Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Velikonoční box
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1530 přečtení)

Ahojda. Přináším Vám stručný report z mimořádného turnaje boxu, který pořádal Perseus.

15. dubna se Kelevarem roznesla zpráva o pravidelném velikonočním turnaji v boxu. Jako každým rokem ho pořádal Perseus. Ještě chvíli před turnajem nebylo jasné, zda turnaj začne. Chyběli dva bojovníci. Jako každý ročník byl i tento zdarma, což potěšilo i soutěžící.

Registrovaní: Northern, Dromedr, Fronzen, Proxy, Tyrael, Qenoger, Swift, Jerry, Walmar IV., Mitaros, Abny, Flameseeker, Infernos, Sinkiller, Monicqa a Eset.

První kolo přineslo mnoho vzrušujících momentů, nejenom pro oko diváka, ale i pro samotné soutěžící. Hned z počátku měl problémy hlavní favorit turnaje Swift. Vyhrál s odřenýma ušima. *usmála se*. Jerry mu dal pořádně zabrat. Problémům se nevyhnul ani vícemistr posledního šampionátu v boxu Walmar IV. Dá se řící, že jasně prohraný zápas otočil ve svůj prospěch. Byla to krásná podívaná.

swift

"Zabrnkáme Persusovi na nervy." S tímto motem vstoupil do druhého kola jeden z diváků. Doslova a do písmene brnkal Perseusovi na nervy. Celé druhé kolo brnkal na loutnu. Perseus to nevydržel a divák byl napomínán. Pořadatel si nejspíše nechtěl rozhádat obecenstvo a snažil se nalézt smysl pro humor. Povedlo se. *usmála se*

perseus

Druhé kolo přineslo zklamání pro fanoušky Swifta a Walmara. Oba se s turnajem museli rozloučit. Swift po jasné prohře. Walmar po dlouhé bitvě proti Abynmu. Jedna rána a mohlo být vše jinak. Oba favorité uznali, že soupeř byl lepší a pogratulovali k výsledku. O velice příjemné překvapení se postarala boxerka Monicqa, kdy s přehledem přemohla rivala Infernose.

Ze čtveřice: Fronzen, Monicqa, Abny a Tyrale byla favoritkou Monicqa, která svými výkony přesvědčila většinu publika, aby si na ni vsadili. Četné částky propadly sázkové kanceláři, protože favoritka nevyhrála. Obsadila 3.místo. Boj o třetí místo podstoupila s Fronzenem. Nemohu si odpustit ale poslední rána se opravdu povedla. Zastihla jsem krásný momentek. Doufám, že se Fronzen nebude zlobit *usmála se*

fronzen3

Finálový souboj na dva vítězné zápasy nabídl přijemnou podívanou, nicméně se ukázalo, že Tyraelovi nejspíše došly rezervní síly. Plival zuby všude kolem. Abny jakožto profesionálně trénovaný zápasník vymetl se svým soupeřem 2:0.

1.místo Abny

2.místo Tyrael

3. místo Monicqa

Vítězům gratulujeme.

Groya[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 75 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Groya )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist