Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Spammers of Kelevar
Vydáno dne 03. 04. 2011 (1868 přečtení)

Pro dubnové číslo jsem se rozhodla vyzpovídat Lišku v Poště, který byl tak laskav a odpovídal na otázky ohledně guildy Spammers of Kelevar. Rozhodně se nenechte zmást tím, že dubnové číslo vychází na Apríla, na kvalitu rozhovoru to nemá žádný vliv. Pro ty, kteří by snad tuto výraznou osobu neznali, přikládám fotku a upozornění- LIŠKA ROZHODNĚ NEMÁ BLECHY!


1

Redaktor: Ahoj Liščáku, tak na začátek našeho povídání bys mi mohl prozradit, jak vlastně S.o.K vzniklo a proč, kdo byl u zrodu a jakou tam teď zastáváš funkci?

Liška v Poště: Tedy S.o.K, Spammers of Kelevar, vzniklo z všeobecného popudu Kelevarského lidu, který cítil potřebu, aby existovala instituce, které by mohl bezmezně důvěřovat. Původně jsme vznikli jako guilda, ale povýšili jsme se na frakci. V současné době zastupujeme většinu nehrajících hráčů Kelevaru. Já osobně zastávám funkci Beast Mastera (BM), největšího zvířete ve frakci.

Redaktor: Za co tedy bojujete a co je Vaším posláním?

Liška v Poště: Naším posláním je, aby informace se šířily a SPAM bezmezně proudil. A co se týče programu, za který bojujeme, tak je koncipován politicky středově, neb střed uspokojuje největší vrstvu obyvatelstva.

Redaktor: Kolik máte v současné době členů?

Liška v Poště: To mohu říci zcela přesně. Je nás nepočítaně.

Redaktor: Přijímáte každého, kdo o členství stojí nebo máte nějaké speciální požadavky?

Liška v Poště: To rozhodně ne. My jsme elita a přijímáme mezi sebe pouze ty, co výrazně vynikají nad běžným psychotickým osazenstvem Kelevaru.

Redaktor: Mohl bys alespoň jmenovat ty nejaktivnější členy?

Liška v Poště: Tak především jsem to já... Pak Abny, co nám zajišťuje zelené krytí, další kdo mne napadá je Sarakirn, protože ho nikdo jiný nechce, ale s ním se asi rozloučíme, protože si dovolil naznačit, že mám blbé kecy a blechy. Dovoluji si ubezpečit čtenáře Kelevarských novin, že NEMÁM žádné blechy, neb je pravidelně topím! A další členy nebudu raději jmenovat. Poznáte je podle toho, že mají v podpisu na fóru, či jako zkratku za jménem, S.o.K.

Redaktor: Jak dlouho už ses nedotkl svou tlapkou země Kelevarské?

Liška v Poště: Ale já jsem tu pořád a občas se i mezi prostým lidem objevím. A jako S.o.K z pozadí řídíme chod Kelevaru. Zajistili jsme porážku Tsuranů, vítězství v mnoha bitvách, úspěšnost mnoha questů, zrzavost královského potomka. Copak naše přítomnost není patrná?

Redaktor: Vidíme tě na fóru, to ano, ale ve hře si byl naposledy kdy?

Liška v Poště: Právě stojím na tržišti...

2


Redaktor: Proboha... Jsem z toho paf... Já myslela, že jsi jen na fóru…

Liška v Poště: Ne, já jsem liška, drobný, těžko ulovitelný, Kelevarský dravec. Jsou lidé, co mne vídávají za každým stromem a jiní, co mne ještě nikdy nepotkali. Což se přímo nabízí k filozofickému zamyšlení – když je Liška na Kelevaru a není nikdo, kdo by ji viděl, znamená to, že neexistuje?

Redaktor: To je velmi zajímavé... Tajně pozoruješ Kelevarské krásky a vybíráš si tu svou pravou vyvolenou?

Liška v Poště: No je ještě pár takových, které mne nepoznaly osobně. Ale víceméně je hlavním cílem S.o.K všeobecné zmnožení, nebo množení, samiček na Kelevaru. Jen nevíme proč, jen někteří z nás mají tuto nutkavou potřebu. Kathrin IX. například...

Redaktor: Takže do budoucna plánuješ zaplnit noru novými potomky?

Liška v Poště: No když to nepůjde jinak. Každopádně osobně se mi v tomto směru moc nedaří. Chci tak moc, když hledám statnou, krásnou, zaopatřenou a inteligentní samičku, co ví, co od života chce? To jest zkázu celého lidstva? Asi něco dělám špatně...

Redaktor: Chtěl bys tedy něco vzkázat svým fanynkám a ctitelkám, které již vyhlíží nějaké zmínky o Tvé osobě?

Liška v Poště: Že mám volný termín v sobotu *zavrtěl ocasem*.

Redaktor: Chtěl bys ještě něco říct závěrem našeho malého rozhovoru?

Liška v Poště: Mějte se všichni rádi, buďte na sebe hodní, moc neblbněte a zase neblbněte moc málo. A když narazíte ve městě, nebo na vesnici, na nějakou Lišku, dejte ji kuře. Nikdy nevíte, zda to nejsem já a nejsem ozbrojen. Tak všem pac a pusu, v příštím díle novin Vám povím, co je smyslem vašeho života. Vaše emo liška.

Redaktor: Děkuju moc za rozhovor..Dále jsem se zeptala ještě několika členů S.o.K na stejnou otázku: Proč sis vybral zrovna guildu S.o.K, co pro tebe znamená a jaké si myslíš, že má poslání?

Sarakirn: Proč jsem si vybral "fórumovou guildu" SoK? No protože je to jediná guilda, ve které mohu uplatnit svou aktivitu na fóru a nikdo po mě nechce další věci ve hře... Co pro mě znamená? Další fórko pro spam, utahování si z Lišáka, který si myslí, jaký je velký beastmaster s obrovskou mocí... což samozřejmě není pravda, protože plní pouze roli maskota, že... No a možnost mít nějakou společnou motivaci na to fórko vůbec chodit. I když aktivita SoK není vidět ani příliš na fóru. Někdy si říkám, že jsme se spojili do guildy jenom proto, aby měli moderátoři seznam těch, které někdy smažou z fóra. Tím jsem nakousl i část o poslání... Tudíž naším posláním je ovládnout fórum. Jednou se objeví spasitel, který fórum ovládne a až tento den přijde, my budeme připraveni!

Abny: Členem SoK jsem za druhou postavu. Guildu jsem si vybral jak kvůli lidem co se tam přihlásili, tak abych pomohl vůbec ke vzniku této guildy. Ono sehnat 10 lidí z fóra není úplně jednoduchý... Navíc v této guildě se sešla elita kelevarské komunity a kdo tomu nevìří, tak tomu očividně vůbec nerozumí. Co pro mne znamená člensví v SoK? původně jsem to nemyslel moc vážně, poněvadž jak název napovídá "Spamers of Kelevar" je skupina spamerů kelevarskýho fóra. Příjmout mezi sebe moderátora mi nepřipadlo jako reálná možnost. Poslání SoK je jednoduchý... Šířit KVALITNÍ a NEZÁVADNÝ spam. Herní užitek asi nikdy moc mít nebude.


[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 125 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist