Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozloučení Haldira z Cerisu
Vydáno dne 01. 02. 2011 (1705 přečtení)

A je to tu!

Ve večerních hodinách vánočního večera se stala jedna nešťastná událost. Pro mnohé úleva a pro mnohé velký smutek. Haldir z Cerisu, Paladin řádu královských rytířů onemocněl. Jakmile to zjistil Sir Valerius povolal nejlepší královské léčitele a s pomocí Fairfaxe se snažili najít lék na onu nemoc. Dlouhé dny se snažili najít lék, ale bohužel nenašli. Pro mnohé je nástup do nového roku šťastná událost, pro Templáře a Haldirovi přátele nešťastná, protože do nového roku vkročí bez jeho přítomnosti. Pár dní před novým rokem totiž Haldir z Cerisu vydechl své poslední doušky a upadl do nekonečného ticha.
Poté, co přicestoval na Kelevar v listopadu doku 2008 se začal zajímat o vývoj v boji a diplomacii, což se mu v budoucnu velice hodilo. Na jaře roku 2009 byl pro něj veliký zlom a to v lednu se přidal do Zemského Trubače, kde působil půl rok jako řádový redaktor. Další událostí bylo, že založil Řád Světla, uskupení bílých mágů, které fungovalo 2 roky, přičemž aktivně 1 dlouhý rok, kde s Řádem Světla dokázal mnoho a to hlavně v podobě bílé magie. Na zlomu jara a léta se přidal do Paladinského rytířského řádu, kde působil až do jeho skonání. Za svou celou působnost vyhrál mnoho turnajů a soutěží a taktéž jich plno uskutečnil. Uskutečnil například netradiční turnaje v podobě nedělního turnaje, zajímavé úkoly pro dobrodruhy a úkoly pro nabyté hlavičky, taktéž turnaje pro uzavřené skupiny jako byli Řád Světla a Adventurers. Byl součástí mnoha důležitých výprav za dobro Království, která byla dlouhá, ale vyhraná.
Pro Tsurany a Temný Kult je toto náramná zpráva, protože paladinské jádro přichází o paladina. V nedávné době odešel velmistr Templářských rytířů Dextr a člen téhož cechu Wokous, v brzké době odejdou další… Nastává tvrdá doba pro Paladiny a doufejme, že se z toho dostanou a zvládnou vše perné, co je čeká v brzké i daleké budoucnosti.

Posledními slovy Haldira z Cerisu byli:
„Je jedno jak moc se snažíte čehokoli dosáhnout. Jsou mezi Vámi stále lidé, kteří neocení Vaší snahu něco změnit, či dosáhnout. Uděláte něco pro lid a v tomto davu se stejně najde někdo, kdo Vám tuhle práci zkritizuje do posledního puntíku.“


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 75 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist