Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Temný kult vrací úder...
Vydáno dne 01. 02. 2011 (1859 přečtení)

Aneb pozdrav od neutrálního pozorovatele

Temný kult vrací úder……


Není žádnou novinkou, že Sciónovi padavané útočí brutálním způsobem na každého z nás, kdykoliv a kdekoliv nás potkají. Bohužel v posledních několika týdnech se zdvojnásobil počet brutálních napadení a krvelačných vražd, který nebere konce.

Králova slova o bezprostřední ochraně v královských městech sice berou za svá, ale co bezpečí na královském území mimo bezpečná města? Silná slova o neohrožených paladinech, kteří mohou kdykoliv nabídnout svojí pomoc se rozplývají jako padající vločky na nezamrzlou půdu.

Elitní skupina bojovníků, jak znělo z úst odhodlaného krále, začíná být v kruté realitě spíše opakem a zůstává pouze u těchto slov. Paladiné nabývají svojí sílu pouze v houfech odhodlaných neutrálních občanů při hrozbě napadení svobody celého království, ale na domácí půdě proti nepříteli, se kterým se zde setkáváme každý. Dnes a denně se stávají pouze lovnou zvěří a snadnou kořistí pro speciálně vycvičenou elitní vražednou skupinu známou jako Temný Kult.

Nemůžeme tedy žádat ani o pomoc od těchto lidí, které nepotkáte nikde jinde, než na tržnici či královských turnajích, jelikož strach v jejich očích, při vyslovení slov o napadení Temným kultem, hovoří sám za sebe.

Nastává tedy otázka, hledat slíbenou pomoc u frakcí, které se denně střetávají s tak silným nepřítelem jakým bezpochyby Temný Kult je?

Máme zde frakci Order, která se pyšní svými tvrdými pravidly a neméně důsledným kodexem, ale v bojích proti výše zmiňovanému nepříteli je podráží holý fakt o nesehranosti a paličatosti některých jedinců, díky kterým se jejich počet stává spíše nevýhodou a bojiště se tak rázem promění v nechutná jatka pro ně samotné ve všech těch jejich zmatcích.

Další možností je frakce Chaos, která je přesným opakem protichůdných Orderů, svým počtem výrazně zaostává před svým politickým nepřítelem a sic se honosí plným stavem, viditelnost jejich členů, až na pár zdatných výjimek, je nemožná, pokud tedy ovšem není svolán mimořádný turnaj cechů, kde je možnost svátečně vidět některé členy, které běžně nepotkáte.

Zřejmě se tedy dostáváme do situace, kdy nynější vladař nedostává svým slovům a slibům o jeho vladaření a zabezpečení celého jeho území……

S úctou a pozdravem
Neutrální pozorovatel.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Owen | Počet komentářů: 140 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist