Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor se Sargasem
Vydáno dne 05. 03. 2010 (1261 přečtení)

Sargas jakožto nový člen královské gardy nám odpověděl na páro otázek ohledně jeho Paladinství.

Redaktor: Ahoj Sargasi. Úvodem bych ti chtěl poděkovat za to, že jsi souhlasil s rozhovorem a také bych se rád zeptal, jestli Vám mohu tykat

Sargas: Ahoj Andurieli, myslím si, že už si nějaký ten týden tykáme, ta mi to přijde jako samozřejmé.

Redaktor: Má první otázka.
Co tě vedlo k tomu, že si se přihlásil k Paladinům?

Sargas: Chtěl jsem zkusit něco nového.


Redaktor: Byla cesta adepta náročná?

Sargas: Cesta adepta podle mého soudu náročná byla, ale myslím si, že to tak má být. Některé úkoly byly a jsou pro mě nezapomenutelné a celkem obtížné. Nicméně to nebyla jen dřina, ale často i zábava. Docela rád vzpomínám na Haldirovo pořadové cvičení, ač to někteří adepti těžce nesli, já se u toho docela pobavil. Jen to trhání ovoce za prohřešky mě moc nebavilo, ale alespoň jsem poznal zemědělské usedlosti místní Země. I v dungeonech na společných výpravách byla občas sranda. Ale měl bych asi říct, že jsem se přihlásil již podruhé. Poprvé mi byla dána příležitost přibližně před více nežli rokem? *ach ta moje skleróza*, ale rezignoval jsem na adeptský post sám, protože jsem v té době prostě neměl mnoho času a viděl jsem že nestíhám plnit zadané úkoly.


Redaktor: Jak jsi se cítil při pasování na Paladina?

Sargas:Na pasování na Paladina jsem se hodně těšil, byla to pěkná ceremonie v pozitivním slova smyslu a rád jsem viděl opět našeho vladaře Richarda a malinko jsem zavzpomínal na doby, kdy byl ještě Vévodou Trinsickým a snažili jsme se splnit úkoly Měsíčních bran a obnovit rovnováhu v Zemi, obnovit všech osm ctností. Však mám dojem, že si se těšil i Ty s Wokousem. A mé pocity? Řekl bych asi, že směs očekávání, radosti, hrdosti, nervozity...


Redaktor: Co se pro tebe změnilo, teď když jsi se stal Paladinem?

Sargas: Co se pro mě změnilo, když jsem se stal Paladinem? Víš, já nevím, zatím se seznamuji s možnostmi a pravomocemi jaké nám byly svěřeny. Víc teď sleduji obyvatele Země jak se chovají, občas oběhnu některé místa zda je tam pořádek a nedějí se tam nějaké nepřístojnosti nebo křivdy, ale asi je moc brzy se mě na to ptát teď.


Redaktor: Změnil se nějak přístup k tvé osobě od ostatních obyvatel země Kelevarské?

Sargas: No přístup ostatních obyvatel... Jen pozoruji, že mě teď často zdraví lidé, kteří mě dříve nezdravili a lidé, které jsem snad ani nikdy neviděl. Obávám se docela, že je způsobeno leskem paladinského šítu, ale nemám to nikomu za zlé a i tak jsem vždy rád když někdo umí pozdravit. Jen je škoda, že k tomu musí být leckdy ten štít... Samozřejmě mi mnoho přátel pogratulovalo a tímto bych jim chtěl velice poděkovat.


Redaktor: Předpokládám, že dosažení Paladinského titulu byl jeden z tvých krátkodobých cílů. Čeho by si ještě chtěl dosáhnout?

Sargas: Neřekl bych že to byl krátkodobý cíl, protože jsem se už před léty hlásil do stavu Rytířského za neutrální obyvatelstvo, jelikož jsem vždy stál na straně královny, ovšem jaksi to nevyšlo. Bohužel jsem se tenkrát doslechl, že v té volbě byly jisté intriky, což mě dosti mrzelo. Ale nemá význam otevírat staré rány a nakonec, já u té volby nebyl, takže kdo ví, jak to vlastně bylo. Ovšem vzor pro mě byl Rytíř Whoor a Rytíř Vilgefortz. Abych ale odpověděl na původní otázku, jaký mám cíl? Aby se guildě Myrmidonu skvěle dařilo a lidé v naší guildě hráli s chutí a radostí a byli hrdi na to, že jsou součástí naší guildy. A můj osobní cíl je lépe ovládnout magii a zvládnout boj s vrahy.


Redaktor: Jakého Paladina krom tebe by mohli obyvatelé ještě potkat?

Sargas: Jakého Paladina by mohli obyvatelé potkat to ví přece obyvatelé sami. Osobně potkávám často Haldira z Cerisu, samozřejmě DarkSoula z Myrmidonu, ale také Tebe, Wokouse, Dextra a občas Fransoase a Abnyho z Myrmidonu.


Redaktor: Povíšili tě i v Guildě, když jsi dosáhnul takového úspěchu?

Sargas: V guildě mě nepovýšili, jsem poloviční guildmaster *chechta se*, jak rád říkám na penzi. Druhá polovina, ta hlavní je náš veliký Vůdce Abny, on je oficiální guildmaster kterému jsem vedení předal, protože jsem měl delší čas pauzu a nechtěl jsem, aby tím guilda trpěla (a musím říct že Abny je skvělý, ale málo přísný, každopádně má u mě veliký dík). A navíc jsem tvor líný a rád na někoho přehraji starosti a zodpovědnost, už jsem si toho užíval dost. Leda bych dělal něco co nechci, třeba pokladníka, starostu, patrona adeptů...


Redaktor: Chtěl by si lidem něco vzkázat?

Sargas: Lidem vzkazuji: Dodržujte pravidla a hrajte prosím férově a poctivě! Je jedno jestli vrah, anebo neutrální obyvatel či člen frakce, vždy se snaž být férový i ke svému protivníkovi! Mějte na paměti, že je to hra, a že na prvním místě je, aby se tu všem hrálo dobře. Hodnota je na prvním místě v přátelích a lidech, pak až někde za tím je to zlato.


Redaktor: Děkuji ti za rozhovor a ať se ti daří.


[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist