Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 186. číslo
Vydáno dne 01. 09. 2010 (1471 přečtení)

Nenechte si ujít Srpnové vydání Zemského Trubače !

uvodnik_cervenec_01


Vážení a milí čtenáři,

jak jste si jistě všimli, je tu opět nové vydání Zemského Trubače. Je konec prázdnin, ale i tak si pro Vás redakce připravila pár zajímavých článků. Než se k nim ale dostaneme, rád bych Vám oznámil pár redakčních novinek.
Možná jste si všimli, že Úvodník nepíše náš šéfredaktor Haldir, ale po kratší odmlce opět já . *Usmál se* Haldir musel bohužel pracovně odjet do zahraničí, to tedy znamená, že se dočasně o Noviny starám já. Pevně věřím, že Vám to nebude příliš vadit a Zemskému Trubači zachováte Vaši dosavadní přízeň.
Další smutnou novinkou, kterou Vám musím oznámit je fakt, že redakci opustil dlouholetý redaktor Daywalker. Pro redakci je to značná ztráta, ale pevně věřím, že ne klíčová. Chtěl bych tedy ještě jednou za celou redakci poděkovat Daywalkerovi za jeho práci jak redaktorskou, tak dřívější opatrovnickou.
Určitě musím zmínit nového člena redakce, který se jmenuje Zlatokop. V průběhu svého působení by Vám měl představit většinu výrobních dovedností a určitě si přečtete i něco o talentech.

A co Vás v samotném vydání čeká ?
Tak rozhodně nechybí tradiční Souhrn turnajů, který v tomto vydání zahrnuje turnaje z července i srpna. Po turnajích si můžete přečíst článek o Paladinech. Pro milovníky rozhovorů, jsme si připravili Rozhovor s DarkElem o Questu Šachovnice božstev - Zámek. Pokud se chcete stát talentovaným minerem, rozhodně si přečtěte návod. Dále bych Vám doporučil již pátou sérii Příšer Kelevaru, nyní si představíme Fleogapa a Isbandara. A nakonec nesmí chybět soutěž o 50.000 zlatých, nyní v poněkud netradičním podání. *Usmál se*

Nezbývá tedy nic jiného, než studentům popřát mnoho štěstí do nového školního roku a poděkovat Vám, čtenářům, za věrnost, kterou Zemskému Trubači dodávate.

S přáním příjemného čtení

Vaše redakce Zemského Trubače[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Frog | Počet komentářů: 60 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist