Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hry a turnaje v měsíci Leden a něco navíc
Vydáno dne 01. 02. 2010 (1632 přečtení)

Měsíc Leden se spíše změřil na turnaje než na soutěže… Jinými slovy jste si mohli porovnat sílu v Bombermanovi, Kavalerii a na nedělním turnaji.

3. Ledna na nedělním turnaji se v lukostřelbě na prvním místě umístil Zann s 525 body. Na druhém místě Annie s 505 body po rozstřelu s 520 body. A na třetím místě se umístil Anderas po rozstřelu se 490 body. V soubojích se na prvním místě umístil Dionysios z Halikarnasu. Na druhém místě s ocelovým brněním se umístil Temný Mstitel a na třetím místě se umístil Odysseus.

Téměř o týden později v sobotu se uskutečnila soutěž Bomberman, na kterou se přihlásili čtyři týmy po šesti členech. Vyhrál tým červených, kde byli zapsáni Azazel, Dady Yankee, Chosenx, Aribeth, Adidas, Usir the Conqueror. Na druhém místě se umístil tým modrých. Na třetím místě se umístil tým zelených a na posledním místě se umístil tým Bílých.

bomberman_prosinec_01

Zachycená myšlenka: Tým bílých.

bomberman_prosinec_02

Zachycená myšlenka: A je v pasti...

bomberman_prosinec_03

Zachycená myšlenka: Au!


Den na to se uskutečnil nedělní turnaj, na který přišlo poměrně hodně málo lidí, ale lukostřelba stála za to. Hakrikus se umístil na prvním místě s 545 nastřílenými body. Daywalker s Ludrou si dali rozstřel s 520 body. Nakonec vyhrál Daywalker, který nastřílel o pouhých 5 bodů více jak Ludra a to 485 bodů. Takže Hakrikus na prvním místě, na druhém Daywalker a na třetím místě Ludra. V soubojích vyhrála Jessie. Na druhém místě se umístil NeRo a na třetím místě se umístil Swift.

16. Ledna se uspořádala Kavalerie, na kterou přišlo 16 soupeřů s pár náhradníky. Kavalerii vyhrál Chosenx, který porazil ve finále Killiose. Na třetím místě se umístil Lucenzo.

Den na to se ve standardním čase uskutečnil nedělní turnaj na který přišel Sponer, který vyhrál lukostřelbu s 535 body, na druhém místě Setiah s 525 body a na třetím místě se umístil Zembla s 510 body. Souboje vyhrál Temný Mstitel. Na druhém místě se umístil Odysseus a na třetím se umístil Krvel.

turnaje_leden_03

Zachycená myšlenka: Souboj, protějších stran. Vyhrál Chaos...


O pár hodin později se domluvili dva cechy Illusions a Order, kteří měli finále v Turnaji Guild. Vyhrál to cech Illusions s velkým náskokem bodů. Více v článcích věnovaných Turnaji Guild 2009.

turnaj_guild_07

Zachycená myšlenka: Illusions, výherci Trunaje Guild 2009.

turnaj_guild_09

Zachycená myšlenka: Pavouk Winners a Loosers...

21. Ledna bylo velké Mistrovství v boxu o titul šampiona Kelevaru pro rok 2009. V konečném finále se utkal Gunnar s Jessie, které vyhrál Gunnar. Na třetím místě se umístil Chosenx a na čtvrtém místě se umístil Ornis.

turnaje_leden_01

Zachycená myšlenka: Výherce v mistrovství, druhé a třetí místo..

turnaje_leden_02

Zachycená myšlenka: Hlavní ceny pro výherce!


24. Ledna se na nedělním turnaji v lukostřelbě na prvním místě umístil NeRo s 530 body. Na druhém místě se umístil PetrMaster s 510 body a na třetím místě s 505 body a trochou štěstí Gunnar po rozstřelu s 480 body. V soubojích se ve finále sešli manželé Jessie a Nagasi, které vyhrála Jessie. Na třetím místě se umístil Daffy z Cerisu.

Předposlední den v měsíci se uskutečnil Kušařský turnaj, na který se z počátku zdálo, že nepřijde více jak 10 soutěžících. Avšak… Nakonec to byl podařený turnaj. Na prvním místě se umístil Sirius de Black. Na druhém místě se umístil Theodor a na třetím místě se umístil Fergas.

turnaje_leden_04

Zachycená myšlenka: Finální trojka.


Poslední den v měsíci se na nedělním turnaji v lukostřelbě na prvním místě umístil Kocus s 530 body. Na druhém místě se umístil po rozstřelu Lincoln IV s 485 body, jinak s 525 body. Invisibility se umístil po rozstřelu s 425 body. V soubojích vyhrál Dionysios z Halikarnasu. Na druhém místě se umístil Nagasi a na třetím místě se umístil Setiah.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 101 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist