Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Sloupy z Blackrocku
Vydáno dne 01. 10. 2010 (2029 přečtení)

Něco málo o tom jak probíhala akce se Sloupy s Blackrocku.

Sloupy z Blackrocku

Je tomu už několik měsíců, co kelevarský lid pátral po jakékoliv zmínce o magických sloupech z blackrocku. Tyto sloupy, mohly jako jediné, odvrátit hrozbu rituálu Temného Kultu a následného převzetí města. Nikdo nechtěl, aby další města dopadla jako Moongolov. Po urputném hledání se v zemi Gargoylů, Ilshenaru, konečně objevily zprávy o těchto sloupech a posléze i obchodník, který sloupy „prodával“ za 1000 blackrock ingotů. Lid neváhal a nashromáždil dostatečné množství ingotů na potřebných osm sloupů, která byly následně rozmístěny po zemi. Sloupy se nacházeli ve městech Skara brae, Vesper, Trinsic, Yew, taktéž v cechovním městě Adventurers a tři sloupy byli umístěny do hlavního města Britain. V tu chvíli ještě nikdo netušil, že sloupy nepřinášejí záchranu nýbrž záhubu. Svět se o Scionových podstrčených sloupech dozvěděl, až když se Scionovy skrze sloup, umístěný ve středu města Scara Brae, podařilo očarovat královnu Patríci, která se sloupu dotkla. Královna se stala vězněm ve svém vlastním těle. Od této chvíle všichni občané věrní království hledali způsob, jak sloupy zničit. Nikomu se dlouho dobu nedařilo nalézt způsob, jak sloupy zničit. Scion zatím skrze sloupy seslal na královské moře bouře, které nedovolovaly lodím vyplout. Mezitím na království zaútočil i druhý nepřítel a to Tsurané. Těm se podařilo dobít město Scara Brae a odvézt královnu na ostrovní město, které je také pod jejich kontrolou. Po dlouhém neúspěchu při pátrání, jak sloupy zničit, konečně přišla dobrá zpráva. Dobrodruhům se podařilo najít zprávy z akademie kouzelníku ve znění.


„Dle studie, kterou provedla katedra geotermální magie, bylo zjišteno přímé propojení blackrocku a síly ctností, které v blackrocku, správně uchované, působí jako mocná ochrana, ale může zároveň působit i zcela destruktivním účinkem na předměty z blackrocku. Zhmotnění síly ctností se povedlo wispům, kteří disponují zcela unikátní Esencí ctnosti, která obsahuje veškerou sílu a moc ctností. Taková esence je schopna zničit sebevětší blackrockové skály. Zajimavé je, že jako vedlejši efekt této esence je úplná imunita na ohnivá kouzla nekromantů, prý až jeden den. Takovou esenci chci, posílam svého asistenta Sarem-Lepa k wispům, jeden z nich určitě tuto esenci bude znát. Možná bude muset hledat i v sousedním světě lidí..“Dokonce se podařilo nalézt i wispa, který tuto esenci dokáže vyrobit. Pro výrobu jedné esence wisp potřeboval sadu osmi kamenů ctností (Stone of Justice, Honesty, Darcifice, Honor, Humility, Compassion, Valor a Spirituality). Po celém království se roznesla zpráva, že královští Paladinové shánějí každý kámen ctností.

Tito šlechetní lidé přispěli svými kameny a tím pádem se podařilo nashromáždit všech osm sad kamenů ctností.

Iron christian přispěl - Sarcifice, Justice, Humility
guilda Templars - Spirituality, Honesty, Honor
Slivanskyk - celá sada osmi kamenů
guilda Myrmidons - 3x Justice, 2x Honesty, 3x Sacrifice, Compassion, Honor, Humility Rendorf - Sacrifice
frakce Chaos -celá sada osmi kamenů plus Stone of Valor, Spirituality a 2x Justice
Jeny J - Compassion
Venushja - Honesty
Herugil - Humility
guilda Fianna - 2x honor, Compassion, Valor, Humility, Honesty, Spirituality, Sarcifice
Maybe - 2x Valor, 2x Compassion, Honor, Honesty, Honor, Justice
Wokous - Honor, Valor
Abny, 3x Tomas zluthi, Dark El - Valor
Chaos + Myrmidons - Humility z dungu, vymena s parůžkem Honor za Spirituality
Uragius - compassion
Func - Spirituality a Humility
Anonym co nechce být jmenován - SpiritualityKameny byly nashromážděny. Wisp z nich vyrobil esence na zničení blackrockových sloupů. Teď už jenom zbývalo esence použít a zničit osm sloupů, které sužovali svět. Samotný král Richard I. se vydal s dobrodruhy a Sirem Valeriem ničit sloupy.

Jako první král Richard I. zničil pomocí esencí tři sloupy umístěné v hlavním městě Britain. Následoval sloup ve městě Vesper, cechovním městě Advnturers a Yewu. Šest sloupů se podařilo zničit bez jediného problému. Následoval mnohem obtížnější úkol. Zničit sloup ve městě Scara Brae, které se podařio obsadit Tsuranům a také sloup ve městě Trinsic, jež díky sloupu ovládly Scionovi temní elfové. Následně do města připluli i Tsurané pod vedením Generála jménem Hikaro. Králi se podařilo zlomit magickou barieru města Scara Brae a vyčaroval magickou bránu do města. Mnoho dobrodruhu bojovalo po boku krále a Sira Valeria. Boj byl krutý, ale králi se podařilo probít se až ke sloupu a zničit jej. Na řadě byl poslední sloup v Trinsicu. Město, ke kterému měl král osobní vztah. Město je silně opevněné a Tsurané s velitelem Hikarou měli výhodnější pozici a více vojaků. Navíc jim pomáhali temní elfové. Probít se ke sloupu celým městem se jevilo takřka nemožné. Proto byla králem vyčarována magická brána do sklepení jedné z Trinscikých hospod. Útok směřovaný odtud, nepřátelé nečekali, a odpor nebyl zprvu velký. Veliteli Hikarovi se ale podařilo zformovat část svých jednotek a v Trinsicu vypuknul těžký boj. Tsurané byli pobiti a velitel Hikaro zůstal na bojišti sám. Král měl jeho život plně ve svých rukou a rozhodl se jej ušetřit. Poslední město bylo téměř dobito. Sloup byl zničen i zde a Scionovi temní elfové mizeli po celém městě. Tsuranům se ale podařilo zformovat další jednotky. Připravovaná druhá obraná vlna Tsuranu se blížila a jelikož účel tohoto útoku na město byl splněn - Zničit sloup z blackrocku. Bylo rozhodnuto, že bude zachráněno co nejvíce životů a spojené síly dobrodruhů se stáhnou z města. Boj byl u konce. Sloupy byly zničeny. Výprava byla v rámci možností úspěšná.Pro velké množství obrázků z ničení sloupů jsem je neumístil přímo do článku. Každý, kdo se na ně chce podívat, navštivte tyto stránky.

ZDE najdete obrázky
Obrázky poskytunl Daywalker za což bych mu chtěl poděkovat.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 88 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist