Zemský Trubač
  Dnešní datum: 30. 11. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

téma * Úvodník - 183. číslo
Vydáno dne 01. 06. 2010 (1666 přečtení)

Pojďte si přečíst, co zajímavého se v měsíci Květnu událo!

uvodnik_cervenec_01


Vážení a milí čtenáři,
rád bych Vás přivítal u Květnového vydání Zemského Trubače. Nejprve bych Vám rád sdělil něco o interních záležitostech naší redakce.
Mezi nás redaktory jsme přijali, dá se říci "staronového" redaktora za frakci Order, který se přezdívá Haku. Tento měsíc si pro Vás ale bohužel nic nepřipravil.
Další změnou v redakci je Murphy. Ano, tento redaktor byl z důvodu neaktivity přesunut ze skupiny redaktorů do skupiny externistů, ale nezoufejte, určitě si na Vás čtenáře najde čas a sem tam nějaký článek napíše.
Bohužel Vám musím sdělit i jednu velmi nemilou zprávu. Dlouholetý redaktor Liška v Poště se sám rozhodl ukončit spolupráci s redakcí, tudíž jeho články v tomto vydání jsou jeho poslední.

Z interních věcí je to asi vše a nyní bych Vám rád představil obsah tohoto vydání.

Po delší době se můžete těšit na shrnutí všech Turnajů za poslední 3 měsíce, které si pro Vás připravil Haldir z Cerisu.
Jak jste si mohli všimnout, začátkem měsíce byla Kaile odebrána z černé listiny. Článek, ve kterém se Anduriel ptá zástupců Chaosu a Řádu na tuto věc, nese název - "Kauza Kaile".
Článek se stejnou tématikou, akorát s tím rozdílem, že otázky nepadaly na zástupce frakcí, ale na rezignujícího Tribuna lidu - El Cida si pro Vás připravil Frog.
Na své si přijdou i milovníci bulváru, o který se hlavně stará Daywalker. Tentokrát si pro Vás připravil článek s názvem - "Jak to vlastně bylo s Kaile...nebo nebylo?"
Frakce Chaos vstoupila s cechem Adventurers do válečného stavu. Celou situaci Vám objasní Dextr a jeho článek - "Co se děje mezi Chaosem a cechem Adventurers?".
Jako poslední články dodal, jako obvykle na poslední chvíli, Lišák. Přečtěte si vyhodnocení jeho Hádanek, ale i jeho rozloučení s redakcí.

Květnové vydání je zase něco jiného než všechny ostatní, pevně ale doufáme, že každý si najde něco, co si rád přečte a bude se mu to líbit.
S přáním pěkného čtení a heslem "Jeden za všechny všichni za Lišku", se s Vámi loučí

Vaše redakce Zemského Trubače[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Frog | Počet komentářů: 83 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1796 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1394 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1264 hl.)
 
Je mi to jedno (1243 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1192 hl.)
 
Nečtu to tu (1337 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8226

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist