Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 191. číslo
Vydáno dne 01. 03. 2011 (1470 přečtení)

A je to opět tu! Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo. Nově pod vedením Owena...

uvodnik_cervenec_01

Jak už to tak bývá, někdy něco končí, ale nového začíná. To platí i o odchodu šéfredaktora Haldira z Cerisu a jeho nástupci Owenovi. Tímto bych mu také rád poděkoval za to, co pro Zemský Trubač udělal a jsem rád, že mi věří a pomyslné žezlo moci ZT předal právě mě. Díky ti!

To, co se zdálo jako zapomenuté a upadající dostalo do plachet nový vítr v podobě dvou přírůstků - redaktorky Mariane a redaktora Patricka O´Reillyho. Pevně věřím, že budou svojí práci vykonávat stejě dobře jako sávající redaktoři. Tímto jim tedy přeji hodně štěstí a pevné nervy. Přeci jenom práce redaktora není zase tak jednoduchá, jak se může někomu zdát.

Nyní však již přikročme k samotnému výčtu článků, na které se můžete těšit!
Můžete se těšit na 10 článků, které si pro vás připravili naši redaktoři. Za zmínku stojí několik bůlvárních článků z per Mariane a Walmara - jež jsou nazvány Tristan - narušená osobnost?, Memory se zkoušel kvůli Kelevaru i zabít!!! nebo dílo z nové bulvární rubriky Stalo se... Taktéž jsou tu pro vás shrnuty události, jež se staly v průbehu února - ať už o Vyhlášení války guildě UniTy, tak o Boji o město Wind až ke smrti velitele královských armád - Sira Valeria. Pokud si rádi zasoutěžíte a zahádáte, pak právě pro vás je tu další článek z rubriky Hádanky z pera Anduriela. Další z dílů rubriky Jezdítka slavných si pro vás připravil Walmar - dnes se dozvíte něco o zvířeti hráče Cristin Belafort. Pokud máte nějaké pikantní fotografie, pak nepromarněte svojí šanci - více v článku "Přispějte svými fotkami"...

Příjemné čtení Vám přejí redaktoři Zemského Trubače a nově šéfredaktor Owen


[Akt. známka: 2,83 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Owen | Počet komentářů: 64 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist