Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Hoblinkou
Vydáno dne 01. 05. 2010 (3396 přečtení)

Už dlouho jsem nevedl rozhovor, kde bych s tolika věci souhlasil a zároveň nesouhlasil. Ale názor prosím ponechávám na laskavém čtenáři...Bude to tak bezpečnější.

Mám tu čest hovořit s novou hráčkou Kelevaru, která v minulých dnech zaujala svou kritikou jeho stavu a RT v obecném fóru. A dokázala použít jak věcné argumenty, tak složitá souvětí, bez gramatických překlepů! Kromě toho, co o Vás už víme, mohla byste se představit našim čtenářům?

Zdravím, nejsem až tak nová na Keleveru. Krátký čas jsem tu strávila už před 7 lety. Hraju hry už od dob Comodore 64. První hrou na netu pro mě bylo legendární Diablo2 , kde jsem byla jednou ze zakladatelek stálé místnosti Diablo2. Z Diabla už vedla cesta jasně k UO, nejprve na DP, po pár měsících na Kelevar. Pak jsem z rodinných důvodů měla skoro roční pauzu.

Rodinné důvody?

Ano jsem vdaná, děti máme tři.

Tedy Vy a Váš manžel máte online hry jako společného koníčka?

Ano máme to jako společného koníčka.

Čirou náhodou, neseznámili jste se díky online hrám?

Seznámili *usmála se*.

A pak, že internet staví mezi lidi bariéry. A kdepak jste se seznámili?

To už je celkem moc soukromé, ale mělo v tom prsty to Diablo.

Ďábelské... Váš manžel tu na Kelevaru má také postavu a jmenuje se myslím Kladívko. Správně?

Ano.

Hoblinka a Kladívko. Proč ne Dlátko? Nebo Hoblík? Hoblík a Hoblinka by se mezi dnešní mládeží jistě ujalo.

On měl původně Mr. Kladívko, bohužel bez jediného slova byl přejmenován.

Používáni zkratek u jména je v rámci Kelevarských pravidel zakázáno. Jinak buďte rádi, že jste neběhali po tutori8lu s oblíbeným „Zvol si nové jméno a piš page.“ Ono je ještě víc pravidel, která by se měli při tvorbě postavy dodržovat. Seznámili jste se s pravidly shardu, než jste si založili postavy?

Ano seznámili, pak ovšem nechápu, že tu běhá jiný hráč se jménem MR....Oprava v legendách je postava se jménem MR. Killer [Poznámka editora: Nejde o hráče MR.Killer, ale PK Killer, Mr. PK Killerovi se omlouváme, chyba nebyla způsobena naší stranou, čili víš, co si můžeš…]

Pojďme zaměřit liščí oko na kauzu Kladívko. O co šlo?

Jail?

Ano jail za AFK. Správně?

Šlo o to, že trénoval Carpentry a zazvonil zvonek, já tamovala v Britu a tak šel otevřít. Sousedka chtěla půjčit mouku a samozřejmě se rozvyprávěla. Já ,když dotamovala, jukla na jeho monitor a byl v jailu, okamžitě jsem ho vystřídala u sousedky a on psal Page z jailu.

A snažili jste se domluvit, že to byl odchod na 5 minut a nedomluvili, že? Místo toho má Kladívko trest a chcete z Kelevaru odejít.

Tak nějak. Neodcházíme z Kelevaru. Hlavně ne kvůli jailu. Problém je naprosto někde jinde. Jsem příliš stará hráčka na to abych si nechala líbit neskutečné chování ze strany rádoby RT tohoto shardu, ač to byl ten seer Hypnotic , co si dovolil pochybovat o tom, zda jsem někdy dělala GM , a nebo neskutečné chování na fóru seera JMÉNEM RENFIER?

Můžete namítnout, že na offiku to GM dělají za peníze. V pořádku. Pak ovšem je nutné připustit, že GM na Kelevaru dělají lidi, kteří si potřebují něco dokázat a nejčastěji nějakou nadvládu.

Je mou chybou, že jsem z offiku zvyklá na slušné chování GM, které přijde slušně a zdvořile pozdraví, slušně se zeptá, s čím může pomoc, a po vyřešení problému se mě zeptá, zda ještě něco nepotřebuji a popřeje mi hezký zbytek dne?

Jednoznačně!
Tady jste v údolí modrých sviní. Mno, ale v zájmu fair play, když tu nemáme žádného člena RT, si zahraji na takového ďáblova advokáta a budu RT hájit. Prosím, kdybych se choval moc arogantně i na člena RT, dejte mi nenápadně vědět.


Řekněte, až budete na rozhovor s členem RT psychicky připravena…


Tak jdeme na to...snad svou roli zvládnu dobře...


GM RaTFox: JAK SE OPOVAŽUJEŠ. TY BÍDNÝ ČERVE. VZNÁŠET NÁMITKY, PROTI MÉMU ROZHODNUTÍ! Nechápeš, že mi stačí takhle lusknout prsty a smažu tvůj účet?

Jo to je přesné *směje se*.
To se nám stalo na DP, slušně jsme upozornili na chybu jedné slečny coby GM a lup smazaný veškerý majetek včetně majetku lidí co s námi jen byli v domečku.

GM RaTFox: Ha potížisti…no a jaká je vaše odpověď?

Asi žádná. Smazala bych postavu a postla Váš screen někam, kde ještě Ultima někoho zajímá.
Na Imperium pravděpodobně.

Hmm, řekněme, že by to byl hodnější člen RT, namítl by, že nejde měřit dvojím metrem atd.
GM RaTFox: A hlavně! Děláme zadarmo, nikdo nás neplatí! A místo vděku, každý jen kritizuje!


Jo dost častá výmluva. No já jsem šla na TZ a tam GM do hry vůbec nezasahuje a jak to tam šlapalo.

Takže výmluva? A není na tom kousek pravdy?

Nikdo je nenutí. Dělat GM je o pokoře a o touze pomáhat. Ne o touze supportit si postavy a kamarády *mrkla*.

Podle té poslední reakce, bych tipl, že máte špatnou zkušenost z jiných míst, kde jste dělala GM.

Ano. Byla jsem GM na Diasparu.

A vadilo Vám supportění ostatních členů RT, tak jste odešla? Ne. Tam byl jiný problém. Tam jsme byli nuceni kvůli hostováni, vzít do RT syna majitele.
A to byl konec. V podstatě s námi i Diaspar skončil.

Ok, pokračujme.
GM RaTFox: Kladívko mohl vypnout makro. Kdyby RT každé AFK takhle prověřovali, neděláme celý den nic jiného!


No to opravdu mohl, bohužel neudělal. Nečekal, že to bude delší a taky makro nevypínám, když třeba vařím.

GM RaTFox: Takže je to jeho chyba!

To je pak otázka. Pokud opravdu RT očekává, že hráč bude po celou nudnou dobu vytváření postavy neustále přikován k PC, tak pak pravděpodobně do roka je po Kelevaru.
Doba je jiná a UO není hra, která by mohla nějak významně konkurovat dnešním hrám. Mohla, dokud byla jediná zadarmo, tenhle čas už skončil. Takže buď Kelevar ze svých zásad sleví a bude více tolerantní anebo zanikne.

Ehem, Kelevar je nejstarší shard, očekávání, že po dobu makrování je hráč u počítače je tu pravidlem už od začátku a stále Kelevar existuje.

Ano je nejstrasi, ale i on má 70 hráču online ve špičce. A to je zatraceně málo na dnešní den, kdy je PC a net v každé rodině. Proč se tu vlastně trvá nesmyslně na tom zákazu aft?

Ano 70 online v průměru, ale živých a hrajících. Na zákazu se trvá, abychom nedopadli, jak jiné shardy. Zatížený server samými makrujícími postavami, když k někomu příjdete , nehraje.
GM RaTFox: A navíc takhle na Kelevaru vytvářeli postavu všichni.


To se pak opravdu změní na shard pro pár zarytců co tu mají majetek a co dál? Nikdo nepůjde hrát, aby rok makroval postavu.
Když jsem začínala na WoW, tak mi level trval i týden. Teď je vše tak zjednodušené, že za tři týdny máte postavu od 0 do 80. Taky prskáme, že za nás to bylo těžší, ale Blizz chce nové hráče a nový hráč nebude několik měsíců plnit nudné questy aby si mohl pak zahrát s kamarády.
A to je Wow tvorba postavy ještě dost zábavná, na rozdíl od UO.

A co ten argument AFKářů, vadil by hře, nebo nevadil?

Jaký argument?

Že by byl shard plný makrujicich postav?

A čemu to vadí? Až domakrují, půjdou hrát a o to přece jde.

Hmm, to je zábava, ale bohužel budeme muset už končit. Ještě pár doplňujících otázek.
Mnoho čtenářů by zajímalo, jako skloubit herní život s tím reálným. Vy máte početnou rodinu, stále hrajete. Daří se Vám dobře, nebo máte někdy s tou herní závislostí problémy?


Nemám pocit, že mám herní závislost. Mám samozřejmě i jiné zájmy , momentálně práci , která mě dokonce baví víc než hraní.

Moment! Vy vychováváte 3 děti, máte práci a ještě hrajete online hry? Omlouvám se, tipoval jsem Vás na to, že jste v domácnosti. Takže Vám to v rodině klape, nejste nalepeni s manželem u počítače, zatímco děti umírají hlady, viz. články v novinách?

To nehrozí, krom jednoho jsou dospělí. A vy na Kelu hrajete?

Ano, ale já jsem liška a lišky problémy s závislostí nemají. Vědecký fakt. Najděte mi odborníka, co tvrdí, že lišky jsou závislé na internetu.

Liška? Potkali jsme se někdy ve hře?

Myslím, že ne, jako správný sameček si všímám pozorně opačného pohlaví, takže bych Vás neminul.

Tak šup odhalte se, ať Vím, s kým mám tu čest.

*rozepíná si župan...* Jmenuji se Liška v Poště a jsem typická liška s velkým ocasem. Kelevar už UZNAL můj oprávněný nárok na to tvrdit, že můj ocas je největší ze všech a nemusím už konečně o tom každý týden zakládat audítko. To je vše podstatné, co je třeba o mně vědět.
Takže, rodina, práce, online hry. Prosím, že se na vás okolí dívá alespoň skrz prsty, ať se čtenářstvo necítí méněcenně, že si nedokáže zařídit život, tak jak chce a musí rušit účty na fóru, protože se hodlá věnovat real lifu.


No nekouká. Naopak v práci jsem za hrdinu. Dá se říci, že jsem taková soukromá star. Možná to bude tím, že jsem v reálném životě učitelka a přeci jen když na kroužku PC pustím UO, má to své kouzlo.

No radši už dost, ještě řekněte, že žijete v komfortní noře a vlastníte drůbeží farmu a začnu škemrat, jestli byste mne neadoptovali. Jinak v tomto duchu se rozloučíme. Děkuji za rozhovor.


Související články:
Rozhovor se Zantrisem (01.11.2013)
Rozhovor s Jerichem (01.08.2013)
Rozhovor s Badwayem (01.07.2013)
Rozhovor s Baronem Edwardem (01.06.2013)
Pět otázek pro..... Deverilla (01.05.2011)
Rozhovor s Mariane (01.10.2009)
Hledá se manžel (28.10.2008)
Rozhovor s kupcem Sámo (10.11.2007)
Rozhovor nebo spíše Kvíz na pana Asdana Kaela (27.10.2007)
Rozhovor s novým Velmistrem Řádu (27.10.2007)
Rozhovor s Takarou (13.10.2007)
Rozhovor s Gildou Phules (08.09.2007)
Rozhovor s novými členy H.o.K. (25.08.2007)
Nastane v Britanii opravdová vláda Řádu? (28.07.2007)
Rozhovor s členem Řádu o pondělní bitvě o Britain (21.07.2007)
Rozhovor s princem Richardem (30.06.2007)
Nejukecanější prapor všech dob (23.06.2007)
Rozhovor s Counselorem Surilem (09.06.2007)
Rozhovor s Dark Queen (25.03.2007)
Ochránce Kaile (10.03.2007)
Rozhovor se Šampiónem ctností: Vévodou Richardem (10.03.2007)
Interview s upírom (24.02.2007)
Rozhovor s Janem Kovářem (24.02.2007)
Rozhovor s Gabriellou (27.01.2007)
Minirozhovor s Longarem (12.01.2007)
Rozhovor s Rytířem Kruddem Grimdaalem (05.01.2007)
Rozhovor s Kathrin IX. (24.11.2006)
Rozhovor s Vampirkou (03.11.2006)
Rozhovor s The.Day.Xem (06.10.2006)
Vrahův koutek: Rozhovor s gildou „Delirium“ (30.09.2006)
Rozhovor s Vévodou Trinsickým (15.09.2006)
Další Kelevarská svatba (08.09.2006)
Rozhovor s Ord Audron (08.09.2006)
Rozhovor s Kaile (01.09.2006)
Rozhovor s Daphne (19.08.2006)
Duel Ironfista a Winkse (19.08.2006)
Rozhovor se Zodaxem nastávajícím starostou městečka Midgard (11.08.2006)
Rozhovor s Depri (04.08.2006)
Dotazy na Radu Chaosu (04.08.2006)
Rozhovor s ... (28.07.2006)
Rozhovor s Dainem (21.07.2006)
Rozhovor s Terrsou (14.07.2006)
Rozhovor s Rasputinem (23.06.2006)
Rozhovor se Counselorem Styxem (05.06.2006)
Rozhovor s Counselorkou Xarou (26.05.2006)
[Akt. známka: 4,20 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 141 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist