Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Úvodník - 184. číslo
Vydáno dne 01. 07. 2010 (1178 přečtení)

Jak je tomu každý měsíc, tak přicházíme s dalším novým číslem Zemského Trubače se spoustou zajímavých článků...

uvodnik_cervenec_01


Nastražte uši všichni ti, kteří by se chtěli do Zemského Trubače přidat jako redaktoři! Sháníme totiž nové redaktory, ale o tomto více k tomu směřovaném článku. A teď k běžnému informování o vydání...
Opět jste zavítali do našeho dalšího vydání Zemského Trubače? Tak to mám pro Vás velmi zajímavé informace... Tento díl je mimořádný! Ptáte se proč? Redaktoři si pro Vás připravili články nového kalibru, které jste v novinách ještě nezažili.
Prvním článkem je "Čtenářská střelnice", která je velmi zajímavá a to tím, že si Vy sami určujete jaké položíte otázky člověku, který je momentálně zpovídaný. Dalším zajímavým článkem je "Kalaver", který už jen sám od sebe vypovídá o tom, že něco není v pořádku... Je to svět, daleko v dáli, kam naše oko ani mysl nedohlédne, ani nedosáhne.

Poté tu pro Vás máme přichystaný standardní článek o turnajích z uplynulého měsíce. Jak to vůbec bylo s Adventurers a jak si to Adventurers představuje do budoucna je další článek. Jako jeden z posledních článků je popsání cechu Fianna a poslední článek tu je pro Vás nová soutěž.Tímto Vám, milí čtenáři, přeji příjemně ztrávené chvíle při čtení našeho vydání. Školou povinným, ale i těm, co školu již dávno opustili, přeji hezky strávené chvíle dvouměsíčních prázdnin. Za celou redakci, šéfredaktor Haldir z Cerisu


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist