Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Lidé, kteří mají chránit nás slabé...
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1827 přečtení)

V novinkách na stránkách Kelevaru se o tom nic nedočtete, ale 10. dubna do našeho světa vtrhlo čisté zlo...


Bylo nedělní odpoledne a kromě vyvražďování horníků Temným Kultem se nic nedělo. Pravděpodobně z tohoto důvodu se členové řádu opíjeli v hospodě jejich Velimistra a členové Chaosu si poměřovali, kdo že to má větší unikát. Akce na sebe ale nenechala dlouho čekat. Donesla se mi zpráva, že se v poušti otevřela brána pekelná a ty nejobludnější monstra vycházejí na povrch, aby srovnala Kelevar se zemí. "Nic neovyklého, že?", pomyslel jsem si. Za chvíli tam určitě budou všechny frakce chránící neutrální lid a udělají těmto neplechám rázný konec. Vyčkal jsem asi půl hodinu a vydal jsem se na poušť přes dlaždici v Britainu. Jaké bylo moje zděšení, když jsem viděl asi 3 neutrální občany, kteří navíc nebyli zručni v boji, jak se snaží monstra zahnat zpátky do pekla. Příšerám se to ale vůbec nelíbilo a okamžitě nám ukázaly, kdo je na Kelevarské poušti králem.
Již tradičně se na místě objevil jako první Temný Kult, podle důvěrných informací dostali tuto informaci od jednoho horníka, než ho zavraždili. Monstra útočila na všechny, tedy včetně TK. Jaké to však bylo překvapení, když Temný Kult stále jen utíkal před monstry, aby si zachránil vlastní zadky, ale když viděl nějakého nováčka, který by vydržel maximálně jednu ránu pírkem ze slepice, tak použil vše možné (včetně populárního TOD), aby ho mohl zabít a ukradnout z něj 3 regy na port. Osobně jsem si myslel, že uctívači Sciona mají trochu na víc, ale zdání většinou klame. Po dalších 10-ti minutách se na místě objevil první Paladin! Všichni jsme začali jásat, že je lidstvo zachráněno, protože přijeli rytíři, kteří nás nebohé spasí. Minutu nic, dvě minuty nic a po půl hodině už nikdo ani nečekal, že přiběhne ještě jiný Paladin, než ten první. Měli jsme bohužel pravdu, Paladin tam sám jen vystával a sledoval situaci z bezpečné vzdálenosti pod ochranou. Co se týče Chaosu, tak jsme stihli zahlédnout asi 2 bojovníky, kteří se snažili monstra ubít, ale v takovém počtu neměli moc šancí. Řád na tom byl úplně stejně, takový malý počet bohužel nezmůže opravdu nic. Jediná dobrá věc na příchodu frakcí Chaosu a Řádu byla ta, že se Temný Kult okamžitě stáhnul a snažil se akorát házet falešné teleportovací brány, kde čekali vždy alespoň na jednoho nováčka, který naletí. Nutno dodat, že byli vždy minimálně 3. I když byla tato akce nehlášena předem, tak se na ní mohlo sejít určitě více lidí, jelikož byl víkend a to dokonce neděle. Nechci si vůbec představovat, jak by to vypadalo v průběhu týdne, to už by to tam zachraňoval pravděpodobně jen můj kůň. Co tedy napsat závěrem? Bůh s námi..
Akce z 10.4. f.1

Akce z 10.4. f.2

Akce z 10.4. f.3

¨Akce z 10.4. f.4

Akce z 10.4. f.5

Akce z 10.4. f.6[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Patrick O'Reilly | Počet komentářů: 158 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist