Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Stalo se ... 3. vydání
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1604 přečtení)

V dnešním čísle se dočtete: Jak bídně na tom je Yewská městská pokladna, kdo vyhrál Velikonoční turnaj v boxu, podíváme na prokletý hrad a na závěř porovnáme stav Trinsické tržnice.

Yew nemá na bankéře

Yewská pokladna je očividně na kolenou. Celá ekonomika Yewu se delší dobu potácí v problémech. Nyní to došlo tak daleko, že místní bankéř nevykonává své služby. Nejbližší banka od Yewu jsou Dariovy terasy. Za menší poplatek na rozvoj města určitě najdete to, co hledáte. *usmál se*

Nezbývá nám než doufat, že bankéř dostane zaplaceno. Komu by se chtělo cestovat o dům dál.

banks

Velikonoční turnaj v boxu

Dne 25.4 proběhl sváteční Velikonoční turnaj pořádaný Perseem. Na turnaji platila všeobecná pravidla pro turnaje v boxu. Celkový turnaj byl velice napínavý. Hned v druhém kole vypadl hlavní favorit Swift.

1. místo Abny

2. místo Tyrael

3. místo Monicqa (moje favoritka)

Více informací vám posktne naše nová adeptka na redaktorku, Groya, ve speciálním vydání o boxu.

box

box2

Tajemný hrad v Karpatech

Každý určitě zná příběh o hradu v Karpatech. 24.4 proběhla napodobenina příbehu. Alespoň mi to tak přišlo. Masy lidí ať modrých nebo rudých útočili na hrad plný zla. V hradu se ukrývalo mnoho zla. Nejvíce bojovníkům dal zabrat Stínový drak. Dovedete si představit draka, který je v místnosti 5x5? *usmál se* Určitě ano. Mnoho orků, mnoho pastí, mnoho všeho, kupodivu i pokladu. Mnozí hráči nezklamali. Čekání u dveří s pokladem bylo na dením pořádku. Nebudeme jmenovat. *usmál se*

Možná si říkáte že takový hrad musel být dobyt za pár minut. Opak je pravdou. Všudepřítomný Chaos a nervozita kazily plány dobrodruhů. Mnoho životů přišlo na zmar. Jedna věc se mi na celé akci však líbila. Před hradem stál Sargas, Indy a medvěd, kterého si nepamatuji. Po většinu akce ressovali mrtvoly a že jich bylo.. Sargas si dokonce kolem sebe položil bandáže ve znamení kruhu, aby lidé viděli, kam jít.

Povedla se dochovat jediná fotografie. Zbytek byl zničen temnou silou. Omlouvám se za kvalitu.

karpaty

Zlo z prokletého hradu bylo vymýceno díky hrdinům Fronzenovi, Fergasovi, Abnymu, Eldiablovi a Wyndstrimovi. Starosta Aceany jim tímto srdečně děkuje.

Trinsická tržnice - černý trh

Není to tak dávno, co bývalý redaktor Mesiah zaznamenal velice příjemnou fotografii z Trinsické tržnice. Tržnice jako taková byla až na jedno místo plná. Zde je pro připomenutí fotografie.

leden 010 trznice

Jak ty vypadá dnes? Vendoři pracují na černo, nikdo nehlídá jejich obchod. I sám prodejce řádů pracuje v nepronajatém stánku. Frakce Order nejspíše nemá penize navíc, když teď musela vynaložit tolik peněz na opravu a renovaci Trinsicu.

trzice[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 89 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist