Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Adepti Paladinského řádu 1/2
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1655 přečtení)

Ahoj. Paladin Dromedr jakožto představitel Paladinského řád odpovídal. Teď se vrhneme na samotné adepty. V tomto díle odpovídá SinKiller a Nadeem Mesiah. Článek připravila Groya

Sinkiller odpovídá

Se SinKillerem jsem se sešla narychlo, když běhal ve městě, má totiž velmi nabitý program. Ale nakonec si chvilku času na krátký rozhovor našel.

Dobrý den SinKillere, jsem adeptka na novinářku Groya v Zemském Trubači a ráda bych Vám položila pár otázek. V poslední době jistým okruhem lidí hýbe událost kolem volby nových Paladinů. Vím, že jste jedním z adeptů. Proč se chcete vy osobně stát Paladinem? *usmívá se*

Dobrý den, Groyo. Tuhle otázku jsem v poslední době zodpovídal několikrát. Chtěl bych si rozšířit obzory, aktivně se zapojit v, pro mě, nové skupině hráčů a též si od toho slibuji, že budu mít možnost reprezentovat guildu Templářů a šířit tak její dobré jméno.

No dobře, a jaký by tedy podle Vás vlastně Paladin měl být?

Řekl bych, že ctnostný. Ten pojem sám o sobě dobře Paladina popisuje.

Ano, a není to trochu málo? (směje se)

To není málo, ctností je osm a každá z nich popisuje, jaký by Paladin měl být a já se s tím popisem plně ztotožňuji.

Půjdu tedy ještě dále... Proč myslíte, že byste tedy ze čtyř adeptů měl být zvolen právě vy? *napjatě očekává odpověď, a usmívá se*

Mno tuhle otázku vidím nerad. *usmál se*. Já doteď nevím, jestli je záměrem vyšších mocí, přijmout stmelenou skupinu lidí, kteří si pomohou a krom boje si užijí i společnou zábavu, nebo individuality. Osobně doufám v teamovou myšlenku a proto si myslím, že poslední čtveřice adeptů, která je v tuto chvíli ve hře, bude pro paladiny obecně přínosem, bez ohledu na její konkrétní složení. K tomu proč bych to měl být já. Jsem teamový hráč, který se rád zapojuje do dění a paladinství je proto pro mě nejvyšší možnou metou.

Slyšela jsem, že jako adepti prý musíte projít náročnými úkoly, jak se Vám plní, jak Vám to jde?

No Questy, které jsme dostali naordinované, patří mezi vůbec nejtěžší Questy tohoto světa. Každý den procházím různá podzemí, někdy se společníky, jindy sám. Vyjma Diamantu Řádu a Rubínu Chaosu *jako znaku naší rovnováhy* musíme navíc být znalci Bílé magie a tudíž plním i Questy na Svíčku lásky, Knihu pravdy a Zvonek odvahy. Baví mě to a jsem rád "že objektivní okolnosti" mě nutí vytáhnout paty z bezpečí a vydat se za dobrodružstvím. K této otázce bych rád ještě přidal své poděkování hrdinům, kteří mi v krátké době pomohli se získáním kamenů ctností, Cristin, Walmare, Jerry, Abny a Berethore, děkuji Vám.

Svíčka lásky? To zní hezky (směje se), ale podle toho, co jsem slyšela, to nebude procházka růžovým sadem. Ano dobře, poděkování ráda připojím, určitě budou vaši přátelé potěšeni.

Ano, mnohdy jsou to nově nabitá přátelství, o to více si toho vážím.

Mezi obyčejným lidem se říká, že některý ze čtyř současných adeptů si místo zde zaplatil, myslíte, že je to možné? *usmívá se*

Slyším o tom prvně a nerad bych se dopouštěl spekulací zrovna na toto téma, to bych raději spekuloval o cenách věcí na tržnici. *směje se, až se za břicho popadá*

*taky se hodně směje*…. Řeknete nám tedy na závěr ještě nějakou perličku ze života vás adeptů? (mrká na SinKilerra)

To už jsme na konci ? *ohrnul bradu*, měl jsem větší očekávání.

OK....Myslíte, že byste nám k tomuto tématu mohl říci ještě něco, co naše čtenáře bude určitě zajímat?

Mno to je na vás, nevím, jak dlouhý máte pergamen...kolik mám místa ? *usmál se*

Tak pokládala jsem všem adeptům stejné otázky.... ale nejsem proti, pokud se chcete odlišit a rozpovídat se více…

Mezitím než větu stačil doříct, tak za SinKillerem přiběhl posel s neodkladnou záležitostí a on musel odklusat za svými povinnostmi. Ani jsem mu nestihla za rozhovor poděkovat, proto to nyní činím prostřednictvím novin. Děkuji.

Sinkiller

Nadeem Mesiah odpovídá

Adepta Nadeema Mesiaha jsem vyzpovídala ve východní části města Britain.

Zdravím Vás Nadeem Mesiahu, jsem adeptka na novinářku Groya ze ZT a ráda bych Vám položila pár otázek ohledně vašeho adeptství na Paladina. Jste připravený? (směje se)

*Usmal se*,jsem připraven na cokoliv.

To ráda slyším *směje se*. Pro dnešek bych ale ráda zůstala pouze u rozhovoru. Zajímalo by mně, proč se vlastně chcete stát Paladinem?

Víte,už dlouhá léta sleduji jak vrazi,násilníci a Temný Kult obtěžuje naše království,vraždí naše ženy a děti, a tak jsem se rozhodl proti tomu začít aktivně bojovat na straně krále.Jelikož již hraji opravdu dlouho a prošel jsem si již frakcemi a moc mě to nenadchlo, tak doufám,že pro mě tímto způsobem změní život cestu a budu moct po boku Paladinských bratrů a sester za podpory Krále Richarda tyto hříšné duše jednou pro vždy vymýtit ze země kelevarské. Ale není to jenom o boji, rád pomáhám nováčkům a méně zkušeným hráčům a byl bych velice rád, kdybych se stal paladinem a oni viděli,že Královský Paladin se snaží pomáhat lidem i jinak než zabíjením vrahů a lapků a trochu Královské Paladiny a samotného krále zviditelnit a podpořit.

To zní velmi odhodlaně. A jaký by tedy Paladin měl podle Vás rozhodně být, čím se vlastně odlišuje od ostatních hrdinů?

Rozhodně by měl být Ctnostný jako samotný Král Richard a střežit 3 základní principy, čímž jsou Láska,Pravda a Odvaha. Měl by být spravedlivý a absolutně nestranný vůči frakcím. Neutralita je jeden z hlavních bodů, které by měl Paladin rozhodně dodržet. Měl by být nad věcí a nedělat unáhlené závěry a vše nejdříve pořádně promyslet. Slušné vystupování je snad samozřejmostí a neměl by se nechat rozhodit za žádné situace. Čím se odlišuje od ostatních hrdinů? Tím, že má před jménem Paladin a to mu ukládá vůči ostatním určité povinnosti.

Skvělé. No a proč si myslíte, že byste měl být vybrán ze čtyř současných adeptů právě vy? *usmívá se*

Já si vůbec nemyslím, že bych měl být vybrán právě já, všichni jsou kvalitní hráči a super lidé a snaží se v rámci možností. Rád každému z nich uvolním svoje místo… Toto rozhodovaní není na mně, ale na Paladinech a samotném Králi. Škoda, že již 3 adepti tak nějak odpadli předčasně, protože si myslím, že každý z nich měl na to Paladinem se stát. Někdo odešel ze stránky finanční a někdo ze stránky malé aktivity. Přeji to všem,všichni se stali mými přáteli, a ať se Paladinem stane ten lepší a proč bych to měl být zrovna já na to se špatně odpovídá. *Usmál se*.

No dávám Vám zde prostor, abyste vyzdvihl své přednosti (směje se) a ukázal, že jako Paladin máte zemi co nabídnout. *mrká jedním okem *...

Aktivita (i když poslední týden byla menší), zkušenosti, umění boje, znalost mapy.

Mezi prostým lidem se zrovna teď povídá, že jeden ze čtyř současných adeptů na Paladina si prý údajně zaplatil toto místo adepta. Myslíte, že je to vůbec možné? Zajímá mě čistě váš osobní názor...

Upřímně řečeno doufám, že se tu nic takového neděje, protože by to nebylo vůči ostatním fér a věřím, že žádný Paladin by tento úplatek nikdy do ruky nevzal a pokud jo, tak v řadách Paladinů nemá co dělat a doufám, že Král na to brzy přijde a toho člověka potrestá. Pokud si vzpomínám, tak jediný adept, co si za něco Paladinům zaplatil, byla Cristin a to tím, že se kdysi vykoupila z Královského Black Listu.

No já osobně doufám, že je to jen babská povídačka, ale prý na každém šprochu... pravdy trochu... tak mi to nedá, abych se nezeptala. (usmívá se)

To máte pravdu, avšak snad to budou jen babské povídačky.

Jako adepti prý musíte projít náročnými úkoly, jak se Vám plní, jak Vám to jde?

Ano úkoly jsou opravdu náročné, ono získat bílou magii a dokázat svoji neutralitu není vůbec jednoduché a jsou to dlouhé a rozsáhle úkoly.. Bílou magii mám již téměř hotovou,chybí mi poslední části Knihy Pravdy a Zvonku Odvahy, Svíčku Lásky mám již hotovou. Co se týče úkolů na dokázání neutrality, tam je to již trošku těžší a jsem jako téměř všichni adepti v první části,ono se není čemu divit, když ty Questy fungují jak je libo a počítá to jak kdy.

No vidím, že to nemáte vůbec jednoduché a musíte mít zřejmě i svatou trpělivost *směje se*...

Trpělivost je u tohoto asi základ, protože někdy je to až k zbláznění,když zabijete Mocného Medvěda Korgarra a on se vám nezapočítá…

Tak na závěr, měl byste pro naše čtenáře nějakou perličku ze života adeptů?

Jednou takhle jdeme na Padlé Anděli plnit Quest a já mám asi tak 5400 slávy,tak bojujeme a přestal jsem u Arachny (Královny Pavouků) nějak sledovat dění okolo sebe, a začal jsem si všímat úplně jiných věcí no a co se nestalo, najednou jsem byl mrtev. Slávu jsem měl 4900 a všechny věci, na které je potřeba 5000 slávy,takže jsem tam chvilku běhal nahý a boxoval do monster, ostatní zabíjeli normálně, došli jsme k andělům, já už měl zpět slávu 5000,takže jsem si vše nasadil a pokračujeme.. No a co se nestalo, nenechal jsem se poprvé poučit a zase jsem tak nějak přestal sledovat dění okolo sebe a najednou jsem mrtev znovu. No nemělo smysl jít nahý a bez věcí dál, tak jsem odtama bral nohy na ramena, cestou jsem měl ještě jednou na mále, ale štěstí stálo na mé straně a tak jsem z té jeskyně zla utekl. Z toho vyplývá ponaučení nikdy nezabíjet monstra, když člověk plně nesleduje dění okolo sebe, může se vám to stát osudným hned několikrát za sebou. *Směje se*

Tak tohle já znám ze svých výprav, tomu bychom se společně mohli smát celé hodiny. *směje se* Udatný bojovník nesmí podcenit ani banální situaci, pokud chce zůstat bojovníkem udatným. Hezky se mi s vámi povídalo, Nadeeme, přeji hodně štěstí a ještě bych se s Vámi ráda vyfotografovala k tomuto článečku, který v nejbližších dnech vyjde.

Taky děkuji, přeji hodně štěstí při výpravách do jeskyní a v rodinném životě, ať máte zdravé děti a ať jste zdravá vy. Jsem poctěn, že jsem s vámi mohl uskutečnit tento rozhovor do novin.

mesiah

Groya[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 69 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Groya )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist