Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Souhrn turnajů za čtvrtletí + Něco na víc 2. část
Vydáno dne 01. 06. 2010 (1692 přečtení)

Souhrn turnajů za čtvrtletí - Březen, Duben a Květen, Vám přináším... Omlouvám se, že to trvalo, tak dlouho, ale měl sem plno jiných věcí, které pro mě byly přednější...

Den na to se uskutečnil mimořádný velikonoční turnaj v boxu, na který se zapsalo 16 boxerů a 4 náhradníci. Finále bylo napínavé mezi Paladinem Haldirem z Cerisu a Jessie, který vyhrál Paladin Haldir z Cerisu. Liška v Poště se umístil na „vykňučeném“ třetím místě.

5. dubna, neboli den na mimořádný velikonoční turnaj v boxu se uskutečnila Kelevarská fregata a Orientační běh. Po urputném běhání a honění se za dalšími a dalšími vodítky jej vyhrál Arkan s poměrně velkým náskokem nad zbylou finální dvojicí, na druhém místě se umístila Paladinka Enexel Anuil a na třetím místě Daffy z Cerisu.

Na nedělním turnaj v lukostřelbě vyhrál Lincoln IV. s 535 body, jako druhý kdo se umístila Kaile s 530 body a na třetím místě Swift s 525 body. Na prvním místě v soubojích se umístila Ellen, jako druhý Nagasi a jako třetí Arkan.

18. dubna se uskutečnil mimořádný nedělní turnaj, proč mimořádný? Jelikož to byl první turnaj svého druhu celkově v roce 2009 a v roce 2010. Na turnaji se nesměli žádné věci vyrobené z talentových dovedností a celkově žádné komplety, co nešli klasicky vyrobit a to platilo i o zbraních a špercích. Celkové využívání Guildovních výhod bylo také zakázané. A jak to dopadlo a kdo vyhrál? V lukostřelbě vyhrál Paul Atrides s 525 body. Na druhém místě po rozstřelu s 510 body a před rozstřelem s 515 body lukostřelec Kocus a na třetím místě po rozstřelu s 485 body se umístil Petrendil. V soubojích vyhrál Drarn. Na druhém místě byl Killios a na třetím místě Adamek.

V Kavalerii 24. dubna se na prvním místě umístila Ellen. Na druhém místě se umístil Drarn a na třetím místě se umístil Liman.

Den na to, na nedělním turnaji, se na prvním místě umístil Zembla s 565 body. Na následující příčce se umístil Kocus s 545 body a na poslední příčce ve finální trojici se umístil Lincoln IV. s 530 body. V soubojích vyhrála Ellen a na druhém místě se umístil Drarn. Na třetím místě se umístil Swift.

První turnaj v následujícím a posledním měsíci v tomto článku je nedělní turnaj, na kterém se na prvním místě v lukostřelbě umístil Dark El s 530 body. Na druhém místě se umístil El Cid s 525 body a na třetím místě o 5 bodů méně Nagasi. V soubojích se na prvním místě umístila Ellen. Na druhém místě se umístil Paul Atrides a na třetím místě se umístil Oleg.

O týden později se uskutečnil opět mimořádný nedělní turnaj, ale pod jiným názvem a to Turnaj Solidarity. V lukostřelbě vyhrál Bhall s 540 body a na druhém místě se umístil Dead.Boy s 525 body. A jak je tomu známo, tak do třetice všeho dobrého se umístil Eskel s 520 body. V soubojích se umístil na prvním místě Runcais, na druhém místě se umístil Nagasi a na třetím místě se umístil Kaidzas.

Na dalším nedělním turnaji se v lukostřelbě umístil na prvním místě Mithrandir s 535 body. Na druhém místě o 15 bodů méně se umístil Swift, na třetím místě o 10 bodů méně, co člověk na druhém místě se umístil Archerier. V soubojích se umístila na prvním místě Ellen, na druhém místě se umístil Paul Atrides a na třetím místě se umístil Zembla.

18. května se uspořádala první nová hra svého druhu a to Pexeso. Vítězem se stal Bhall.

Předposlední nedělní turnaj v měsíci květen byl šťastným pro Killiose, který nastřílel 545 bodů v lukostřelbě a díky tomu se umístil na prvním místě. V soubojích byl šťastným pro Jiru. Na druhém místě v lukostřelbě se umístil Dallmayr d ´ Oro s 525 body a na třetím místě se umístil Nagasi s rovnými 500 body. Na druhém místě v soubojích se umístila Ellen a na třetím místě se umístil Liman.

26. května na Kavalerii se na prvním místě umístil Nagasi, na druhém místě Liman a na třetím místě Ellen.

Posledním turnajem v květnu byl nedělní turnaj, na kterém v lukostřelbě vyhrál Paladin Haldir z Cerisu, který nastřílel 535 bodů. Hned za ním se na druhém místě umístil po rozstřelu Cristin Belafort s 510 body a před rozstřelem s 515 body. Na třetím místě se po rozstřelu umístil Rix s 435 body. V soubojích vyhrál Ellen, na druhém místě se umístil Oleg a na třetím místě se umístil Nagasi.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 83 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist