Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Adepti Paladinského řádu 2/2
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1695 přečtení)

Ahoj. Paladin Dromedr jakožto představitel Paladinského řádu odpovídal. Teď se vrhneme na samotné adepty. V tomto díle odpovídá Cristin Belafort a Walmar IV. Článek připravila Groya

Cristin Belafort odpovídá

S Cristin Belafort, známou hvězdou turnajů, jsem se setkala venku v parku, kde jsme se společně opalovaly na sluníčku a neformálně jsme si u toho poklábosily.

Zdravím Vás Cristin, ráda bych Vám položila pár otázek pro článek do Zemského Trubače.

Zdravím, jen směle do toho! *směje se na celé kolo*

Náš článek se bude týkat Paladinů. Takže proč se chcete stát právě vy Paladinem?

No a proč ne? Ráda pomáhám komukoliv, kdo to potřebuje. Nejdříve jsem byla u Orderů, ale tam to pro mně nebylo to pravé. Myslím si, že u Paladinů najdu docela velké uplatnění a budu moci pomáhat o to více.

Takže to berete spíše jako povolání, než jako určité poslání?

Hmmm toť otázka, zatím nevím nic moc o tom, co mě čeká, pokud mě vyberou za Paladina, pořád jsem jen adeptka. Dále, když mě vyberou, tak teprve poté uvidím, co a jak můžu přesně dělat a jaké budu mít povinnosti. Hlavně mně jde o to pomáhat lidem, co to potřebují, což mě jako Paladinovi bude umožněno daleko více, než jako neutrálnímu občanovi.

Dobře, a jaký by tedy podle vás Paladin měl být?

No nejspíš by měl být ctnostný, ochotný pomoci ostatním i na svůj úkor. Měl by mít neutrální postoj vůči všem, dokud si to zaslouží. Měl by se vyznat ve světě a v ději, co se děje kolem něj. A vždy si vytvořit úsudek o ostatních sám a nedat na pomluvy.

Ano s tím musím souhlasit. (usmívá se) A jak se cítíte mezi adepty jako jediná žena?

Tak ze začátku tam byla ještě Selina, ta bohužel adeptství musela ukončit z nedostatku času. No a žádnou nadřazenost tam nevidím. Berou se tam v potaz zkušenosti a já jsem dostatečně zkušená, tudíž se ptají spíše ostatní mně na rady, než naopak. *smeje se*

Jako adepti prý musíte projít velmi náročnými úkoly, jak se vám úkoly plní, jak vám to jde?

No úkoly máme různé a je pravda, že některé jsou docela hodně těžké. A to neberu v potaz úkoly, které musí splnit každý Paladin, aby byl přijat. Jinak mně se úkoly plní vcelku jednoduše, zkušenosti dělají divy.

Tak já jsem Vaší velkou obdivovatelkou na turnajích, vím, že patříte k nejzkušenějším bojovníkům v naší zemi. O tom není pochyb. Ale i přesto, proč si myslíte, že byste z adeptů měla být zvolena Paladinem právě vy?

Tak velkou obdivovatelkou jo? *zapisuje si do diářku* No ono bohužel není moc z koho vybírat, ale tohle bych nechtěl moc komentovat, to jsou spíš interní záležitosti, a i kdyby nebyli, tak by to mohlo vypadat, nebo minimálně vyznít tak, že někoho chci pomlouvat, a to já rozhodně nechci.

No tak proto jsem tu otázku nedávala, spíše zda-li nechcete veřejně vyzdvihnout nějaké své přednosti... a ukázat, že jako Paladin máte opravdu co nabídnout.

No tohle je zase taková otázka, že to bude vypadat, že se vychloubám, a to taky nemám ráda, ale dejme tomu. No určitě ráda pomůžu lidem, ať si říká kdo chce co chce, tak vždy, když můžu, tak pomůžu, ať se jedná o cokoliv, skoro. Mám mnoho zkušeností, jak s bojem proti vrahům či nekromantům, tak v různých dungeonech, což se může na cestě Paladina určitě dříve či později hodit. Určitě bych našla různé další vlastnosti, ale tohle by mohlo stačit * směje se*

Cristin, mezi prostým lidem se říká, že jeden ze čtyř současných adeptů na Paladina si prý údajně zaplatil toto místo adepta. Myslíte, že je to vůbec možné? Zajímá mě čistě váš osobní názor...

No už jsem to taky někde zaslechla, ale co se mně týče, tak já netuším vůbec, jestli je to pravda. Nevím ani o koho se jedná, a podle mého to není ani možné.

Řeknete mi ještě na závěr nějakou perličku ze života vás - adeptů?

No abych řekla pravdu, tak mě nic nenapadá, co bych řekla jako perličku. Nic zajímavého se nestalo za celou dobu v adeptství, co by mělo nějaký větší význam a stálo to za řeč uvést.

Cristin, děkuji Vám za rozhovor i váš čas, a přeji hodně štěstí.

Já vám děkuji taky za rozhovor a přeji krásný den.

cristinx

Walmar IV. odpovídá

S Walmarem IV. se jako s jediným z adeptů znám osobně a tak jsme si rozhovor odbyli v soukromí.

Ahoj Walmare, ráda bych se tě zeptala, proč se vlastně chceš stát Paladinem?

Ahojda. No tak především pomáhat lidem mě baví. Bránit slabé a utiskované. Přijde mi, že je to moje životní "povolání".

Vysněné povolání? Mám tomu tedy rozumět, že už jako malý kluk jsi toužil se jednou Paladinem stát? *usmívá se*

Tam u nás, kde jsem vyrůstal, Paladinové nebyli. U nás byla městská garda. Garda zkušených mužů. K nim jsem vzhlížel jako k autoritě. Tehdy jsem si řekl, že bych se rád stal jedním z nich. O několik let později jsem přicestoval do těchto krajů. Zde vzhlížím k Paladinům.

A když slyším povolání, tak mě to navádí na věc, kterou jsem nedávno četla v našich novinách, prý Paladinové za hlavu každého hříšníka berou nehorázné peníze, co si o tom myslíš? *směje se*

*usmál se* Víš, lidé toho namluví dost. Nedávno jsem se doslechl, že já osobně jsem hrozný zloděj a vrah. Takže na tyhle řeči nedám a raději se přesvědčím osobně. Pokud si dobře vzpomínám, tak ten článek psal Anduriel - člen Paladiského řádu. Trochu paradox..

Dobře, a jaký by tedy podle Tebe měl Paladin být?

Paladin by určitě měl být takový, jak mu to přikazuje kodex. Jedna z těch nejhlavnějších věcí je podle mě čestnost. Bez této vlastnosti nemůže Paladin být. Tím ovšem nechci říci, že ostatní nejsou důležité. *usmál se*

Slyšela jsem, že jako adepti musíte projít velice náročnými úkoly, jak se Tobě osobně plní, jak Ti to jde?

No tohle je pro každého z nás taková očista. Získat Rubín Chaosu a Diamant Řádu není určitě sranda. Jenom ti nejvytrvalejší ho získají. Pro mě je to velice časově náročné. Ale snažím se, jak to jen jde. *usmál se*

Také se říká, že některý ze čtyř adeptů si místo zaplatil, myslíš, že je to vůbec možné???

Tak tahle otázka mě zaskočila. *usmál se* Já si myslím, že na tuto otázku si musí odpovědět každý adept i paladin sám. Pokud někdo z Paladinského řádu bral úplatky, tak tam nemá co dělat. Všechny je osobně znám a nemyslím, že by se někdo takto zachoval.

Když už jsme přitvrdili, budu pokračovat (směje se) a nebudu tě šetřit. Proč si myslíš, že bys z adeptů měl být zvolen Paladinem právě ty?

*usmál se* Myslím si o sobě, že jsem všestranně vzdělaný. Ať je to boj s magií nebo znalosti světa. Snažím se pomáhat lidem, kteří pomoc potřebují. To si myslím, že je velké plus.

Dobře. Nebudu Tě už dál trápit, vím, že mé otázky jsou nelítostné. Řekneš nám na závěr ještě nějakou perličku ze života adeptů?

Krátce po té, co nás přijali jako adepty, jsme šli s Paladinem Wzetem hledat jeho přítele v okolí Yewu. Každý ví, že okolí Yewských kobek je nevyzpytatelné. Z ničeho nic se otevře zem a pohltí vás. To samé se stalo mně. Díky pohotovému Wzetovi se mi podařilo vyváznout. To neberte jako srandu *usmál se*,ale jako poučení. Nikdy v tomto okolí nechoďte sami. *usmál se*

Tak to není legrace, opravdu. Děkuji Ti, Walmare IV. za rozhovor a tvůj drahocenný čas, a přeji Ti hodně štěstí.

Děkuji. Ať se daří. *mává*

walmar

Groya[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 101 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Groya )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist