Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Kelevarská dlaždice smrti
Vydáno dne 01. 12. 2010 (1678 přečtení)

Dobrý den. Dne 10.11.2010 proběhla po téměř čtyřměsíční pauze Kelevarská dlaždice smrti. Přináším Vám z ní krátky report, který vás informuje o průběhu soutěže.

Kelevarská dlaždice smrti, je jak známo, hazardní a psychicky náročná hra. Mnoho hráčů ji bere dosti vážně. Osobně jich znám hned několik. Dá se podvádět? Dá se nějakým způsobem oklamat systém dlaždic? Jaké taktiky používají soutěžící?

Brány hazardu se otevřely těsně před 20. hodinou na Královské tržnici. Všichni moc dobře znáte „hrrrr“ moment. Myslím, že k tomu nemusím víc dodávat. Mnohé hráče šokoval vzhled hlavního organizátora GM Hypnotica. Oděn v bílé robě popocházel v aréně s dlaždicemi. Stručně a rychle zopakoval pravidla. Zamíchal dlaždicemi a do arény smrti pustil první dvojici. Systém kostek si nevybírá.

Celá soutěž probíhala celkem v poklidu, bez větších problémů. Sice občas hráčům padali klienty, ale s tím se počítá.

Celkově se soutěže zúčastnilo 40 soutěžících. Startovné činilo 30 000gp na jednoho soutěžícího. Vybráno tedy bylo 1 200 000gp. 88% z vybrané částky získal výherce. Zbytek shrábnul hráč, který se umístil na druhém místě. Jako bonus oba finalisté získali sošku za 1. a 2. místo.

Do finálových bojů se proškrábali tito soutěžící: Ellen, Selina a Skelo. První z této finálové trojice vypadla Ellen. Bohužel vysněná výhra Ellen do klína nespadla. Štěstí se pomalu obracelo na Selinu a Skela. Na Selině a Skelovi byla vidět značná nervozita. Mít 960 000gp nebo 240 000gp je hodně velký rozdíl. Štěstěna stála více na straně slečny Seliny. Myslím, že ani Skelo nemusí být zklamaný. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Máme za sebou další krásný večer. Jako přídavek jsem pro Vás, milí čtenáři, ulovil rozhovor se Skelem a vítězkou Selinou.

Skelo odpovídá

1) Dobrý večer Skelo. Tak dnes proběhla dlaždice smrti. Byla to vaše 1. podobná akce?

Dobrý večer aj Vám prajem. V prvom rade by som chcel zablahoželať víťazke Seline k prvenstvu. A teraz k téme. Nie rozhodne to nebola moja prvá Dlaždica smrti. Už v minulosti som sa zúčastnil niekoľkých predšlých kôl no v žiadnom z nich som sa ani len nepriblížil k takému krásnemu miestu, aké sa mi tentokrát podarilo obsadiť. Chcel by som poďakovať guilde Fianna, ktorá ma počas celej súťaže podporovala a dodávala mi chýbajúcu odvahu. Hlavne Ellen a Frogovi, ktorí vypadli v semifinále.

2) Celá hra je o náhodě. Vy jste obsadil krásné druhé místo. Jakou jste měl taktiku? Pouštět hráče nebo jste chodil raději první?

Osobne som sa cítil istejšie, keď som mohol ísť prvý. Rozhodne je to však každého individuálna záležitosť. Celé hra je založená na náhode, preto si myslím, že žiadne taktiky v nej nemajú veľký význam a treba len čakať na súperovu smolu. *Pousmial sa*

3) Jak se Vám libila organizace celé dlaždice?

Podľa môjho názoru GM Hypnotic organizáciu zvládol výborne. Turnaj začal načas, nedochádzalo k zbytočným prieťahom a publikum sa výborne bavilo. Takto zvládnuté akcie by sa mohli konať aj častejšie.

4) Děkuji za rozhovor. Chcete vzkázat něco čtenářům?

Aj ja veľmi pekne ďakujem a čitateľom Zemského Trubača by som chcel odkázať, že ak počas konania ďalšej Dlaždice smrti budú mať čas, rozhodne sa oplatí skúsiť štastie alebo aspoň prísť sa pozrieť sa zaujímavú akciu.

Selina odpovídá

1) Zdravím Selino. Dnes jste se stala vítězkou Dlažice smrti. Jaké byly Vaše první dojmy po tom, co si Skelo vyšlápl "mrtvou" dlaždici.?

Také zdravím. Byla jsem šťastná, že po dlouhé době při mně stálo štěstí a vyhrála jsem.

2) Jak vynaložíte s celou výhrou?

Výhru investuji do nákupu kamenů ctnosti na bílou magii a něco málo si nechám jako zálohu na výpomoc nováčkům a adeptům guildy C.o.P.

3) Jaký byl Váš pocit, když jste vstupovala do finále?

Nervozita semnou cloumala ze strany na stranu, čehož jste si jistě všiml při mém klopýtání o dlaždice.

4) Líbila se Vám organizace turnaje?

Ano, myslím, že pan GM Hypnotic měl vše plně pod kontrolou a vše probíhalo bez problémů.

5) Děkuji za rozhovor. Chcete něco vzkázat čtenářům?

I já děkuji. Chtěla bych poděkovat všem co mi drželi palce a jsem ráda, že jsem tímto mohla trochu reprezentovat guidu C.o.P.

dlazka wiiners


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 60 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist