Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Čtenářská střelnice
Vydáno dne 01. 07. 2010 (1212 přečtení)

Proč nedat možnost Vám čtenářům k tvorbě vlastních novin ?

Zrodila se myšlenka dát možnost do rukou čtenářů ovlivnit otázky položené spolku či jedinci kterého sami navrhnou. Takto sami dostanete zodpovězené otázky, které vás zajímají. Doposud zde byl jeden redaktor, který si vytipoval jméno, které zajímalo jeho, a myslel si, že bude zajímat i ostatní. Čtenář, jenž pak okem zhlédl článek zklamáním zavřel list a odešel s otázkami v hlavě, kterého zajímaly daleko více než ty, jenž přečetl. Proto tímto vzniká jakýsi nový projekt. Při ohlasu ze stran čtenářů a dostatku položených otázek bude mít dalších pokračování. V těch dalších si sami zvolíte spolek nebo jedince a sami mu položíte otázky.

Jak to tedy bude fungovat? První jméno bude zvolené a vy pouze pošlete své dotazy na určený email (zemsky.trubac@seznam.cz). Ve vaší zprávě budou dotazy na dané jméno a k nim na konec připíšete jméno, jaké byste chtěli do příště. Podle převahy jmen navrhnutých na další číslo bude na konci každého článku uveřejněno jméno dotazované osoby na příští číslo. Vy tak dostanete možnost zaslat znovu vaše zajímavé dotazy a navrhnout jedince do následujícího čísla. Jména těch, kteří se ozvou a přispějí takto k tvorbě článku, budou držena anonymně. Nemusíte se bát a můžete poslat otázku na svého kamaráda, kterou byste se mu neodvážili položit. Pro vaši lepší anonymitu můžete posílat z adres , které nikdo nezná a do vaší zprávy se nemusíte podepisovat. Kladené dotazy se musí týkat hry. Nikoliv osobní otázky z dění mimo zem Kelevarskou.
strelnicaNa příští číslo vám předhodíme Haldira z Cerisu. Máte tedy možnost roztrhat ho svýma otázkama. Mnoho lidmi zatracován a omílán. Někým obdivován za úsilí a vytrvání. Pusťme se tedy do něj a bez okolků mu položme otázky týkající se jeho působení v zemi kelevarské. Poznejte z jeho odpovědí, zdali se vyhýbá či upřímně odpovídá. Budeme se snažit položit veškeré otázky, které budou zaslány tak, aby žádná nepřišla nazmar. Své otázky na Haldira z Cerisu a návrh na další osobu, která vás zajímá, zasílejte tedy na zemsky.trubac@seznam.cz a to vždy do 22 dne dalšího měsíce.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Dextr | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist