Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Červen a něco navíc
Vydáno dne 01. 07. 2010 (1752 přečtení)

Co nám bylo naděleno v předprázdninovém měsíci za turnaje a hry? A kdo to vše vyhrál…

2. června se udělal nový PVP turnaj dvojic a popisek jeho je prostý “Tento prestižní turnaj se bude konat pravidelně jednou za čtvrt roku. Počet dvojic je 8 + dvě dvojice jako náhradní, bez rodílů vyznání či frakce. Povolený obsah batohu jsou pouze klíče, runebook a spellbook. Je zakázáno používat rare spellbooky, které přidávájí jakýkoliv bonus! Používat se mohou kouzla ze spellbooku s výjimkou všech summonů, krom vykouzleného koně, se kterým bude povoleno útočit, polymorphu a plošných kouzel, jako například mass dispel, earthquake a také paralyze field, wall of stone, energy field a poison field.“. Výbavou byla klasická výbava mága, tudíž žádné zbraně na blízko či na dálku, pouze hole.
Vyhrála to dvojice červeného týmu Aribeth a Ajsa. Na druhém místě se umístil žlutý tým Northen a Vincent Vega a na třetím místě se umístil bílý tým Neptun a Xerox.

Pár dní na to na nedělním turnaji v lukostřelbě vyhrál Ellen s 535 body, na druhém místě Paladin Haldir z Cerisu s 530 body a na třetím místě se umístil Arkan s 515 body. V soubojích se na prvním místě umístil opět jako v lukostřelbě Ellen, na druhém místě se umístil Swift a na třetím místě Oleg.

O týden později se na nedělním turnaji v lukostřelbě sešla ve finále tato trojka na prvním místě se umístil Miguel s 545 body, na druhém místě se umístil Paul Atrides s 535 body a o 5 bodů méně se umístila Yanette. V soubojích vyhrál Dallmayr d´Oro, na druhém místě se umístil opět jak v lukostřelbě Paul Atrides a na třetím místě Clerion.

17.6. Se uskutečnily Mimořádné dostihy a na prvním místě se umístil Dionysios z Halikarnasu, na druhém místě se umístil Ansidor z Dienu a na třetím místě Janička.

20. června se uskutečnily dva turnaje, avšak zprva nedělní, na kterém se v lukostřelbě na prvním místě umístil Iron Christian s 545 body, na druhém místě se umístil Vincent s 530 body a na třetím místě se umístil o 10 bodů méně Liartes. V soubojích se na prvním místě umístil Oleg, Nagasi se umístil na druhém místě a na třetím místě se umístil Arkan.

O pár hodin později se na Turnaji Kušařů na prvním místě umístil Dallmayr d´Oro, na druhém místě se umístil Dromedr a na třetím místě se umístil Eset.

Na červnové Kavalerii se na prvním místě umístila Jessie, na druhém místě se umístil Paul Atrides a na třetím místě se umístil Liartes.

Poslední nedělní turnaj v červnu se na lukostřelbě umístil na prvním místě Dallmayr d´Oro s 550 body, na druhém místě se umístila Ellen po rozstřelu s 520 body a na třetím místě se umístila Jessie po rozstřelu s 470. V soubojích se na prvním místě umístil Oleg, na druhém místě se umístil Dallmayr d´Oro a na třetím místě se umístil Sinuhet.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 160 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist