Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Paladinové z jiného pohledu
Vydáno dne 01. 09. 2010 (1704 přečtení)

Něco málo o Paladinech z Paladinské kapsy...

Milí čtenáři,
asi si říkáte o čem budu psát tentokrát, když jsem si vybral téma Paladinové a jejich život.

Každý si říká, že býti Paladinem je lehké a máte zadarmo štít, plášť a talisman. Jenže opak je pravdou. Stát se Paladinem je velmi obtížné. Nejde o to mít v Paladinech plno kamarádů, ale jde o to, aby jste se chovali dostatečně ctnostně a byli slušní, ne od počátku adeptství, ale delší dobu svého hraní. Jde o to, že pokud podáte přihlášku, tak Vás nevybírají samotní Paladinové, ale jako první se dostane ke slovu Král a poté se rozhoduje, kdo pokročí do adeptství. Poté následují dlouhé měsíce adeptství, ve kterých se určí jestli adept prokázal vše, oč ho bylo žádáno a jestli je dostatečně ctnostný pro to, aby se stal Paladinem. Jakmile se Paladinové poradí a uznají, že dotyčný uspěl, tak adept musí splnit svůj slib Panu Králi a poté nastává období poznávání.

Pokud se stanete Paladinem, tak dostanete Paladinský štít a Plášť Paladina, který by jste měli nosit, aby jste byli vždy poznáni na první pohled v jakémkoli okamžiku. Pokud jste splnili diplomatické úkoly Diamant Řádu a Rubín Chaosu, tak dostanete Talisman.

Celkově, nový adept zvolený Paladinem má hodně co poznávat, protože se pro něj otevře nová povinnost a to soudit lidi (Zamykat lidi) a dostane vždy odpuštění a sproštění vinny v případě napadení či zabití uprchlíka.

A teď se dostávám k tomu hlavnímu a to prostý život Paladina. Většinou Paladin není uznávaný, protože koná špínu ve městech. Je uznávaný pouze v případě, když nikdo nic nezmůže a jediný, kdo může zasáhnout a vyřešit situaci je Paladin, ale vždy někdo bude ukazovat na Paladiny, protože vždy se tyto situace dělí na 2 skupiny... Konací skupinu a poškozenou skupinu. Konací skupina většinou dělá něco neslušného, za co většinou dostane nějaký trest. Poškozená skupina je většinou ta skupina, které něco udělala konací skupina... Většinou z vyřešeného případu můžou mít jen dobrý pocit, že dotyčný byl upozorněný věřejností a dostal trest. V některých případech je také žádáno vrácení předmětů poškozené osobě. A to je poměrně těžké řešit, protože nikdy není jisté jestli to, co řekla poškozená strana, je pravda, proto se to řeší jen v případě nějakých uniquátních věcí.

Co Paladinové řeší přibližně za situace a jak je řeší... Řeší vše od zabití člověka po okradení člověka či jen nemravné chování, které škodí žití běžného života. V nejčastějších případech Paladinové dostávají stížnosti na zabití v dolech či spolupráci s vrahy... A jak se řeší tyto situace? Poškozený napíše Paladinům a ti o tom začnou diskutovat. Většinou se tyto situace neřeší více jak 1-2 týdny, ale často je případ vyřešený do pár dnů, což se o tom také dozvědí lidé na vývěšce...

Když se něco špatně rozhodne, nebo je dotyčný křivě obviněný, tak se to řeší opět mezi Paladiny, kteří rozhodnou co a dál...

Ještě bych málem zapomněl, že pro nové Paladiny se taktéž otevře nové okno pohledu na situace, které se dějí ve světě a otevřou se jim nové taktické i diplomatické možnosti.

Doufám, že se Vám článek líbil a pokud bude zájem, tak Vám opět něco o Paladinech napíšu příští měsíc,Váš šéfredaktor Haldir z Cerisu[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 60 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist