Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Jak zbohatnout za pár sekund? 2.díl
Vydáno dne 01. 05. 2011 (2038 přečtení)

Přeji hezký den. Dnes si můžete přečíst slibované pokračování. Doufám, že některé itemy nebudete jejich vlastníkům závidět.

Historie hatratek je velice dlouhá a bohatá. Podrobné informace jste mohli zhlédnout v prvním vydání, kde jste se mimo jiné dočetli mnoho informací přímo od administrátora Kelevaru.

Nadeem Mesiah a jeho poklady

Ahoj. Děkuji, že se podílíš na dalším vydání. Na začátek se chci zeptat na trochu historie. Kdy poprvé jsi vybíral hatratky?

Poprvé jsem vybíral hatratku ještě když jsem byl za svojí první postavu v novém Chaosu a spolu s ostatnímy jsme našli nespočetně mnoho kamenů. Psal se rok 2006. Do roku 2008 jsme vybrali tak okolo 8 hatratek

Jaké pocity jsi měl při první otvírání?

Pocity byli super,většinou nás na to bylo víc,takže z toho nebylo ve výsledku nic moc, ale dřív se hrálo jinak než teď a my jsme byli super banda lidí,takže šlo spíš o ten pocit najít krystal a otevřít laboratoř, než o to, jaký unikát tam zrovna bude, ale samozřejmě jsme se vždycky všichni moc těšili a byli jsme napjatí. Vybírat laboratoř je pro každého určitě velký zážitek a adrenalin.

Dříve, pokud vím, tam nebylo GZ. Měl jsi někdy v okolí problémy s vrahy?

Tak tuto dobu asi nepamatuji a pokud ano, tak jsem tam nikdy žádného vraha nepotkal, přeci jen, když jde někdo vybírat něco takového jako je laboratoř, tak to neřekne nikomu, kdo by mohl dát echo mimo.

Jaký byl největší úlovek, který jsi z hatratu vytáhl?

Když jsem našel první krystal sám (Ice Sapphire), to bylo v roce 2006-2007. Ležel na zemi u černé věže na bojišti, tam jsem vytáhl Holly Might Deed, takže štěstíčko stálo při mně.*Usmal se* Jinak jsme vytáhli různé věci, Unikátní RBčka, unikátní zbraně, části brnění, komplety, bohužel většina věcí už není k vidění.

Děkuji ti mnohokrát za rozhovor

Já též děkuji, že jsem se mohl podělit o pár zážitků na toto téma.

hatrat sirius

Cristin Belafort a její poklady

Ahoj Cristin. Dlouho jsi nám neposkytl rozhovor *usmál se*. Co ty a hatrat? Dokážeš na pstech jedné ruky vůbec spočítat kolik jsi jich vybral? *usmál se/

Ahoj * smeěje se* Co já a Hatrat, je to jedna z mala věcí, co mě pořád ještě fascinuje a na kterou jsem schopen obětovat hodně času. Vybral jsem laboratoře asi 5x, mám takový dojem. Takže to není zas tolikrát, i když je to celkem hodně *směje se*

Pokud si dobře vzpomínám tak jsi poslední kousky vybral opět ty. Jak to děláš? Běháš po vytipovaných místech?

Ano vybral jsem dvakrát po sobě wind a ice. Jinak běhám různě, mám samozřejmě vytipovaných pár míst, ale těch je opravdu málo. Obíhám převážně celý svět a hledám.

Kolik sis už celkově na hatratech vydělal?

Kolik jsem si vydělal toť otázka nad tím jsem nikdy nepřemýšlel, ale nebude to určite málo.

Vzpomínáš na svůj vůbec první hatrat? Cítil jsi takové to zvláštní brnění v břiše? *usmál se*

Na svoji první laboratoř si vzpomínám velice dobře. Bylo to poprvé a asi i naposledy, co jsem tam našel hodně pěkné věci a bylo jich hned několik. A napětí bylo opravdu obrovské.

Cristin, prosím tě, jaký máš pocit z pokladů, které jsi nalezla v laboratoři?

Hmm někdy mě překvapí, co tam je, ale poslední dobou, co jsem to vybral, mě to přišlo tak nějak bez nápadu a že se nad tím nikdo moc nezamyslí. Hodněkrát, co jsem se bavil s lidmi, co taky vybrali laboratoře a poklady v nich, tam našli tak podivné věci, které neměly moc smysl. Takže občas je tam něco pěkného, ale za poslední dobu jsem tam nezaznamenal nic zajímavého pro mě.

cristin

Wolf a jeho poklady

Ahoj Wolfe. Dostal jsem na tebe tip. Prý jsi vybral několik hatrat pokladů. Jak dlouho to je?

Již pár let to bude, co jsem vybral poslední. 5 jsem jich vybrál sám a další 4 se spolubojovníky z Chaosu.

Takže historik v oboru *usmál se*. Jaký poklad považuješ za nejlepší úlovek?

Když tak o tom přemýšlim, tak ani nevim, nejspíš +35 Silver Complet, který ve své době na staré sféře neměl konkurenci, ovšem ten byl rozložen ve 2 nebo snad všech třech hatratových laboratořích a dal jsem ho dokupy společně s Kaile.

V té době to musel být neporazitelný komplet. Kde je teď?

To vskutku byl, avšak netuším kde je mu konec, prodal jsem ho společně se starou postavou.

Jak by jsi porovnal obsahy nynejších pokladů a pokladů doby ze staré sphery?

Na staré spheře byla většina pokladů v hatratkách akorát na postávání na trhu, pár z nich se dalo využít na turnajích a pak tu byly HMD, které se používaly na nejrůznější štíty. Nyní se tam díky novým možnostem dávají často využitelnější věci jak na pvp tak v dungeonech.

Poslední otázka. Co by jsi hodnotil jako nejcennější item, který se kdy vytáhl z hatratu?

Jsem na tomhle světě již spoustu let a mnoho pokladů jsem nezažil nebo si je již nepamatuju, ale určitě to byl nějaký Sword of Mandarin nebo něco podobného z hatrat laboratoře, ve které byl jen animační poklad... Jinak největší poklad, který jsem tu našel byl v podobě dvou HMD v truhle na 3 ciferný kód, která se teleportovala snad po osmi různých místech pokaždé, pokud se zadal špatný kód.

*usmál se* Zajímavý názor. V každém případě ti děkuji za tvůj čas. Měj se hezky *mává*

Není zač, rád jsem se podělil o svou zkušenost. Taky se měj.

roba

Tyto řádky jsou konec dvoudílného tématu, které si myslím, že je velice zajímavé pro hodně lidí. Pokud jste ještě nikdy Hatrat krystal nenašli, tak neváhejte. Třeba právě Vám jednou spadne do klína. *usmál se*


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 246 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist