Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Stalo se ... 2. vydání
Vydáno dne 03. 04. 2011 (1699 přečtení)

Dnešní vydání se zaměří na okolí hráčů. Podíváme se na opilého Liartese. Navštívíme vilu Paladina Abnyho, podíváme do šatníku Fronzena a nakonec poodhalíme tajemství samotáře Lišky v Poště

Světoznámý notorik

V nedávné době jsem cestoval po Kelevarských putikách. Navštívil jsem putiku "U Tří Bubnů", "Modrá Ústřice" a mnoho dalších. Při toulkách městem Trinsic jsem narazil na jednu putiku, která mě nezaujala vzhledem, nýbrž názvem. "U Opilého Liartese". Už samotný název napovídá, že tato putika patří notorikovi a Velmistru frakce Order, Liartesovi. Byl by to správný majitel, aby se nezdržoval poblíž svého ryta?

liartes1

Druhý momentek nám může ukázat Liartese v praxi. Nedivím se, že je frakce Order v tak žalostném stavu, v jakém ji můžeme pozorovat v dnešních dnech.

liartes2

U Abnyho

V nedváné době přišla do redakce zpráva, že Paladin Abny má v domě služky. Potvrzené zdroje říkají, že tyto služky platí z Paladinské pokladny. Zločinci kraďte a následně se vykupujte. Abny bude mít alespoň doma utřenou podlahu.

abny1

Na druhém snímku můžeme vidět, že se služky opravdu činí. Ještě aby ne. Peníze se jim určitě sypou, a to z kapes nečestných lidí.

abny2

U Fronzena ve skřini

Už jste někdy navštívili šatník bulvárně známé osoby Fronzena? Právě dnes máte tu možnost. Vybral jsem pro vás dvě nejkurioznější kombinace, které jsem spatřil.

fronzen1

Na prvním snímku můžete vidět provokativní obleček, který naráží na stávající situaci v zemi kelevarské. V nedávné době byla přijata kapitulace Tsuranu. Podívejte se, v čem ten provokatér chodí. *usmál se*

fronzen2

Na druhém snímku můžete spatřit zástěru, která byla nalezena v dungeonu Terathan. Doufám, že ji Fronzen využije nejenom při vaření.

Liška v Poště

Liška v poště odhalen!!! Ukončil svoji samotářskou éru? Našel si přítelkyni? Do redakce nám přišla zajímavá fotografie, kde je zastižen Liška v Poště se svou přítelkyní. Do budoucna Vám přeji mnoho zdaru a hlavně lásku

Anonym: "Ač tomu člověk věří nebo ne, Liška v Poště si našel samičku... Bude to asi pěkná dračice, má 3 ocasy a divoký pohled...

Liska[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 68 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist