Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Válka proti UniTy
Vydáno dne 01. 03. 2011 (1865 přečtení)

Frakce zahájily určité kroky proti guildě UniTy. Proto jsme v redakci zjišťovali proč. Abych zjistil co se děje, navštívil jsem tedy zástupce všech stran. Více v článku...

Válka proti UniTy


V poslední době jste si nejspíše všimli, že se nějak moc řeší věci spojené s guildou UniTy. Najednou pro mnohé z ničeho nic se vynořila informace, že frakce Order vyhlásila válku této guildě. Důvodem mají být vražedné sklony některých hráčů z guildy UniTy. Po pár dnech se objevila informace, že i frakce Chaos má nějaké námitky proti chování hráčů této guildy. Proto jim zakázala vstup do měst pod svou správou. Tyto události byly důvodem, proč se naše redakce začala pídit po informacích, proč se z guildy UniTy stávají vyvrhelové! Je to snad tím, že pár jejich členů se objevilo na listu vyvrhelů království? Je možné, že tímto si znepřátelili frakce? Nebo se stalo něco, o čem běžný občan neví? Tyto otázky potřebují odpověď, proto jsme zašli přímo ke zdroji a zeptali jsme se nejvyšších představitelů frakcí a zúčastněné guildy, proč se děje to, co se děje.


Nejdříve jsem se vydal k frakci Order. Kde jsem zastihnul Ansidora z Deinu.

Redaktor: Dobrý den, měl byste čas na zodpovězení pár otázek pro Zemského trubače?
Ansidor z Deinu: Jo, chviličku mám.

Redaktor: Výborně. Nedávno fracke Order vyhlásila válku guildě UniTy. Co vás k tomuto kroku vedlo?
Ansidor z Deinu: Napomáhani zejména Temnému Kultu a to hlavně v podobě hlášení pozic modrých hráčů.

Redaktor: Probíhá mezi vámi a guildou UniTy nějáke jednání o smíru?
Ansidor z Deinu: Pokud vim, dnes náš zástupce řešil s guildou UniTy vzniklou situaci a dostali na vybranou - buď vyloučí z guildy dané hráče, nebo bude válka pokracovat.

Redaktor: Jaké hráče máte na mysli?
Ansidor z Deinu: Swift, Mariane a za svého působení v UniTy i Peco. Tito hráči jsou pro nás trnem v oku.

Redaktor: Chtěl byste ještě něco dodat? Něco, co uznáte za vhodné, že by bylo potřeba ohledně tohoto tématu sdělit a já se nezeptal?
Ansidor z Deinu: Jen ať si ostatni neutrálni občané dávaj pozor, když uvidí člena UniTy.

Redaktor: Dobrá, to je z mé strany vše. Děkuji za váš čas.
Asidor z Deinu: Nemáš zač.


Mé cesty dále vedly k jednomu z radních Chaosu, a to k Fronzenovi.

Redaktor: Zdravím. Měl byste čas odpovědět na pár otázek pro Zemského Trubače?
Fronzen: Čau , no jen se ptej. Pokud budu vědět, tak odpovím.

Redaktor: Výborně. Nedávno fracke Chaos zakázala vstup guildě UniTy do měst pod vaší správou. Co vás k tomuto kroku vedlo?
Fronzen: Vedly nás k tomu především stížnosti od neutralních občanů, kteří si stěžovali, že členové UniTy udávají jejich pozice. Potom zjištění, že jejich člen Drarn pomáhal při bránění Windu. V poslední řade Cenk ( TK ) na protect listu jejich města. Chtěl bych dodat, že stížnosti neutrálu beru, ale není to prokazatelné. Jde především o pomoc TK, což v téhle době je nežádoucí.

Redaktor: Probíhá mezi vámi a guildou UniTy nějáke jednání o smíru?
Fronzen: Jednali jsme a podle posledního zjištění to vypadá celkem dobře. Guilda napravila věci, které se nám nelíbily, takže uvidíme....Chtěl bych ale upozornit, že frakce Chaos guildě UniTy válku nevyhlásila. Jen dočasně zakázala vstup jejich členům do svých měst, než se situace vyřeší.

Redaktor: Dobrá, děkuji mnohokrát za váš čas.
Fronzen: Není zač.


Tak toto je velice stručně názor Chaosu. Frakce se tedy k problému s UniTy vyjádřili takto. Jak se ale k chování tohoto cechu postavil král a jeho Paldinové.


Redaktor: Určite jste si jako paladinové všimli, že frakce Order vyhlásila guildě UniTy válku a i frakce Chaos podnikla určité kroky "proti" guildě UniTy. Zvažujete i vy, jako paladinové, nějáké snakce pro tuto guildu?
Billie Joe Armstrong: My, jakožto paladinové řešíme prohřešky jednotlivců a ne celých cechů. Věřím totiž, že i v cechu UniTy budou nějací dobří hráči, které by kroky proti celému cechu pouze omezily. Je však pravdou, že v poslední době jsme pár lidí z UniTy řešili.


A aby byl článek kompletní nesmí chybět i vyjádření samotné guildy UniTy. Proto jsem navštívil i guildmastera tohoto cechu Swifta.

Redaktor: Zdravím Swifte. Měl by si čas odpovědět na pár otázek pro Zemského Trubače?
Swift: Cau urcite by sa nasiel :)

Redaktor: Výborně. Nedávno byla zahájena válka proti vaší guildě ze strany frakce Order a takéž byl vznesen zákaz vstupu čenům vaší guildy do měst pod správou Chaosu. Dostali jste od frakcí nějaké vysvětlení?
Swift: No tak cele to zacalo Orderom, ktory dali do obecnej to oznamenie o vojne. Tak som sa snazil zistit ze o co presne ide a bolo mi zelenych par dovodov ktore sa vysvetlili a neboli z mojho pohladu na valku medzi guildami. Potom sa obratili na to ze v guilde mame vraha ( Drarna ) co som tiez vysvetlil ze sme chceli odohrat turnaj guild v plnej zostave. Dalej mi uz order nepisal a le zacal sa o to zaujimat chaos :D Chaos mal problem s tym ze sme mali u nas clena co ma druhu postavu v Temnom kulte a este zevraj napomahame TK a davame im informacie o obcanoch to ale neviem ci je pravda lebo ked neviem meno kto by to robil tak to neviem vyriesit, ale osobne si myslim ze taky u nas nieje.

Redaktor: Probíhá momentálně mezi vámi a frakcemi jedání o smíru?
Swift: Tak snazime sa to vyriesit inak ako valkou. Takze ano probiha.

Redaktor: Dobrá, děkuji mnohokrát za čas.

Inu, přečetli jste si, jak to tedy vidí všechny zainteresované strany. Dál si již musíte udělat názor sami.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 129 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist