Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Chrámy Ctností
Vydáno dne 01. 12. 2010 (1876 přečtení)

V tomto článku se dozvíte minulost chrámů.

Chrámy Ctností

Nejprve si rozebereme slovo “Ctnost“. Slovo Ctnost je vypěstovaný a navyklý sklon k dobrému jednání. České slovo ctnost souvisí se slovy ctít, čest, úcta. Chrámu je celkem 8, a nyní si je postupně rozebereme:

Honesty - je úcta k pravdě.

Významy: Poctivost, Pravda

Ve znaku: Dlaň lidské ruky

Barva: Modrá

Nejbližší Město: Moonglow

Ochránce Artefaktu Ctností: Sargas

Compassion - je láska druhých.

Významy: Slitování, Láska

Ve znaku: Srdce

Barva: Žlutá

Nejbližší Město: Britain

Ochránce Artefaktu Ctností: Hollowman

Justice - je pravda, zmírněná láska.

Významy: Spravedlnost, Pravda

Ve znaku: Váhy

Barva: Zelená

Nejbližší Město: Yew

Ochránce Artefaktu Ctností: Fairis

Valor - je odvaha postavit se proti rizikům.

Významy: Udatnost, Odvaha

Ve znaku: Meč

Barva: Červená

Nejbližší Město: Jhelom

Ochránce Artefaktu Ctností: Urgo

Sacrifice - je odvaha dát se ve jménu lásky.

Významy: Oběť

Ve znaku: Kapka

Barva: Oranžová

Nejbližší Město: Minoc

Ochránce Artefaktu Ctností: Kaile

Honor - je odvaha hledat a prosazovat pravdy.

Významy: Čest, Odvaha, Pravda

Ve znaku: Pohár

Barva: Fialová

Nejbližší Město: Trinsic

Ochránce Artefaktu Ctností: Karotka Rudykopalson

Spirituality - je usilovat o pravdu, lásku, odvahu a svět kolem.

Významy: Duchovnost, Odvaha

Ve znaku: Kříž

Barva: Bílá

Nejbližší Město: Scara Brae

Ochránce Artefaktu Ctností: Svatopluk

Humility - je opakem pýchy - absencí pravdy, lásky a odvahy.

Významy: Pokora

Ve znaku: Hůl

Barva: Šedá

Nejbližší město: Magincia

Ochránce Artefaktu Ctností: Baldrick

O Chrámech:

V dávných časech se pomocí Měsíčních bran dostali k nám do Země Kelevarské první zlý okřídlení tvorové zvaní Gargoylové. Nikdo nevěděl, co jsou zač a co zde pohledávají, ale místo přátelských slov stále jen útočili a plenili. Vojenské hlídky pouze donášely zprávy o dalších a dalších průlomech těchto tvorů a o jejich plenění. Přitom jakoby se zdálo, že spíše něco usilovně hledali. Nikdo si nevěděl rad, dokonce i dvorní mágové a astrologové jen bezmocně krčili rameny. Dostal se sem i Gargoyl zvaný Lord Wislem, který zdělil lidu několik důležitých informací, třeba jako že Gargoylové se do naší země dostali díky jednomu Gargoylovi, který se zřekl civilizovaného života, a že zde hledají Kodex nejvyššího vědění, ovšem stále jej nemohli najít, poté sdělil, že k zastavení pronikání Gargoylů na Kelevar pomůže 8 artefaktů ctností. K obnovení všech 8 ctností bylo potřeba všech 8 artefaktů, které už byly dávno ztraceny a zapomenuty ,a poté udělat rituál.

Vesnice se jménem Cove byla zákeřně napadena Gargoylskými jednotkami, které se vylodily u jižně položené pevnosti. Starosta byl zavražděn a jediné, co mohlo této malé vísce pomoci, byla Svíce Lásky, artefakt zasvěcen tomuto místu, které bylo vždy považováno za kolébku dobra a která byla odcizena samotnou starostovou dcerou Azurou. Tato svíce musela být pak nalezena a velmi težce vybojována, aby mohla být vrácena na podstavec v této vísce..

O několik týdnů později bylo napadeno zlým démonem a vrahy město Ocllo. Podařilo se jim zahnat na útěk městské stráže, pomocí temné magie zmrazit kupce a občany tohoto města a temným Gargoylům předat velmi podivné truhlice, které se právě nacházely na území tohoto města. V truhlicích byli uloženy Artefakty Ctností, které byli potřeba na obnovu.

Časem se všechny Artefakty nalezli, ať už těžkými boji nebo různými hádankami a tak podobně. Teď už jen stačilo osvobodit město Ocllo a mohlo se začít s přípravami na Obnovení. Vše bylo nějaký čas v pořádku, už se skoro začalo s přípravami, když tu najednou se donesla vévodovi zpráva: Gargoylové se sloučili s temným spolkem Nekromantů a těm se ve svatyni zdařilo přemoci strážce krystalu a posléze krystal samotný a tolik potřebný k dokončení rituálu zničit.

Rovnováha magie byla navrácena do země zasazením třech zlatých dlaždic a zničením záhadného stroje v minulosti v Hathorově chrámu. Dokonce byl nalezen za pomocí dobrodruhů a starého Wispa lék, který vyléčil neplodnost.

ritual

Rituál obnovy[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 82 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist