Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Co se chystá...
Vydáno dne 03. 04. 2011 (1542 přečtení)

Po měsíčním vyšetřování se nám úspěšně podařilo zjistit pár novinek, které se budou týkat všech z naší země kelevarské a pěkně pohnou dějem. Jedno je jisté – až nastanou tyto události, nezůstane tady kámen na kameni...

Jelikož se v poslední době hodně lidí ptá, co se to vlastně děje a co se bude dít v nejbližší budoucnosti, rozhodli jsme se vyhovět Vašim hladovým otázkám žádajících si o pořádnou porci informací. Vyslali jsme našeho nového redaktora Patricka, aby se tyto informace pokusil získat a to exkluzivně jen pro čtenáře Zemského Trubače.

 
Patrick:

Začátkem měsíce března jsem byl surově vyhnán šéfredaktorem Owenem z mého teplého pelechu v redakci našich novin, abych se přestal flákat a šel zjistit něco zajímavého. Původně jsem očekával, že zapadnu do první hospody, kterou potkám a tam vyzpovídám nějakého místního opilce. K mému překvapení však žádný člověk v celičkém Britainu neměl ani ponětí, jestli se děje něco neobvyklého nebo jestli by se vůbec mohlo něco stát či změnit v blízké době.

Vydal jsem se tedy k městu Serpent’s hold, kde se mělo v nejbližší době rokovat o dalším postupu proti Temnému Kultu a vytvoření „Velké koalice“. Tato doba ještě nenastala, avšak povedlo se mi zachytit pár slov mezi strážnými. Povídali si o tom, že zaslechli mluvit vedoucího stráží ohledně plánů nejvyšších představitelů celého království. Hlavní cíl je prý zbrojení a trénink jednotek proti Scionovi, který je trnem v oku všech. Všichni vědí o nepsané dohodě mezi Chaosem a Řádem, když se objeví někdo z Temného Kultu. Jakákoliv nevraživost jde okamžitě stranou a všichni se pustí do společného nepřítele. V blízké době by se měla tato „koalice“ ještě více spojit a společně dokonce plánovat kroky proti Kultu, které mají být více propracované a ve kterých půjde poznat spolupráce dvou rozdílných skupin s jediným cílem – vyhladit zlo a Sciona samotného. Podle důvěrného zdroje se má zvýšit také počet atentátů na Sciona. Důvodů je několik. Ať už samotné smýšlení skupin Chaosu a Řádu, tak také zničení politického nepřítele a v neposlední řadě i zkamenělá královna. Na otázky mi však nikdo zatím nechtěl odpovídat, jelikož ještě není platná smlouva „Velké koalice“.

Další velice zajímavou zprávou je úprava měst v naší zemi. Podle potvrzených informací se bude jednat například o Minoc, Brit, ale také další města. Nebude se jednat o přestavbu jako takovou, ale zaktraktivnění pro hráče co se herních možností týče. To přímo nahrává politickým skupinám, které se budou snažit převzít moc nad určitým městem. Zeptal jsem se na názor starosty Minocu, který je ovšem k těmto změnám velice skeptický: „Mám rád svoje město a nechci, aby se v něm něco měnilo. Tato změna povede jen k dalšímu krveprolití! Nemáme tolik strážných, aby uhlídali celé město před útokem skupin ze všech stran“. Městy se nyní nesou fámy, že se schyluje k dalším bitvám o města, jak je mohou znát někteří pamětníci například z Britu. Otázkou je, jestli budou lídé stále odvážní a půjdou města bránit ,aby se nedostala do rukou neřádů nebo je nechají padnout a budou se hromadně přesouvat do jiných zemí.

Shrnutí tohoto článku je jasné – ať už jste horník nebo vyhlášený bojovník, budete se bát o svůj vlastní život, protože nikde nebude bezpečno. Můžeme čekat konflikty, špinavé intriky, korupci a souboje. Jen bůh ví, jak naše země skončí.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Patrick O'Reilly | Počet komentářů: 88 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist