Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Rozhovor s Daywalkerem - noví poradci
Vydáno dne 01. 02. 2011 (1660 přečtení)

Byli vybráni noví poradci a také jejich nový "šéf"... Proto jsem se rozhodl zeptat se ho na pár otázek, nuže Daywalkere...

Redaktor: Zdravím, neměl by si chuť nám odpovědět na pár otázek ohledně nových poradců a sebe samotného?
Daywalker: Zdravím, rád poskytnu odpovědi.


Dobrá tedy, moje první otázka zní takto:

1) V první řade bych se chtěl zeptat, než přikročím k otázkám ohledně poradcovství, co tě vedlo k takovému menšímu návratu, mezi tu vyšší vrstvu osazenstva Kelevaru?

Ahoj. Není to návrat. Co se týče tutoriálu, jsem neustále v "obraze" a snažím se mít přehled o tom, co se děje, co se připravuje a co se bude dít. Jelikož se také znám a jsem stále v kontaktu s lidmi v Realizačním Týmu, nebyl pro mě problém si vyzjistit, co se chystá. Konkrétně s Tristanem jsme řešili tutoriál dávno předtím, než se to oficiálně rozhlásilo do světa. Takže to neberu jako návrat, ale jako oznámení a pro mě se nic nemění.


Druhá otázka:
2) Přihlásil si se do výběrového řízení, nebo si byl osloven a jakou to vlastně zastáváš pozici?

Ano, přihlásil jsem se, ale domluva s Tristanem byla taková, že nebudu aktivní, jako ostatní. Důvodů je několik, nejvíce nechci, aby mne poradcovství omezovalo v reálném životě. Své rady, poznatky a postřehy jsem ochoten sdílet, ale nebudu taková ta "aktivní" část Poradců.


Třetí otázka:
3) Co obnáší tvoje pozice a jaké budeš mít pravomoci?

Má pozice nemá žádné pravomoce a bude na stejné úrovni, co se týče hry. Není možné mít v týmu někoho, kdo bude mít něco "navíc" oproti těm, kteří jsou více aktivní a dělají té skutečné, mravenčí práce podstatně více. Má funkce bude o radách, o tom, že mám zkušenosti nejen s Tutoriálem jako takovým, ale také jsem mnoho nápadů již pro Tutoriál vyplnil. Bohužel nebyly realizaovány. Viděl jsem je ale v přípravě, kterou již zhotovil Aeneas, takže mám z toho radost, že se na to nezapomnělo.


Čtvrtá otázka:
4) Uvažovalo se o vytvoření této funkce dopředu, nebo byla vytvořena speciálně pro tebe?

Určitě jsem o ní já přímo dopředu nevěděl. Až při povídání s Tristanem jsem byl s tímto obeznámen a čekalo se na můj názor. Určitě o vytoření pro mě by se mohlo mluvit, ale to je spíš otázka na Tristana.


Pátá otázka:
5) Co si myslíš o starých, neaktivních poradcích, proč se jimi stali, když skoro nelogovali?

O poradcích vím jen to, že se v nich Tristan zklamal. O to víc jsem byl motivován tím, abych spolu s ním dal dohromady tento tým. A myslím, že jsme vybrali velmi dobře. Největší radost mám za Hanze, se kterým jsem již spolupracoval a mám s ním velmi dobré zkušenosti. Ostatní jsme vybírali pečlivě, ale to už spíše je rozhodnutí opět Tristana a ne mé. Určitě ze startu logovali a byli aktivní. Ale stalo se s nimi to, co postupně se všemi, co od toho očekávali něco víc. Sdílet informace a pomáhat je náročná práce, když motivace je prakticky nulová. V tomto případě se to i dalo čekat.


Šestá otázka:
6) Teď bych rád věděl, jaký názor máš na nově vybrané poradce, máš s někým z nich nějaké zkušenosti ze hry, popřípadě podílel si se na jejich výběru?

Jak jsem už psal, ano, podílel jsem se na jejich výběru, ale už z pozice poradce. Čili jsem sdělil, co o nich vím, jaké mám s nimi zkušenosti a co si o nich myslím. Na základě toho se také ke kandidátům přistupovalo. Na poradce mám velmi dobrý názor a plně stojím za Tristanem a jeho volbou. Jsem zvědavý, jak se bude dařit a co přinesou do světa nováčků.


Sedmá otázka:
7) Je mezi nimi někdo, o kom si myslíš, že má velký potenciál a mohl by trochu rozproudit Tutoriálovou krev?

Tak to je sice hezky směřovaná otázka, ale odpověd je jasná. Všichni mají potenciál a věřím, že jako tým udělají obrovský kus práce. To jim všem moc přeji.


Redaktor: Děkuji za informace a těším se na případnou další spolupráci *Usmál se*


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Owen | Počet komentářů: 51 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist