Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Oficiální prohlášení Řádu Světla
Vydáno dne 01. 12. 2010 (1952 přečtení)

Uskupení Bílých mágů pod širým nebem..

Mnozí slyšeli o tomto uskupení bílých mágů, které bylo vytvořeno na jaře roku 2009.
Jeho prvních 6 základních členů, kteří toto uskupení vznesli na světlo světa byli a jsou Haldir z Cerisu (který byl taktéž zakladatelem), Screwdriver (která byla po dlouhou dobu pokladní a osobní poradní zakladatele), Swift (který byl skladník), Kocus, Drarn a Brass IV..
Těchto 6 statečných bojovníků bojovalo za jejich bílou magii a za její světlou budoucnost plnou silou a to převážně v pokořování příšer v různých jeskyních a kobkách a rozšiřování jejich řad. Dokázali toho společně dostatek a až po pár měsících přežívání a spolčování s různými cechy se rozhodli, že přijmou členy pod jejich křídla a to jak s bílou magii, tak i bez ní, aby zaučili novou krev.
V první příjicí vlně byli lidé jako Anduriel, Abny, DarkSoul a přátelé Řádu Světla jako Terrsa, kteří taktéž pomáhali Řádu Světla k vývoji svou přítomností v temných koutech světa. Z první vlny členů a adeptů se určil Anduriel jako Správce.
Celkově byli čtyři příjicí vlny, které v konečném výsledku vytvořili čtyřiceti člennou skupinu lidí, která bojovala proti temnotě.
Řád Světla měl několik titulů, jako například již zmínění zakladatel, pokladník, správce, skladník a další jako organizátor, který se staral o výpravy do jeskyň, moderátor, který se staral o soukromou vývěsku, kterou vyvěsili Thorrovy děti, za co jim byl Řád Světla vděčný. Avšak první vývěska byla vyvěšená půl měsíce před vznikem Řádu Světla a to pod ochrannými křídli Beowulfa. Další a poslední 4 tituly byli Starší Člen Řádu Světla, do kterého patřila základní šestka, Člen Řádu Světla byl každý, kdo prokázal svou čest a loajalitu uskupení a musel mít bílou magii, Adept Řádu Světla, který se snažil pomocí Řádu Světla dovršit bílé magie a jako poslední Přítel Řádu Světla, kteří se za celou dobu stali jen 3 lidé a to lidé, kteří prokázali svou ochotu a pomoc uskupení. Byla to již zmíněná Terrsa, ztracený v temnotě Zodax, kterého se snažili zachránit, avšak bez úspěchu a Daffy z Cerisu, který prokázal v jeskyních a kobkách, že má spravedlivé srdce a když šlo o boj s nekromanty a vrahy, kteří se Řád Světla nejednou snažili dostat do kolen, že měl klidnou hlavu a uvažoval s rozvahou a díky tomu nejednou vyvázli jako živý.

Řád Světla sám o sobě zažil mnoho drama, zajímavostí a zábavy.
Co se týče zábavy, tak… První turnaj byl na stejném principu jako Guildovní turnaj roku 2008. 16 účastněných se rozdělilo na 2 skupiny a bojovali proti sobě. Turnaj dopadl velmi zajímavě a to s neuvěřitelnou remízou 32:32.
Dalším turnajem byl neobvyklí turnaj, který měl 3 disciplíny. Odehrál se na uzavřené oblasti v zemi nezemi (Wastelands). První disciplína, přežij nebo budeš zabit. Druhá disciplína byla pasti, pasti pastičky a jako poslední disciplína byla, s koněm dál ujedeš aneb Dostihy. Bylo 5 týmů, kteří museli spolupracovat a dojít společně. Vyhrál Swift s Drarnem.
Třetí turnaj, který byl spíš k pobavení než o výhře byl o souboji, lukostřelbě a boxu. V každé disciplíně měl každý danou výbavu. Lukostřelbu vyhrála Elizabeth, souboje vyhrál Kocus a box vyhrál Anduriel.
Řád Světla taktéž uskutečnil i jeden turnaj pro veřejnost, který byl pro všechny, kteří byli ctností. Vyhrál to nakonec El Commandante, který vyhrál v 2 disciplínách ze tří. Disciplíny byli lukostřelba, souboje a box. Všechny disciplíny měli určitý počet bodů, kterým se jednotlivci dostávali do hvězdných příček, jak již zmíněný El Commandante.

Zažili společně mnoho dobrodružství.
Prvním z jejich vyzdvižení ze židlí byla záchrana jednoho cizince ze záhuby a poté, aby to nebylo málo, tak zachránili 5 rodin, které byli okradeni jedním zločincem, kterého poté našli v Yewských věznicích. Ukázalo se, že to nebyl zločinec, ale zoufalec, proto se mu snažili pomoci očistit jeho činy a našli vše, oč je požádal. Díky jejich pomoci mu bylo odpuštěno. Proto se rozhodl jim prokázat maličkost a předat jim veškeré své bohatství. Bohužel zkorumpovaní strážníci v Yewské věznici zaslechli, že se jedná o něco cenného, tak ho umučili k smrti, aby jim to prozradil. Jakmile přišli zástupci Řádu Světla, tak našli Berengara ve své cele mrtvého. Začalo vyšetřování, které trvalo dlouhé 2 dny. Naštěstí strážci s členy Řádu Světla našli zkorumpované stráže a převzali vše, co jim náleželo. Berengar jim zanechal jeho sídlo, byl to totiž architekt, který si nechal postavit své sídlo v daleké zemi nezemi. Poté jakmile se Řád Světla usadil v zemi nezemi, tak se k nim začali šířit zprávy z dalekého Yewu, Britain, Cove o pomocích a dokonce pomohli i Paladinskému řádu v bitvě proti zločinu… Po jejich úspěšných pomocích, splněných úkolech do dlouhých nocích se k nim opět obrátilo štěstí a navštívil je kameník, který jim vytesal 40 soch ze stříbra pro každého člena, adepta a přítele Řádu Světla.
Toto byla ta největší éra Řádu Světla, kdy toho dokázal nejvíce a celkově v něm v tuto dobu bylo +-36 bílých mágů, adeptů a přátel dohromady.
Poté se stalo něco, co otřáslo celým Řádem Světla a to utichnutí jedné důležité osoby a to Screwdriver. Poté jakmile odešla do nebe, tak Řád Světla se na měsíc zastavil. Haldir z Cerisu s Daywalkerem, Swiftem, Andurielem, Elizabeth a mnoho dalšími se jej snažili opět vznést na úroveň, ale už to nebylo ono. Proto postupně začal upadat, až na jaře roku 2010 Řád Světla upadl do hluboké neaktivity.

Za dlouhé měsíce se jen diskutovalo na vývěsce a uskutečnilo se jen pár výprav a tím byl pro Řád Světla náhlý konec.

Za 27. říjnem se uzavřela kapitola pro Řád Světla. V odpoledních hodinách se oficiálně rozpadl. Sochy členů, adeptů a přátel byli předány všem, kteří se podíleli na vývoji a to byli všichni.
Smutné, ale čas jde dál. Jednoho dne se možná někdo odvážný jako tito dobrodruzi postaví a vytvoří obdobné uskupení bílých mágů.


Starší členové Řádu Světla:
Haldir z Cerisu, Screwdriver, Drarn, Swift, Kocus, Brass IV.

Členové Řádu Světla:
Anakin, Dextr, Wokous, Fransoas, Liman, Olarf, Sparhawk, Jira, Aninka, Temny Mstitel

Adepti Řádu Světla:
Elizabeth, Annie, Vykostovac, zmaTEK, Marta, Gery, El Cid, Jeny J, Runcais, Abny, Adamek, El Commandante, Remo

Přátelé Řádu Světla:
Terrsa, Zodax, Daffy z Cerisu


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 64 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist