Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Boj o město Wind
Vydáno dne 01. 03. 2011 (1713 přečtení)

Boj o město Wind, byla jedna z nejdůležitějších bitev v boji nejen proti Temnému kultu, ale i proti Tsuranům. Temný kult totiž vlastnil kámen smrti, který byl potřeba pro prolomení bariéry, jenž chránila podzemní chodby Ostrovního města. Více o samotné bitvě se dozvíte v článku.

Boj o město Wind


Každý z nás asi slyšel alespoň něco málo o této akci. Přece jen se o ni diskutovalo na fóru.

Pojďme se tedy podívat zpět a říct si, co se na této akci dělo. Dne 30.1. byli na hrad svoláni všichni bojeschopní obyvatelé království. Lord Wislem bojovníkům vysvětlil, že je třeba získat od Temného Kultu krystal smrti.Ten byl potřeba pro prolomení bariéry, která chránila jednu z poslední bašt Tsuranů a to Ostrovní město. Bojovníkům Temného Kultu se ale podařilo získat tuto informaci a na dobývání svého města se řádně připravili. Na obranu si krom stráží pozvali i temné elfy a jejich mágy.

Boj se již od začátku vyvíjel ve prospěch Temného Kultu. Muži z Temného Kultu bojovali velice organizovaně a králova armáda utrpěla velké ztráty. Pak se ale ve vynikající taktice Temného kultu našla skulinka a jeho členové se rozdělili do dvou skupin. Tato chyba stála život jednoho jejich spolubojovníka a jelikož v tomto krutém boji byl každý muž důležitý, zbytek bojovníků se stáhl do města.Nastala chvíle, kdy se obě armády jen tak oťukávaly. Královy síly se seskupovali před vstupem do jeskynních komplexů města Windtunels. Alespoň tak to vypadalo z pohledu Temného Kultu. Ten se rozhodl, že nečekaně zaútočí na nepřipraveného nepřítele. Netušil však, že Králova armáda pouze vyčkávala, až bojovníci Temného Kultu padnou do pasti, kterou jim nastražili u zmíněného vchodu do podzemního komplexu. Tento vchod byl celý pokryt paralyze fieldami. To bojovníky Temného kultu značně zaskočilo, protože jim jejich pán Scion tuto zákeřnou a podlou taktiku výslovně zakázal. Díky této zákeřnosti byla pobita půlka Temného kultu. Ti zbylí bránili město i nadále. Na získání krystalu smrti, pro který si bojovníci krále přišli, bylo již pozdě. Králova armáda byla tedy poražena. Temný kult tuto důležitou bitvu urval ve svůj prospěch.

Závěrem bych chtěl poděkovat Balaamovi z Temého kultu za poskytnuté informace.


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 78 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist