Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Hypnoticem
Vydáno dne 01. 12. 2010 (1928 přečtení)

Hypnotic se stal Game Masterem, podívejme se co si pro nás chystá

Rozhovor s Hypnoticem

Murphy: Dobrý den Hypnoticu, měl byste prosím chvilku na pár otázek?

Hypnotic: Zdravím, snad ano...

Murphy: Zeptám se Vás tedy, co Vám přináší nového funkce GM?

Hypnotic: Tak především více pravomocí a s tím je spojeno více práce. Jsem ale rád za tyto možnosti, nebavilo mě denně sledovat tolik nevyřešených PAGE, na které jsem se s plevelem Seer mohl jen koukat kvůli svým omezeným možnostem. Přeci jen jsme tu od toho, abychom mohli hráčům pomáhat s jejich problémy.

Murphy: Ano, to nepochybně. Další otázka bude směřovat na Vaši minulost, co Vás přimělo stát se členem RT?

Hypnotic: Tak jako hráče tak i mě nebavilo stále na něco čekat strašně dlouho. Ohrádka za 14 dní, na page kolikrát ani nikdo nepřišel celý měsíc... Proto jsem nabídl svoji pomoc...

Murphy: Ano, taky jsem měl párkrát s tímto zkušenost. Dále bych se Vás chtěl zeptat, co byste chtěl změnit nebo naopak něco zavést tady na Kelevaru.

Hypnotic: Tak snažím se, co to dá, ale přání hráčů neznají někdy své meze, teď se snažím do hry vnést takové ty potřebné itemy, které nikoho neurazí ale nejsou na škodu jako jsou třeba ty tabulky na zjištění durability, speciální kotlík na česnečky, unikátní bedýnka na úschovu rybiček, salátů, rozšíření placených úprav a v neposlední řadě novou koncepci Heroes of Fame.

Murphy: Aha. Mohu se zeptat, co bude obsahovat Koncepce Heroes of Fame, nebo je to zatim tajné?

Hypnotic: Tak tajné to není, ale je to zatím ve fázi příprav, ale bude to malinko stejné jako všem známe H.O.K. s tím, že to nebude tolik nedostupné, ale také to nebude pro každého, opět tohoto ocenění dosáhnou jen ti nejlepší z nejlepších.

Murphy: Ano, to se jistě bude líbit hodně hráčům, ale budeme si asi ještě muset počkat. Dále bych se chtěl zeptat, co Vás zde na Kelevaru nejvíce trápí...

Hypnotic: Tak ještě počkat je silné slovo, řekl bych, že nás dělí jen málo od samotného spuštění. Trápí mě hodně věcí a tou největší je především odchod hráčů a dále pak ti hráči, kteří se to tu mermomocí snaží někomu znechutit a na ty jsem obzvláště alergický.

Murphy: Je fakt že, i tací hráči tu jsou, snad se to do budoucna nějak vyřeší ze strany hráčů i RT. Poslední otázka zní takto: Jakou práci teďka zde na Kelevaru asi nejvíc vykonáváte? Myslim tím například page či vymýšlení nových nápadů...

Hypnotic: Tak s vyšším plevelem jsem dostal na starosti frakce - převážně Chaos, Placené úpravy, Noviny, Turnaje a časem snad i vyšetřování, protože to je práce co zabere nejvíce času a na které tu nejvíce záleží, protože práce vyšetřovatele řeší skoro 60% PAGE ohledně zmizení, ukradení a jiných věcí...

Murphy: Ano to je pravda, sám mám občas takové problémy. Děkuji Vám za Váš čas, a přeji Vám mnoho úspěchů. Nashledanou!

Hypnotic: Není zač…[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 183 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist