Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Šachovnice Božstev - Nová Partie
Vydáno dne 01. 10. 2010 (1603 přečtení)

Další povídání o questu Šachovnice božstev s jedním z řešitelů.
Anduriel: Ahoj. Tak už ti zase píšu jako úspěšnému řešiteli questu Šachovnice božstev - Nová Partie. Měl by si čas na pár otázek pro Zemského Trubače?
DarkEl: No nějaký ten čas bych mit měl. Takže jako první věc bych chtěl zdůraznit, že za vyřešení questu může celá skupina. To je Kaile,Arkan,Fronzen a Carver. Ono bude lepši, když se na todle zeptáš Carvera, kterej prišel na hlavní část questu. On rozlouskl hádanku a našel první indícii.

Anduriel: Dobrá napíšu tedy jemu. Mohl by jsi mi dát tedy na něj nějáký kontakt?
DarkEl: *Zdělil mi kontakt na Carvera*

Anduriel: Ahoj mohl bych se tě zeptat na pár otázek pro Zemského Trubače, ohledně questu Šachovnice božstev - Nová Partie
Carver:Ahoj, klidně se ptej, ale připomínám, že na té poslední (ještě aktivní) jsem vůbec nepracoval a na předposlední jen okrajově

Anduriel: Jde o Šachovnice božstev - Nová Partie, kde získal klíček Dark El.
Carver:Jo to vim . Tak se klidně zeptej, pokud budu vědět, rád odpovím.

Anduriel: První otázka: Jak dlouho ti teda trvalo vyřešit první hádanku, která byla zveřejněna v novinkách?
(Tam, kde pod zemí mrtví a duchové žijí, kde jich je tolik, že ani vlci zde nevyjí. Kousek odtud stvůra s ocasem se nachází, půl sucho, půl mokro jí provází. Na jejím čumáku co do dálky hledí, indicii hledej, co k pokladu sedí. Pokud jsi chytrý, dvě a dvě do kupy si dej, co truhla skrývá je tvé, však spěchej. Na jihu i severu hledat se musí, kdo nepochodí ať východ a západ zkusí. )
Carver: No, jak dlouho to trvalo, to přesně nevím, ale určitě několik hodin. Probírali jsme možnosti, kde bychom mohli najit nemrtvé, aniž by tam byli nějací vlci. Postupně jsme vylučovali místa jako Hytloth a Vampíří doupě. Pak nás napadlo, že by ta stvůra mohla být přirovnána k nějakému zemskému útvaru. Vytáhli jsme tedy mapy a nakonec ono místo našli, společně s další nápovědou, která nás dovedla k cíli.

Anduriel: Můžeš prozradit, kde se toto místo nacházelo?
Carver: Jedna z nápověd nás dovedla k Yewským kryptám, kde jsme rozložili mapu a nakonec si všimli, že zde dva poloostrovy severovýchodně od Yewu, připomínají kačenku plavající po vodě. Tak jsme to prozkoumali a z oné kačenky se vyklubala stvůra s ocasem z naší hádanky. *Usmál se*

Anduriel: Předpokládám, že zde ste našli další hádanku. Kam vás zavedla další nápověda?
Carver: Ano, našli jsme další nápovědu společně s klíčem. Nápověda nás přivedla k majáku v osadě vedle Krondoru.

Anduriel: Děkuji ti mockrát za rozhovor.
Carver: Není zač.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 58 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist