Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Jezdítka slavných - druhé vydání
Vydáno dne 01. 02. 2011 (1859 přečtení)

Krásný den, milí čtenáři
Toto je další pokračování z pravidelné rubriky Jezdítka slavných. Příjemné čtení.


Dnes nám svoje jezdítka představí všemi nazývaný "Mamon" Jira z guildy Adventurers. Ano, čtete dobře. "Jezdítka". Dnes to bude trojitá porce všeho krásného, co létá po světě. Ke každému jezdítku bude jedna nebo dvě doplňující otázky na majitele.

První jezdítko jménem Scarabeus má velice zvláštní historii. Hráč Mejlon ze stejné guildy Adventurers vytáhl tento povoz z Hatrat pokladu. Během několika dní byl Mejlonovi Scarabeus odcizen.

Hrozně dlouho Scarabeus putoval od majitele k majiteli. Vyměnila si jej celá škála hráčů. Dnes ho Jíra opečovává ve své honosné stáji v Al Kharnaku. Pořizovací cena činila 5 000 000 zlatých. *Usmál se*. Pro mnohé znás je to kupa zlaťáků, které jsme po kupě nikdy neviděli.

1) Dobrý den Jíro. Mám zde první otázku ohledně toho jezdítka. Máte Scarabeuse jenom na okrasu, nebo ho vytahujete na nějaké veřejné akce?

Jezdítko mám jenom na okrasu. Jezdítko je zajímavé v kombinaci s Ophidian setem. Občas s ním jezdím na dostihy. Někdy ho vytáhnu ven, aby se provětral. *Ušklíbl se*

jira2

Druhé jezdítko, které Jíra vlastní, se jmenuje Nový Rok. Musím uznat, že jméno plně vystihuje barvu. Jezdítko pochází z pochybné rodiny Elových. Bližší informace se mi nepodařilo zjistit.

1) Toto krásné jezdítko jsi koupil s modrou karmou, nebo jsi jej musel vytrénovat.

Zostu jsem koupil s modrou karmou. Nemusel jsem ani hnout prstem. *Mrkl*

2) Jaké má pro tebe využití?

Uplně prosté. Občas s ním létám PvP občas na promenádu v Britainských uličkách... Nic zásadního.

jira1

Jako třetí jezdítko se nám ukazuje Mustang jménem Aces Diamond Rio. Tento povoz je dle mého ze všech nejhezčí. Nevím proč, ale jeho barva je fascinující *šklebí se*. Příběh o tomto koni je velice stručný a jasný. Původní majitel Haku přestal hrát a koně Jirovi "daroval". Přišel k němu jako slepý k houslím.

1) Hodláš tohoto krásného koně někdy prodat? Popřípadě jak si ho ceníš.

V žádném případě ne. Jsem sběratel různých itemů, povozů a dalších věciček. O prodeji budu uvažovat jen když budu ve velké finanční tísni.

jira3

Doplňkové informace

Scarabeus

Strenght – 100

Dexterity – 160

Inteligence - 80

Nový Rok

Strenght - 174

Dexterity - 127

Inteligence - 150

Aces Diamond Rio

Strenght - 125

Dexterity - 95

Inteligence - 120

Tak toto bylo další vydání pravidelné rubriky "Jezdítka slavných". Doufám, že se Vám dnešní díl líbil a těším se zase za měsíc. *usmál se*


[Akt. známka: 1,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 342 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist