

  • Liška v Poště: No pointa je v tom, že jsme tam nepřišli jako rozdílný lidé, ale lidé, co se znají, sjednotili jsme se, stmelili, zvolili jsem své vůdce, ti vytyčili cestu, tj. útočit na všechno, co není W.o.K, čímž jsme si už od startu, kdy jsme byli malí a slabí proti sobě všechny poštvali, ale ve výsledku jsme je porazili, což nás zocelilo, abychom ve finále, jako správné modré svině z Kelevaru se spojili s těmi nejsilnějšími proti těm slabým a utlačovaným a zvítězili. :)


Patrick: Zpět ke Kelevaru - byl jsi někdy na Merkuru? Pokud ne, byl jsi na nějakém srazu? Setkal jsi se s ohlasy jako: "Čekal jsem, že budes méně liška?" Potkal jsi v reálu Leontýnku? *směje se*

  • Liška v Poště: Na Merkuru jsem byl 2x, na srazy chodím kdykoliv, kdy mám čas, co se ohlasů na mou osobu týče, zatím nejčastější je: "Čekal jsem, že budeš úplně jinej." Zajímavé je, že mi to řeklo mnoho lidí. Každý si mne zdá se personifikuje podle sebe. No a jelikož jsem úplně jiný, než všichni očekávali, tak jsem vlastně pěkně mazaná a úskočná liška. Leontýnku jsem osobně nepotkal.


Patrick: Uvažoval jsi, že by jsi se někdy vrátil k aktivnímu hraní na Kelevar nebo je podle tebe Ultima už mrtvá hra? Lákalo tě zkusit hrát si na Boha?

  • Liška v Poště: Ale já na Kelevaru pořád hraju, aktivně sice ne, ale hraju. Je to pro mě krásná relaxace proběhnout se dungem, bažinou, pokecat na tržišti atd. Ultima pro mne nebude nikdy mrtvá hra, dokud ji budou hrát nějací lidé. A jinak druhou otázku nechápu, proč bych si měl hrát na sebe sama? *zavrtěl ocasem*


Patrick: To je výborná zpráva! Zrovna jsme v redakci hledali někoho, kdo udělá besídku pro děti v Britainském sirotčinci. Samozřejmě bez nároku na honorář. Jsi ochoten povozit děti na ocásku nebo si touto otázkou zahrávám se zákonem? *zastyděl se*

  • Liška v Poště: Holčičky nad zákonem možná...ale spíše bych tam přišel říct nějakou propagandistickou pohádku, například o hodné kmotře lišce.


Patrick: Chtěl by jsi na závěr něco vzkázat lidem, kteří tě milují a zárověň nenávidí?

  • Liška v Poště: Život bývá někdy složitý...Každopádně rozbitím zrcadla si nikdo nikdy nepomohl, ale někdy jen projít se po skleněných střepech vede k osvícení.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Patrick O'Reilly | Počet komentářů: 75 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist