Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Chcete být redaktorem Zemského Trubače?
Vydáno dne 01. 07. 2010 (1191 přečtení)

Neváhejte a využijte této příležitosti a staňte se redaktorem Zemského Trubače. Zemský Trubač na prázdniny hledá posilu - minimálně 1 člověka a kdo ví, třeba se nám zalíbíte a zůstanete jako redaktor…

Začátkem tohoto roku jsme udělali nábor lidí, kteří jsou v redakci doposud a za sebe musím říct, že výběr těchto lidí byl prvotřídní. Avšak nastává kritické období a to období prázdnin. O prázdninách je známo, že se jezdí pryč... A tak to je i u nás.
Nastává možnost pro nové redaktory, kteří mají zájem psát pro Zemský Trubač. Myslíte si, že nemáte moc šancí? Nebo že neumíte dostatečně „česki“? Nebojte se… Jak se totiž říká, dokud nezkusíš, tak nevíš. V tomto případě to je právě to zkusit.
Minimální plat pro redaktora je 25.000 zlatek, když se ale budete snažit a vydávat vážně kvalitní články, tak nikde není psáno, že nemůžete dostat nějaký bonus na víc *Mrkl*

Pokud máte i po těchto slovech chuť se mezi nás zapojit, tak je to prosté a jednoduché. Stačí napsat článek, minimálně A4 o velikosti písma 12 a text o stylu Times New Roman. Téma může být jakékoliv… Jestli příběh, nebo dáte na kreativitu a napíšete o něčem ze světa, nebo o dění Kelevaru, je pouze na Vás. Zapojte kreativitu a zrealizujte to. Možnost posílat přihlášky máte do 25.7. na emailovou adresu zemsky.trubac@seznam.cz.

Jestli Vás tato výše uvedená slova zaujala, tak neváhejte a pište, pište, pište. Dokud je čas.

Vaše redakce Zemského Trubače, těšíme se na Vás.

kalamar2


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 78 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist