Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Souhrn turnajů v měsícich Červenec a Srpen
Vydáno dne 01. 09. 2010 (1608 přečtení)

..aneb co se v prázdninových měsících událo..

Jak je již zmíněno v Úvodníku, pro tento měsíc, náš šéfredaktor Haldir je z osobních důvodů mimo provoz. *Směje se*
Abyste ale nebyli ochuzeni o Souhrn turnajů, budu mu do řemesla fušovat já. Snad Vám to nebude moc vadit, a přehled o turnajích, které se v prázdninových měsících udály si v klidu vychutnáte. *Usmál se*

Turnaj solidarity, který se konal v neděli 4. července nám otevřel první prázdninový měsíc. Jako na každém nedělním turnaji se bojovalo ve dvou disciplínách. V lukostřelbě se nejlépe vedlo Janičce, která nastřílela úctyhodných 535 bodů. V závěsu za ní se umístil Arkan, který se mohl pyšnit 530 body. Na třetím místě skončil Dallmayr d´Oro s 500 body.
V soubojích bylo pořadí následovné. První Kurkis za ním Elias a třetí Paul Atrides.

O týden později, tedy 11. července, se konal tradiční nedělní turnaj. V lukostřelbě zvítězil vítěz soubojů z minulého týdne, Kurkis s 525 body. O pár bodů méně nastřílel Eldiablo, a to 505 bodů. O třetí místo se musel poprat Eset, nastřílel 495 bodů, ale to mu na třetí místo nestačilo. Musel si své umístění potvrdit dalším rozstřelem, kde nasbíral 515 bodů, což mu k třetímu místu postačilo.
V soubojích si vedli nejlépe Chaosáci. První Daffy z Cerisu, druhý El Commandante a třetí opět Eset.

V neděli 18. července se konala hazardní hra, která nese název Kelevarská dlaždice smrti. Bylo vybráno 1 560 000 zlatých. Štěstí se usmálo na Janičku, která si odnesla 80% z částky. Druhý, Arawen dostal jako útěchu, zbylých 20%.

Tentýž den, tedy 18. července, se opět uskutečnil nedělní turnaj. Na lukostřelbě se nejlépe vedlo dvěma ženám. Ta lepší z nich byla Ellen. Nastřílela 525 bodů a tuto disciplínu zvítězila. Janička neměla takové štěstí jako na Dlaždici a nastřílela o pět bodů méně, tedy 520 a skončila druhá. Pořadí zakončil Dallmayr d´Oro s 510 body.
V soubojích se mu ale vedlo lépe, jelikož skončil na první místě. Druhé místo vybojoval Rocker a třetí Daffy z Cerisu.

V sobotu, 24. července bojovníci usedli na své ušlechtilé povozy a vyrazili na turnaj kavalerie. Ten, který prolil nejvíce krve svých protivníků a nakonec zvítězil se jmenuje Krvel. Druhý skončil Thomas Zluthi a třetí Dallmayr d´Oro.

O den později, 25. července se opět konal nedělní turnaj. V lukostřelbě si s 540 body své vítězství zajistil Arkan. Dallmayr d´Oro nastřílel 515 bodů a skončil druhý. Těsně za ním se umístila Eclesia, která nastřílela 510 bodů a třetí místo si potvrdila 440 body.
V soubojích vyhrál často zmiňovaný Dallmayr d´Oro, který porazil svého guildmastera Nagasiho. Třetí se umístil Daffy z Cerisu.

První srpnovou nedělí jsme se převalili do druhé poloviny prázdnin tradičním nedělním turnajem. V lukostřelbě bodoval Zann, který vyhrál s 545 body. O druhé místo se musela poprat Janička s Uragem. Oba nastříleli 525 bodů, tudíž následoval rozstřel, kde Janička přestřílela Uraga o 65 bodů, v poměru 485:420 pro Janičku. Skončila tedy na druhém místě.
V soubojích bodovala Fianna. Jako správný velitel se umístil na prvním místě Nagasi. Hned v závěsu za ním skončil Dallmayr d´Oro. A naprostou senzaci zakončil třetím místem Sinuhet.

6. srpna se konal ne moc tradiční turnaj v dámě. Jeho vítězem se stal Dromedr. Na druhém místě se umístil Vincent.

8.srpna jsme se mohli těšit na nedělní turnaj. V lukostřelbě byl opět dívčí souboj. Ta lepší, Selina se umístila s 535 body na prvním místě. Ta horší, Ellen skončila o pouhých pět bodů za ní a skončila tedy druhá. Třetí se umístil Sinuhet s 515 body, které si v rozstřelu potvrdil 430 body.
V soubojích vyhrál, jako minulý týden, Nagasi. Druhý se umístil Daffy z Cerisu a třetí skončil Martin.

O týden později, 15.srpna, se po delší době uskutečnil turnaj solidarity. S 550 body si vítězství zasloužil Furakon. Druhý se umístil Peders, který nasbíral 525 bodů. Jessie jen o pět bodů méně, tedy 520. V tom případě jí připadlo třetí místo.
Souboje vyhrál Kaidzas. Druhý se umístil Lincoln IV. a třetí skončil Nallor.

Předposlední nedělní turnaj konaný 22. srpna se konal v duchu tradičního nedělního turnaje. V lukostřelbě byly rozdíly opravdu těsné. Největší skóre měl Sinuhet – 535, tudíž zvítězil. Ellen o pět bodů méně – 530. A Arkan 525 bodů.
V soubojích se jako největší bojovník zapsal Swift, který zvítězil. Druhá skončila Jessie a třetí Amater, který ji nedokázal přeprat. *Usmál se*

28. srpna si přišli na své fanoušci kavalerie. Na tomto turnaji byl poprvé udělen štít kavalerie v rare barvě, který se od této doby bude udělovat každému, kdo již nějaký štít získal. Vítěz a první nositel tohoto štítu je Nagasi. Druhý se umístil Sinuhet a třetí skončila Demetra.

Poslední srpnové turnajové klání se konalo 29. srpna. Byl to samozřejmě nedělní turnaj. Ale děly se na něm velmi zajímavé věci. Tři nejlepší střelci nastříleli v prvním kole stejný počet bodů – 515. Následoval tedy rozstřel prvních třech. Nejvíce nastřílel Paul Atrides – 500 bodů. Kousek za ním skončil Ojibva s 470 body a daleko za nimi se umístil na třetím místě Bred s 390 body.
V soubojích bylo pořadí následovné. Zvítězil Arkan, za ním Swift a třetí Daffy z Cerisu.

To bylo tedy z turnajů za prázdniny vše a já se na Vás budu těšit zase příští měsíc. *Mává*

Rare cavalery

Nagasiho rare Cavalery shield[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Frog | Počet komentářů: 48 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist