Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Cech Adventurers ve válce sám se sebou?
Vydáno dne 01. 07. 2010 (1813 přečtení)

Pere se snad tento cech sám se sebou? Nebo naopak slova z okolí jsou jen výmysly?

Máme tu cech s dlouholetou tradicí a s mnoha jmény těch, kteří prošli touto zemí, tak jako tímto cechem, a zanechali ji kousek ze sebe. Jedná se o spolek Adventurers. Uskupení hrdinů, jenž vždy popisoval jejich název dokonale. Po celou tu dobu se tu scházeli lidé, jenž v srdci měli nadřazené blaho a spokojenost nad majetnickými poměry nebo tituly. Nebylo zákoutí, jenž by tento cech neoznačil kopyty svých koní. Po celou dobu jejich existence je doprovázela jakási čest a respekt ostatních lidí. V poslední době však nějaký klacek spadl do cesty a začal dělat problémy. Jak je na tom cech? Zakopl na zem a už se nezvedne nebo pod vedením nynějších lidí zase povstane ve svou slávu, kterou tento cech měl? Zkusili jsme na jejich stranu položit pár otázek, které nám o tomto cechu povědí, jak nyní smyšlejí.


Rovnou se zeptám, kam cech nyní směřuje? Jakou úlohu ve světě chcete jako cech zastávat? Bude to stále cech neutrálních dobrodruhů se ctí?

Budeme se snažit si zpátky vydobýt původní renomé, které jsme předtím měli. S tím, že se opět pohroužíme do dungeonů a dalších zákoutí, kde číhá zlo.

Jak to bylo s Chaosem? Proč vlastně ta zvláštní potyčka byla? Jaký byl důvod ukončení a jak to přijala druhá strana?

S Chaosem to bylo takové zvláštní. Nezdáli se nám jejich aktivity a chtěli jsme na ně nějak upozornit. O ukončení války rozhodl fakt, že na guildu se snesla vlna záporných ohlasů a to vedlo k hlasování o členech. Někteří toto hlasování nepřežili a odešli. Někteří dostali podmínku, která se jim nelíbila a odešli sami. Následné jednání o míru bylo klidné, bez zbytečných průtahů a obviňování.

Jak hodnotíte tuto potyčku? Byl to čestný boj nebo naopak boj plný nečestností a urážek?

Byl to čestný boj, až na některé výjimky, kdy jeden ze členů Chasu chodil zabíjet poklidně kopající lidi v dole nebo lidi stojící v domečku.

Co říkáte na odchod Fransoase a jeho postoj ke svému bývalému cechu?

Odchod Fransoase byla dlouhodobá záležitost, kdy ne vždy souhlasil se členy, které jsme jako cech přijali a jeho odchod chápu a byl bych rád, kdyby se vrátil, protože lidé, kterých se toto týkalo, již nejsou v cechu.

Jak se stavíte jako neutrální cech ke Kapitule a k novému tribunu lidu Mesiahovi ?

Jakožto jeden z neutrálních cechů mimo Kapitulu se k ní stavíme přátelsky a tribuna plně respektujeme.

Co bylo důvodem odchodu z Kapituly? Jak byste ji hodnotili?

Náš odchod z Kapituly byl určitý protest proti jejímu nekonání. Jediné co dělala, byly pouze příkazy a různé zákazy, které sice stejně respektujeme, ale zdálo se nám to málo pro takový spolek. Nebyly totiž žádné sankce ani kontrola takovýchto zákazů.

Máte možnost k volnému vyjádření k tématu, jež tu není zodpovězeno a rádi byste sdělili. Můžete sdělit čtenářům, co máte na srdci nebo můžete vyvrátit některé mylné věci, které byly o cechu řečeny. Můžete i tuto chvíli využít k lákavému náboru do cechu.

Nyní se cech Adventurers otevírá všem slušným lidem, kteří mají chuť chodit do dungeonů a nemají s kým.

Určitě Adventurers udělali kroky, jenž vedou k jejich střídmosti. Možná se stahují na chvíli do pozadí, ale to jen proto, aby vyrazili zase vpřed ve své síle. Podaří se jim to ? Myslím, že šanci na to mají a měli by ji dostat i ti noví, kteří mají zájem něco v zemi Kelevarské dokázat. I když možná tento cech klopýtl, určitá čest jde s nimi a pokud se nějaký nový bojovník se srdcem dobrodruha, který právě zavítal do této země, připojí k tomuto spolku, bude cech zase tam kde býval. Už asi nedosáhne vrcholu za dob zakládajících členů, ale věřme, že se budou snažit dosáhnout co nejvíce k této špičce.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Dextr | Počet komentářů: 118 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist