Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Co se děje mezi Chaosem a cechem Adventurers?
Vydáno dne 01. 06. 2010 (1945 přečtení)

V zemi kelevarské se začinají brousit zbraně. Chystá se snad válka? Nejde nevšimnout si určitých postojů a chování mezi lidmi. Co se děje?

V posledních dnech se ve světě projevuje určitá nevraživost mezi dvěma skupinami. Cech Adventurers se pustil do křížku z frakcí Chaos bez námi známých faktů. Jsou tu domněnky proč. Kdo si začal? Těžko říci. Jako vždy bude někde zakopaný pes, který už neštěkne, kdo je v právu. Stále dokola napadaná Frakce a v poslední době zmítající se cech v hledání nové tváře si vjíždějí pod kůži. Ať už ostré výroky či agresivní útoky. K této věci mně přišla jediná vhodná osoba, aby nám podala svůj pohled na oba spolky. Daffy z Cerisu, starší mladík v zemi kelevarské, odvahou a sílou doprovázen po svých dobrodružstvích, nám odpověděl na pár otázek. Vstoupil jako mladík do cechu Adventurers a odtud jako zkušenější přešel pak do frakce Chaos. Zná obě prostředí, ale jaký má názor na tyto události?
Byl jsi členem cechu Adventurers a prošel jsi jejími řadami členů. Jak vzpomínáš na tuto chvíli v tomto cechu?


Jedného dňa mi pred domom zastal paladin. Volal sa Fransoas a spýtal sa ma, či by som sa pripojil k nim do guildy. V tej dobe som bol bez guildy , takže som nemal problém odpovedať do 5 minút s jasnou odpoveďou : ANO. Bol som rád, že niekam patrim , hrali sme jako celok, dungy (niekedy aj 3 denne ak nie viac) proste bolo to super. Až sme si jedného dňa dohodli stretko ADV u Jenyho na chate. Všetko prebehlo v poriadku , zabavili sme sa , popili sme a aj sme sa jako kamoši rozišli. Asi o 2 tyždne na to, sme sa začali hádať. Same kraviny, už si ani nespomeniem o čom to bolo… Fransoas opustil ADV hlavne kvôli hádkam, a bol problém dostať ho späť. Nakoniec som sa dostal na pozíciu GM ADV, o ktoré som sa zaujímal , lenže som spravil jednu ako to povedať „sebeckú“ chybu a dobrovolne som odišiel. Myslím , že by som musel odísť tak či tak. *mrkol* Takže okolo spomienok asi takto.

Proč jsi šel do Chaosu? A co bylo příčinou, že si se rozhodl změnit své působiště z jednoho spolku do druhého?


Do Chaosu som šiel hlavne kvôli tomu, že som sa už poznal s ludmi, čo v ňom vystupovali a docela som sa bavil …. Pomahali sme si navzájem, až nakoniec som sa objavil na PVP a kedže ADV pvp nerobilo , tak dungy ma po nejakej době omrzeli + hadky a všetko okolo , tak som im dopredu oznamil, že idem do Chaosu, čo sa aj nakoniec stalo… aj keď trochu predčasne ale predsa….

Co říkáš na nynější složení tvého cechu? Přeci jen se osazenstvo tohoto cechu celkem obměnilo během krátké doby.


Chaos potreboval nových ľudí, o čo sme sa aj pokúšali, až sme dotiahli do naších rád hračov, jako Temný Mstitel , Hakrikus, Kurkis, Lola a plno dalších. Lenže potom prebehlo niekoľko zmien a odišiel Mstitel, Killios, Lola, tak sme sa zastavili v prijímaní ludí a ostalo nás toľko, čo je terajšie osadenstvo chaosu.

Jak se díváš na vztah členů Chaosu k členům Adventurers?


Zaujímavá otázka. Ja som sa snažil zistiť, čo sa vlastne stalo a nakoniec som zistil, že za všetkým stojí údajne nafúkanosť ludí v chaose , veci ktoré vlastníme a tie nám samozrejme ludia závidia podľa rozhovorov čo som za posledné dni viedol. A čo sa týka vzťahu , tak to hadam komentovať nemusím, kedže z údajne slušnej skupiny ADV sa stala banda Msiek , kedže sa spojili s INFERNOX , kde sa nachádzali ludia jako Cristin Belafort . K nemu sa dostaneme dalej kúsok.

Jak je to vlastně s Cristin Belafort? Co udělala členům Chaosu?


Tam to bolo hlavne o tom, že spolupracoval s Ordermi, ked sme proti nim bojovali. Klasické dispellovanie členov Chaosu, healovanie Orderov, až dokonca pomoc pri zabíjani. Dali sme Belafortovi šancu, zrušili sme ho z našeho kill listu, ale hold keď si niekto nevie povedať, tak je to potom beznádejné.

Je tato situace s Cristin Belafort jen záminkou a vyhrocením nepřátelských hádek? Nebo pouze tento pohled na cech Adventurers sdílí Chaos, kvůli vstupu této osoby do cechu?


Vyhrotenie situacie???? Skor zamínka, ako nás začať zabíjať. Vysvetlením je to, že Belafort zas začal pomáhať Orderom a nás tým poškodzovať. Dali sme ho na kill list Chaosu a tým pádom aj začali zabíjať. Lenže systém hry je taký, že keď zaútočí niekto na hráča,v našom prípade Cristin Belafort, tak sme „šedý“ (kriminál) pre celu ich guildu v ktorej pôsobil (Infernox). Tak nám následne Hancock,Khandar, Belafort, Sony začali hádzať KVF, VFP do zad. Keď sme ich zabili, tak na nás nahádzali špinu, ktoréj, ako vidím uverilo pol kelevaru, ale už sme si zvykli … *mrkol* . Teraz presne tak isto reagoval ADV … prijali myslím všetkých ľudí z infernox (spojili sa), a kedže nás nemali radi ani infernox a ani adv, tak to dopadlo ako to dopadlo. Adv vyhlasilo, že útok na ich člena je útok na celú guildu, hlavne ze Belafort a spol je u nich „až“ jeden deň *Smeje sa*

V případě, že propuknou boje, jak se k nim postavíš ty?


Podľa toho čo viem, tak už sme vo vojne s cechom Adventurers. Budem bojovať, viem ako sa čo udialo, máme dôkazy, kto prvý utočil a všetko ako sa udialo zdokumentované. Ja som ich vymyslom a nenávisti neprisiel na chuť doteraz a hlavne nepochopil som pár jedincov, čo spravili z guildy Adventurers… už je to fakt len prenechané meno slušného celku.

V případě odchodu Cristin Belafort z cechu Adventurers, jaký bude nadále tvůj pohled na tento cech?


Myslím, že dianie posledných dní a rozhovory vedené s „bývalými“ kamošmi ma upevnili v tom, že to nikdy už inak nebude (myslím moj pohľad na ADV)… nikdy sa na nich nebudem pozerať tak , ako som sa doteraz pozeral.

Možnost pro volnou otázku k tomuto tématu, pokud chceš něco říci?


Nie dakujem, myslím, že som už povedal dosť. Hlavne som zvedavý, čo majú za dôkazy ludia z ADV voči nám, kvôli ktorým sú schopný spôsobiť vojnu medzi nami.Za chyby ve slovenském textu nemůžu. Jelikož slovenština není můj velký šálek kávy, ani word toho moc neoznačil, tak doufám, že to bude v pořádku. Owen


[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Dextr | Počet komentářů: 424 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist