Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Soutěž s Erbem
Vydáno dne 01. 05. 2010 (2656 přečtení)

Popustťe uzdu fantazii a ukažte svou kreativitu.

Heraldické znaky či erby vznikly již v hodně dávných dobách. Užívali je šlechtici jako osobní, především bojové odlišení. Erby byly dědičné. Později byly znaky udělovány také cechům, městům a různým spolkům. Erbů se začalo hojně využívat nejenom na štítech, ale přesouvaly se i na další části zbroje (varkoče, helmice…), stávaly se jakousi válečnickou módou. Pomalu se z heraldiky odděloval samostatný vědní obor, který se zabýval studiem pravidel a zvyklostí, podle nichž se znaky na erbech tvoří, popisují, určují a kreslí.


Zkuste poznat sami sebe a určete, co by váš erb měl vyjadřovat. Erby určují daného člověka či skupinu. Člověk, který vidí erb, musí ihned poznat co je zač a co vyjadřuje. Aby mu byl erb udělen, musí pro to i něco udělat. Erb je symbol popisující činy a chování.


Erb


Navrhněte tedy za sebe či skupinu, za cech nebo za vaše město erb, jenž bude vystihovat nejlépe to, co zastupujete. Ve hře za pomocí dostupných věcí, ať už látky, stolů, zbraní nebo různých dekorací, vyjádřete v erbu věci nejlépe vás vystihující (Nemusí vás vystihovat pouze tvarem, ale i materiálem). Zkuste stvořit erb, jenž bude reprezentovat vaši víru a věc, za kterou bojujete. Foto vytvořeného erbu ve hře doplňte i popisem, co vyjadřuje (jedince, spolek, město) a to vše zašlete na zemsky.trubac@seznam.cz . Odměněn bude nejlepší erb a to částkou 30 tisíc zlatých. Dále bude hodnocena i kreativita a použitý materiál. Toto vše bude odměněno částkou 20 tisíc zlatých. Hodnotícími bude kolektiv Zemského Trubače. Zasílat můžete do 20. května.[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Dextr | Počet komentářů: 155 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist