Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Dědeček měnil, až vyměnil
Vydáno dne 03. 04. 2011 (1228 přečtení)

Na začátku měsíce března mě zaujala hra, se kterou mě oslovil Jerry. Tak jsem se rozhodl, že o ní něco málo napíšu.

Jednou, když jsem se procházel po královské tržnici mě zastavil muž jménem Jerry. A jen tak, z ničeho nic, mi nabídl zapojení do nějáké prapodivné hry. Tato hra mě tak zaujala, že jsem se rozhodl o ni něco málo v tomto vydání novin napsat.

Celá hra spočívala v tom, že člověk předá nějákou věc a dostane za ni to, co dal hráč před ním. Vlastně spoléháte na to, že hráč, který byl těsně před vámi, nebyl žádný škrt a dal do takzvaného "banku" něco cenného. Také ale nesmíte zapomenout, že po vás příjde zase jiný hráč, který dostane věc, kterou dáte do "banku" vy. Nakonec jsem se nezapojil a teď toho lituji. Když se mi dostal do rukou seznam hráčů, co se zapojili a věci, které byly k mání, šance na výhru byly pěkné. Samozřejmě, že se našli i lidé, co se zapojili a dali prakticky bezcennou věc, ale to ke každé hře patří. A ani by jste nevěřili, že tato hra vzešla z nudy, jak mi Jerry vyprávěl. Jednoho krásneho odpoledne prostě neměl co na práci, tak si řekl, že vymyslí tuto hru. Pokochejte se i vy, co jste mohli vyhrát.


Pokud vás mohu požádat, napište do komentářů názor na tuto hru.


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist