Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Jak zbohatnou za pár sekund? 1.díl
Vydáno dne 03. 04. 2011 (5175 přečtení)

Zdravím. Po měsíční pauze se opět vrháme do dalších vydání zajímavých článků. V tomto článku se podíváme, jak zbohatnou za pár sekund. Tuto rubriku budete moci sledovat i příští měsíc. V tomto čísle se podíváme na Hatratovy laboratoře. Vyzpovídáme Diablonegra a dozvíme se něco o historii laboratoří. Viz. ilustrace níže.

V druhém díle se podíváme na hráčskou historii, která laboratoře vybrala. Můžete se těšit na fotky old unikátních věcí. Přeji příjemnou zábavuDne 9.3.2011 byly opět naplněny Hatratovy laboratoře. Mnoho z vás určitě pořádně nezná historii těchto laboratoří, ani původ kamenů. Je známo, že zamčené laboratoře ukrývají četná bohatství. Když budete mít štěstí, tak narazíte na malý podivný kamínek, který vám zajistí bohatství. Recept na úspěch nespočívá jenom v kamínku, nýbrž i v hůlce jménem Hatrat Wand. Všechny ingredience zamícháte v Hatrat boxu, který se ukrývá nedaleko Hatratových laboratoří.

Historie laboratoří

Hatrat byl dvanáctý syn pádišáha Taída, vládce Njuhelmu. Od malička byl velmi nadaným mágem a alchymistou. Když dospěl v pohledného mladíka, zamiloval se do své nevlastní sestry Sajády. Sotva se to otec dozvěděl, provdal Sajádu daleko od Njuhelmu. Hatrat zahořkl a odešel z paláce. Cestoval po celém Kelevaru, všude si dobýval svými znalostmi věhlas a hodně dívčích srdcí mu bylo otevřeno. Jenže na svou milovanou Sajádu stále nemohl zapomenout. Když propadal zoufalství stále víc a víc, seznámil se v Trinsicu se společností černých mágů - odpadlíků. Ti vzali věhlasného kolegu mezi sebe a Hatrat se naučil mnoha novým praktikám. Brzy patřil mezi nejlepší vyvolávače démonů. Když znenadání zemřel jeho otec a tato novina se dostala do Trinsicu, vzpomněl si na rodné město. Odebral se domů pro své dědictví, nešel však sám. Černí mágové, kterými se obklopil, zavedli v městě Njuhelmu kruté podmínky. Kdo mohl, město opustil. V paláci nechal vybudovat Hatrat největší alchymistickou laboratoř na Kelevaru opředenou mnoha tajemstvími. Tehdy se ostrovu začali vyhýbat námořníci a ostatní svět na Njuhelm zapomněl. Je to však již více jak sto padesát let. Hatrat i mágové zmizeli neznámo kam. Snad prý při nějakém experimentu otevřeli bránu do jiné dimenze a odešli žít tam. Dnes je tedy palác opuštěný, ale laboratoře jsou stále nebezpečné. Ve městě žije již jen málo obyvatel. Málokdo se vrátil, město stále obchází strach z Hatrata a jeho pomocníků.

Vznik kamenů

Vznik kamenů je nepochybně výsledkem bádání v laboratořích. Jsou výsledkem alchymistického výzkumu a dodnes se neví, kdo konkrétní je jako první vytvořil. Říkali si tak, protože při alchymistických experimentech používali velice často černý oheň, ne tedy od toho, že by chodili v černém oblečení. Znalost využití černého ohně byla unikátní a proto jeho používání budilo zaslouženou pozornost a obdiv. Využití kamenů pro účely magického zámku byl Hatratův nápad. Proto je i hůl pojmenována po něm. Chtěl mít jistotu, že do laboratoří se nedostane nikdo nepovolaný, protože znalost využití černého ohně byla přísně střeženým tajemstvím černých mágů. Takže krystaly měly původně jen oni. Jak je možné, že se dají ještě dnes někde najít, zatím žádný učenec pořádně nevysvětlil)

Zdroj: Kelevarský web

Diablonegro odpovídá

Dobrý den. Včera byly naplněny Hatrat laboratoře. Předpokládám, že máte výhradní právo pouze vy poklady plnit. Jak často plníte poklady? Námátkově? Nebo je to spíše pravidelný cyklus.

Ano, plním je jenom já. Dělám to 1x měsíčně. Za předpokladu, že je již někdo otevřel. V době Vánoc apod. doplním obsah i častěji. Ovšem ne víckrát jak 2x za měsíc.

Veřejnostní koluje fáma, že pokaždé když naplníte Hatrat, tak v jedné z laboratoří je HMD. Můžete to nějakým způsobem potvrdit nebo vyvrátit?

Není to úplně tak přesně. HMD se dává do laboratoří tak, aby se za kalendářní rok dostalo do světa maximálně dvanáct kusů.

Myslím, že otevřít laboratoř je sen každého hráče. Itemy, které jsou uvnitř jsou velmi hodnotné. Podle čeho se rozhodujete, co dovnitř umístíte?

Pokaždé improvizuji. Nechci, aby si někdo myslel, že když v modré laboratoři byla nějaká zbraň, že tam bude i příště. Neustále střídám jednu laboratoř, kde jsou poklady a dvě, kde jsou zbraně, zbroje atd.

Je před naplněním laboratoří kontaktován někdo z RT?

Není.

Jak dlouho plnění laboratoří funguje?

Od roku 2002, kdy jsem je udělal pro stálý quest. HMD jsem tam ale původně nedával. Dávám je tam pravidelně od roku 2006.

Kde je k sehnání Hatrat Wand? Je pravidlo, že se hůlka přidává ke kamenu?

Není. Hatrat wand dávám náhodně kamkoliv, tak 2-3x do měsíce. Nechci aby měli hráči, kteří je už mají z minulosti, výhodu proti ostatním. A také nechci, aby když někdo najde hůlku, si myslel, že zároveň jsem dal někam i krystaly a naplnil laboratoře.

Přihlížíte někdy osobně na vybírání pokladů?

Ne, ale dříve jsem to občas sledoval. Vždycky mně přišlo podivné, že když jsem tam něco dal, do půl dne to bylo vybrané. Tak jsem kontroloval, zda vše proběhlo legálně.

Na závěr poslední otázku. Plánujete do budoucna změnu v systému Hatratových laboratoří?

Neplánuji, protože zastávám konzervativní názory, že co funguje roky na určitém principu ke spokojenosti většiny a hráči jsou na to zvyklí, se nemá měnit. Ledaže bych podlehl módnímu trendu dnešní společnosti dělat všude reformy. Ale proč bych to dělal?

Tímto Vám děkuji a přeji hezký zbytek dne

Já děkuji za otázky a přeji hezký den.

Pakliže máte zájem podílet se na druhém vydání a chtěli byste přispět svými fotkami a rozhovory, tak se obraťte na mého poštovního holuba. Děkuji[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 343 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist