Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj Guild 2009
Vydáno dne 01. 02. 2010 (1794 přečtení)

Jako každý rok se po prázdninách začíná mluvit o největším turnaji na Kelevaru, kterého se zúčastní desítky, ba stovky lidí. Mluvím o Turnaji Guild…

Koncem září se začalo na veřejné vývěsce dohadovat o pravidlech a soutěžích. Avšak to byl pouze začátek. Důležitý měsíc pro Turnaj Guild byl říjen, kdy se vše odstartovalo. Člověk, který na toto vše dohlížel, losoval a koordinoval týmy, byl Aeneas. Turnaj Guild byl rozdělený na Winners a Loosers, což znamenalo, že pokud byl nějaký tým ve Winners vyřazený, tak měl možnost ještě postoupit a dokonce i vyhrát. Pokud některý tým v Loosers prohrál, tak jednoduše prohrál a už nemohl tento rok dál pokračovat. Jakmile došlo na finále Winners a Loosers, tak Loosers museli dvakrát vyhrát nad Winners. Registrované cechy byli ze všech kategorií, jak čestných cechů, tak i těch co toužili po krvi. Přihlásili se Circle of Protection, -Enemy-, Nemesis, Fianna, Eagles of Freedom, Naděje Dobra, Illusions, Neutral Order of Chaos, Order, Myrmidons, Thorrovy děti, Nekromanti, Chaos, Unity, Templáři, Adventurers a Akademie Řádu.
Předkolo a první kolo, bylo od losované a vznikli první nepokoje a hádky. Důvodem bylo to, že v předkole se umístili dva největší a nejaktivnější cechy. Nevyřešilo se to nijak, jen se zahájil turnaj trošku výbušnější náladou. V předkole vyhráli Adventurers nad Templáři téměř o kousek, kdy turnaj rozhodl finální box, který Adventurers dostal do vedení a díky jemuž jej vyhráli. V prvním kole, byli všechny zápasy, takřka jasné od začátku kdo vyhraje. Nebylo nikterak zajímavé, spíše bylo takové „odšťouchávací“, kdo bude v tabulce Winners v druhém kole a kdo zase v prvním kole Loosers. Jak jsem napsal, všechny zápasy v prvním kole Winners byli takřka jasné, až na jeden a to Adventurers a Akademii Řádu, kde šlo o vyrovnaný boj. Oba cechy dopadli s 22 body, proto se určili zástupci od každého cechu. Adventurers si vybrali Daffyho z Cerisu a Akademie Řádu si vybrala Zemblu. Zembla ani v jednom souboji neutržil ani jeden bod a Adventurers díky jeho selhání vyhráli.
Tím bylo ukončené, kdo bude v druhém kole. Druhé kolo Winners bylo tedy v kombinaci 8 cechů. První dvojice byla -Enemy- a Nemesis, oba cechy byli cechy vrahů, kde vyhráli o pouhý 4 bodový náskok Nemesis. Eagles of Freedom a Illusions byli druhá dvojice, kde zvítězili Illusions s taktéž 4 bodovým náskokem. Třetí dvojice byla jednoznačnou výhrou pro Order, který se utkal s Nekromanty. Chaos a Adventurers byli poslední dvojicí, kde vyhráli Chaos s taktéž poměrně velkým náskokem 12 bodů.
Do třetího kola postoupili čtyři týmy, kde vítězové odešli Illusions a Order, kdy Illusions postoupili kontumačně, protože Nemesis odstoupili a Order vyhráli 32:14 nad Chaos.
Poslední a to čtvrté kolo, před finálem se účastnili Illusions s Order. Souboj, byl z počátku poměrně vyrovnaný, avšak čas a zkušenost dal jasnou výhru Illusions.
V Loosers části se do čtvrtého kola dostali -Enemy- a Order, kde vyhráli Order o 10 bodů a Circle of Protection s Chaosem. Circle of Protection vyhráli nad Chaosem v posledním boxu, který jim získal 2 body navíc.
Finále Loosers tedy proběhlo mezi cechem Order a Circle of Protection. Z počátku vyhrávali Circle of Protection, avšak netrvalo dlouho a Order otočili výsledek v jejich prospěch.
Finále Winners, tedy bylo jasné, kdo s kým se utká, muselo se domluvit na čase. 17.1 v 18:00 po nedělním turnaji, byl klíčovým časem pro oba cechy. Turnaj byl veřejný, jako uzavření tohoto dlouhého Turnaje Guild. Na turnaj přišlo mnoho lidí, lidí různých ras, povolání a zaměření. Turnaj trval dlouhou jednu hodinu a půl. Po uplynutí této hodiny a půl byl jasný výherce, Illusions. Illusions si odnesli první místo a titul „Vítěz Turnaje Guild roku 2009“.

V následujícím článku na Vás čekají rozhovory s dvěma členy cechu Illusions.

turnaj_guild_01

Zachycená myšlenka: Oficiální vyhlášení výherce Turnaje Guild za rok 2009.

turnaj_guild_02

Zachycená myšlenka: První souboj... Který odstartoval turnaj mezi Order a Illusions.

turnaj_guild_03

Zachycená myšlenka: Kavalerie.

turnaj_guild_04

Zachycená myšlenka: Magie.

turnaj_guild_05

Zachycená myšlenka: Box, který vyhrál cech Illusions.

turnaj_guild_06

Zachycená myšlenka: Box, který "tak tak", vyhrál cech Illusions.

turnaj_guild_08

turnaj_guild_07

Zachycená myšlenka: Illusions...

turnaj_guild_09

Zachycená myšlenka: Pavouk Winners a Loosers...


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 160 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist