Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Omezení Vrahů
Vydáno dne 01. 12. 2010 (1708 přečtení)

V tomto článku se dočtete o omezeních vrahů.

Omezení VrahůByl pozdní večer, seděl jsem v křesle a poslouchal praskající dřevo v krbu. Přemýšlel jsem o svém životě, o životě vraha. Přemýšlel jsem o různých omezení vůči této skupině.

Jako první omezení si připomeneme různé přemísťování a chození na různá místa. Modrý jedinec má prostou výhodu, dostane se všude. Například ho napadne, že někam chce jít, a taky že jde, pro usnadnění cesty může použít různé přemisťovací brány nebo chrámy ctností, ale co vrah? Vrah musí po svých, ať už oběhne celý svět nebo má zachycenou lokaci přímo na daném místě.

Další omezení nad kterým jsem hluboce přemýšlel bylo oživování, poté co se Král Richard I. modlil, tak zamezil všem vrahům oživování v chrámech ctností. Nejpoužívanější chrám pro tento účel byl Honesty. I po té co se zamezilo oživování vrahů v chrámech ctností, ostatní vrahové zde stejně odpočívají, je to jakési místo, kde můžou vrahové odpočívat, a také skoro jediné místo, kde jsou vrazi v bezpečí. Proto se vrahové teď chodí oživovat do města Delucia, nebo vyčkají na oživení od jiného hráče.

Další téma si rozebereme bezpečí. Vrah nemá bezpečí skoro nikde až na pár speciálních hráčských měst, Královské Tržnice a nebo Chrámu Ctností. Doma vrah také moc bezpečí nemá, krvelační a bájní bojovníci se pokusí zabít vraha i když je v domě, buď kouzlem Zemětřesení (Earthquake) a nebo Elementární bouří (Tempest). Pokud se zamezí vstup vrahům do Chrámů Ctností, tak jediné opravdu bezpečné místo bude Královská Tržnice.

Pomalu se dostáváme k obchodování a Královské Tržnici. Dříve se vrah dostal na tržnici pomocí speciálního svitku, a 2500 zlatých mincí, teď byl poplatek zvýšen dvojnásobně, tudiž z 2500 zlatých mincí na 5000, nehledě k tomu, že přemísťování se nemusí povést, a pokud se nepovede, zmizí peníze i svitek. Na Královské Tržnici jsou NPC, kteří také mohou odmítat s vrahem obchodovat, jednoduše odvětí “Mám zákaz s tebou obchodovat“. Záleží na volbě majitele, zda bude obchodovat s vrahem nebo ne, jde nastavit zákaz obchodování i s frakcemi, dokonce jedinci. Některé cechy vyžadují zákaz obchodování s vrahy. V městech se nacházejí různí prodavači zboží, ať už kovář, dráteník, nebo mág. I ti odmítají s vrahem obchodovat, jednoduše odvětí “S tebou obchodovat nebudu, vrahu!“

Posledními dvěma tématy jsou banky a města. Vrah nemá přístup do banky, tudíž své věci buď nosí u sebe nebo je má schované ve svém domě. Když vrah napíše příkaz “bank“ za přítomnosti bankéře, bankéř odvětí “banka je pro vrahy uzavřena!“ a tudíž vrah nemá šanci se dostat do banky. Má ovšem alternativu, pokud si chce do banky něco dát či vybrat, může použít item jménem Bank Kit, na který pokliká a bankovní truhla se mu otevře, ovšem pozor, pokud truhlu zavře tak musí použít nový Bank Kit. Jako poslední téma si probereme Města. Do měst můžou jen modří a šedí hráči, v městech jsou pod ochranou stráží, tudiž pokud do města s ochranou stráží vleze vrah či monstrum s červenou karmou, jednoduše jej stráže zabijí po napsání kouzelného slovíčka “guards“. Osobně jsem se setkal s pár provokatéry, kteří vyběhnou z města, vykouzlí jedno čí více útočných kouzel a hned zase zaběhnou zpátky. Problém je takový, že ve většině měst je Anti-Magic, to je blokování kouzlení útočných kouzel, takže pokud někdo stojí už pod ochranou stráží tak jednoduše nemůžete na něj kouzlit útočná kouzla, ale ani on na Vás kouzlit tyto kouzla nemůže.

Vrahové to mají bohužel v tomto světě těžké a do budoucna si myslím, že to nebude o nic lepší. No, nechme se překvapit, co si na nás RT chystají.

Těším se na Vás v příštím vydání Zemského Trubače![Akt. známka: 4,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 226 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist